Лунна диета - новолуние - 23.08. - 22,10 ч.

  • 1 515
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 191
и аз съм с вас...вече започна дано успеем,че това новолуние...не знам луната много изостря сетивата.....

# 16
  • Варна
  • Мнения: 443
Еее, че готино! Този път прочетох темата на време и аз ще се включа. Понеже кафе не обичам, най-вероятно ще съм само на фреш портокал и мин. вода. Утре ще имам много хубав ден. Ще ходя в делфинариума, а по-късно ще правим малко покупки (ДВД и принтер за свекито) Simple Smile Ще бъда заредена с енергия и се надявам да мине по-леко деня! Успех на всички и страхотни резултати!!!  Hug

# 17
  • Мнения: 191
и на теб успех  newsm10

# 18
  • Мнения: 432
Добро утро,как сте?Пийнах малко кафе,още не съм гладна.Ще видим до обяд как ще е.След обяд трябва да готвя,дано устоя на миризмата на печено месце.Или ще оставя мъжлето да дояжда от вчера.Още не съм решила,може да го оставя и него да лунува.
Снощи към 22.40 ч вика на дребния-Не закачай майка си,тя е на Луната,ще стоим гладни.

# 19
  • BG
  • Мнения: 390
\ вика на дребния-Не закачай майка си,тя е на Луната,ще стоим гладни.
[/quote]
Добро утро и от мен, аз предвидливо снощи сготвих повече ястия, за да не се изкушавам днес покрай готвенето.
При мен засега минава леко, но предполагам, че към 14-16ч. ще има стискане на съби  Mr. Green
Успех на всички.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 443
Здравейте! И при мен засега стомахчето е  Peace Но е твърде рано да се каже Simple Smile След 2-3 часа не се знае къде ще съм, пък може да ми се прииска и да съм на Луната  Mr. Green

Ще устискаме! Успех!  newsm10

# 21
  • Мнения: 221
Ужас, пак късно погледнах!
Ама искам и аз! Много ли е късно да се включа. Снощи пих доста вода и 4-5 фъстъка, а тази сутрин ядох диня с малко сирене. Ако сега спра да ям ще има ли ефект. И тъй като сега ви прочетох хайде да ми дадете повече инфо от кога до кога трябва да не се яде и някой знае ли кога са следващите такива дни.
МНооого благодаря!! Simple Smile

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 446
Този път и аз се присъединявам към лунуващите. Смятам ако ми пристърже корема много, да пия един-два айряна Embarassed , иначе ми пада кръвното и ми става лошо.

# 23
  • Мнения: 739
и аз съм с вас  Hug, лунатички храбри! Глад до дупка!
Миналият път нищо не свалих, но последните дни много ядох, въпреки че кантарчето си трае  Rolling Eyes.

А днес всичко е срещу мен  #Cussing out: до офиса са отворили ново здравословно нещо за ядене /не уточнявам какво, за да не ви вкарам в изкушение, да ме замеряте с камъни после   Mr. Green/, което дебна от месец вече  Cry. Дори колежката след малко ще ме изкушава съвсем от близо, но не се предавам лесно аз  Naughty.
И ... явно доста вода ще се пие днес, а крушката в 00 изгоря и не продават наоколо  Close ...

Дано имат резултат мъките и жертвите тоз път  Praynig

# 24
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ужас, пак късно погледнах!
Ама искам и аз! Много ли е късно да се включа. Снощи пих доста вода и 4-5 фъстъка, а тази сутрин ядох диня с малко сирене. Ако сега спра да ям ще има ли ефект. И тъй като сега ви прочетох хайде да ми дадете повече инфо от кога до кога трябва да не се яде и някой знае ли кога са следващите такива дни.
МНооого благодаря!! Simple Smile
Няма проблеми - карай вече само на вода.
Ето оттук можеш да прочетеш всичко:
http://www.pudriera.com/index.php?mode=statii&id=281
Успех на всички Peace!Пийте много вода Peace!

# 25
  • Мнения: 262
За пръв път и аз ще пробвам.  newsm17

# 26
  • Мнения: 3 334
Момичета и аз за първи път пробвам и ще се постарая истински да устоя фронта.Сега ми е добре......е умирам от глад,но се търпи.Вечерта ще ми е тежко,когато малката вечеря с мъжо,а аз ще точа лиги от страни.Стискам палци да успеем и то с добри резултати,а ако случайно няма резултат при мен #Cussing out #2gunfire #Cussing out .......

# 27
  • Мнения: 694
Оле вече вие от глад. За сега само се наливам с вода, но просто изкушението е голямо. Успях да нахраня детето без да и бръкна в чинията и да и доям манджата Mr. Green. Довечера ще бъде най - трудно, но ще се справя.

Само ми кажете до колко чеса продължава, ще си спретна една салатка за след това, ако ще да е и през ноща.

# 28
  • Мнения: 3 334
Само ми кажете до колко чеса продължава, ще си спретна една салатка за след това, ако ще да е и през ноща.

не е до късно 22,10ч..Божееее дано да устискам!

# 29
  • Мнения: 318
Здравейте, момичета!!! И аз съм с вас Heart Eyes. Бях забравила за лунуването, но явно нещо отвътре ме е бутало, че цял ден съм на вода само. Ей радвам се, че ви намерих  bouquet, така като знаеш, че имаш подкрепата и разбирането на други хора е много по-лесно и стимулиращо!  Само да попитам , колко време след 22, 10 може да се започне със захранването? Сигурно не е полезно с купа салата да пуснеш часовника на обратно броене и точно в 22.10 да и се нахвърлиш ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт