Пловдив - 6

  • 13 687
  • 311
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 263
Търся добър педиатър в Пловдив, който/която е и хомеопат, т.е. да не бърза с изписването на антибиотик при всяко кихване и кашляне.
Е, нашия педиатър не е хомеопат, но не предписва антибиотици просто ей така. Разбрах за него тук от форума...много съм доволна! Внимателен и много компетентен. 
Но ако държиш да е хомеопат - какъв? Класически или боаронски Thinking

# 241
  • Мнения: 1 671
Момичета, последно за днес срещата

ресторант "Азия", 18 часа.


Поздрави за всички от Ренци, ще дойдат комплект

# 242
  • Мнения: 6 206
Момичета, каня ви на детска дискотека /за над двегодишни подходяща/ утре неделя от 11 часа в детски парти център Тон Бонбон - на главната улица, шопинг мол Екселсиор, ет.4
Моля, ако някой е от форума, да ми се обади - аз съм Поля, да не се разминем в навалицата.

# 243
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Е, тъкмо се прибираме от срещата.
Въпреки намаления си състав, прекарахме страхотно newsm51 smile3525

# 244
  • Мнения: X
Аз все пак ще сложа и тук линк към снимките от Общофорумската Пловдивска среща-макар,че е жив резил да се съберем толкова малко хора/но се надявам,че другия път ще има повече/.Иначе всичко беше страхотно-все качествени форумци бяха и много приказливи...
http://snimka.bg/album.php?album_id=64921

# 245
  • Мнения: 6 206
До колко стояхте?
Ако знаех, в 21 часа се прибирах, щях да мина.

# 246
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
http://snimka.bg/album.php?album_id=64923

Ето и нашите снимки.

# 247
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 545
А имате ли идея за заниманията, които се провеждат в онзи център за работа с деца, до Семинарията?

Това е сайта на центъра http://www.odk-plovdiv.com/. Дъщеря ми ходеше там на курсове по български и математика, подготовката е мн.добра (приета е в англ.гимназия без други уроци), при това всичко е безплатно. Има много разнообразни дейности, толкова са много че не ги запомних. Тази година ще атакуваме вокалната група. Всичко е безплатно.

Имам въпрос за домовете, които подпомагате. На каква възраст са децата? В къщи всичко се износва почти до последно, но са ми останали няколко хубави дрешки и обувки, но са за дете до година и половина и момиче на 2-3г. Беше ми хрумнало да пусна обява, че ги подарявам, но като влязох в тази тема реших , че ще е по-добре да ги даря. Ако децата в домовете са мънички, мога да изровя и още нещо (имам и по-неглеже, дето не съм мислила да ги предлагам)

# 248
  • Мнения: 1 937
Горещо ти благодаря за информацията, ljuboznatelna!

Момичета, много съжалявам, че не можах да се присъединя към отбора.

Но винаги има следващ път!

Lss, има ли новини?

Коала, още те чакам в темата за първолачетата.

Честито на всички празнуващи/празнували!   bouquet

# 249
  • на пистата
  • Мнения: 5 885
момичета я ми кажете кога започва панаира в Пловдив.

# 250
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593


Имам въпрос за домовете, които подпомагате. На каква възраст са децата? В къщи всичко се износва почти до последно, но са ми останали няколко хубави дрешки и обувки, но са за дете до година и половина и момиче на 2-3г. Беше ми хрумнало да пусна обява, че ги подарявам, но като влязох в тази тема реших , че ще е по-добре да ги даря. Ако децата в домовете са мънички, мога да изровя и още нещо (имам и по-неглеже, дето не съм мислила да ги предлагам)
Любознателна  - събираме дрешки и обувки за всякакви възрасти от бебета до 18год. Носим ги в различни домове. Тази седмица ще ходим при 3-7 год. , а след това имаме събрани за дома в Пловдив - с/у четвърто районнобебета и малки до 3год./. На следващата акция ще те чакаме Hug

# 251
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
момичета я ми кажете кога започва панаира в Пловдив.
Днес Laughing

# 252
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Любознателна, и аз благодаря за инфото за ОДК.

Плуването е единственото нещо, за което се плаща, но пък точно това ни е интересно. Ще проучим нещата по-подробно от другата седмица, защото тогава им започват заниманията.

# 253
  • Пловдив
  • Мнения: 2 539
Лсс, добре, че дават новини по Нова ТВ да те видя, че то се забравихме Laughing

# 254
МОМИчЕТА,съжалявам че не можах да се присъединя,но Михаел се разболя много бързо с температура и лаеща кашлица.Засега се лекуваме с хомеопатия,но ни изписаха веднага антибиотик във ВМИ.Аз отказах,дано не се наложи.Много се мъчи и не може да диша.Три нощи голям зор.
Благодаря,на тези,които гласуваха за  момичетата,има резултати.Малката спечели специална награда на Евроком.Каката е първа,в гласуването по интернет и втора,на конкурса.Ще ходи на националния конкурс в София догодина Hug

Общи условия

Активация на акаунт