Хотел в София

  • 695
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 65
Здравейте!
Налага ми се да пътувам за няколко дни до София след 2 седмици. Търся хотел. Преди доста години съм отсядала в хотел Българска армия до арена Армеец и басейн Червено знаме, малко соц беше обстановката, но като цяло съм доволна. Сега обаче няма никакви оферти и телефоните им са изключени. Може би не работят заради коронавируса. Ако някой има информация дали работят да каже. Или ми препоръчайте друг хотел.

# 1
  • Мнения: 499
Здравейте!
Налага ми се да пътувам за няколко дни до София след 2 седмици. Търся хотел. Преди доста години съм отсядала в хотел Българска армия до арена Армеец и басейн Червено знаме, малко соц беше обстановката, но като цяло съм доволна. Сега обаче няма никакви оферти и телефоните им са изключени. Може би не работят заради коронавируса. Ако някой има информация дали работят да каже. Или ми препоръчайте друг хотел.
В кой район търсите?

# 2
  • Мнения: 65
Здравейте!
Налага ми се да пътувам за няколко дни до София след 2 седмици. Търся хотел. Преди доста години съм отсядала в хотел Българска армия до арена Армеец и басейн Червено знаме, малко соц беше обстановката, но като цяло съм доволна. Сега обаче няма никакви оферти и телефоните им са изключени. Може би не работят заради коронавируса. Ако някой има информация дали работят да каже. Или ми препоръчайте друг хотел.
В кой район търсите?

Попринцип нямам претенции, предпочитам центъра и младост.

# 3
  • Мнения: 8 982
Щом сте на "военна" вълна отседнете в хотел "Шипка" близо до "Руски паметник". Хотелът е собственост повече или по-малко на военните.

# 4
  • Мнения: 23
Не знам как е като хотел вътре, но Парк Хотел Москва предлага една от най-хубавите гледки - към парка.

# 5
  • Мнения: 65
Не знам как е като хотел вътре, но Парк Хотел Москва предлага една от най-хубавите гледки - към парка.
На формата за резервация на сайта на хотел Москва няма възможност за резервация този месец, а за другия, на телефона също никой не отговаря, така че сигурно ще отворят другия месец.

# 6
  • Мнения: 5 001
Хотел Медик работи,но е малко мизерен.Ама за тия пари става и е на удобно място.

# 7
  • Мнения: 4 756
Когато идвам на командировки в България, отсядам в един Бест уестърн на една пресечка на Витошка. Така съм близо хем до мястото на работа, хем до симпатичните театри. Не е лошо, като изключим, че през зимата надуват яко парното.

Общи условия

Активация на акаунт