Пловдив - 6

  • 13 616
  • 311
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Момичета,в Пловдив ще има ли акция за събиране на учебни пособия-току що гледах по Нова телевизия че утре в София ще има акция на Движението на българските майки?
Змейковица-да не пращаш снахата на ясли...щото ако трябва да си я взимаме направо унас на отглеждане Wink...
И да ви кажа,не е толкова студено тия дни-даже е приятно за разходки....че нещо се позагубиха мамите тия дни....
И уж доста мами се обадиха че идват в парка  на Белите брези,пък никой не се обажда... newsm78

# 61
  • Мнения: 903
Веселина , писах ти на лични но да си кажа и тук... на 21.06.06 се роди синът ми Цветелин. Вече е голям мъж.... защото в списъчето пише че съм бъдеща мама.
Мамчета от Кършака , а вие къде се събирате?

# 62
  • Мнения: 6 206
Момичета,в Пловдив ще има ли акция за събиране на учебни пособия-току що гледах по Нова телевизия че утре в София ще има акция на Движението на българските майки?
Змейковица-да не пращаш снахата на ясли...щото ако трябва да си я взимаме направо унас на отглеждане Wink...
И да ви кажа,не е толкова студено тия дни-даже е приятно за разходки....че нещо се позагубиха мамите тия дни....
И уж доста мами се обадиха че идват в парка  на Белите брези,пък никой не се обажда... newsm78
Аз понякога идвам.
Но през седмицата след 17-18 часа докъм 20.
Как да ви позная?

# 63
  • Мнения: X
Ами имам снимки в подписа/ и на аватара сме ние със Ивайло,но не се виждаме добре,май?/

# 64
  • Мнения: 1 671
Дами, не мислите ли че е време да открием сезона на по-мащабните срещи?

Задава се уикенд, моля, проверете си календарчетата, и ако не сте в цикъл на пътуване извън града, мислете за среща и предлагайте време и място на изграждането й

# 65
  • Мнения: 368
Имам предложение:
Утре който иска да заповяда в голямата градинка в градската с повечето катерушки и чешмата.
На нас ни е удобно към 10 - 10.30ч.
А на вас????????
Лека вечер мили мами  bouquet

# 66
  • Мнения: 3 216
КОя точно е тази? Би ли я обяснила по-подробно?

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Креми - не малката със слончето пързалка, а другата - до Сентрал Парк.

Аз утре съм на рожден ден на кръщелницата и ще пропусна срещата  Sad

# 68
  • Мнения: 1 303
Здравейте,аз съм бременна 38 седмица,скоро ще се ражда,ох.При д-р Минев ще е,във Весела
Иначе живея до църквата Свети Георги,на 31 год,зъболекарка..това е засега.Тръпна в очакване и надежда че всичко ще  е ОК и момченцето ще се роди живо и здраво!
Лека вечер  bouquet

# 69
  • Мнения: 368
Vesselka пожелавам ти едни спокойни има няма две седмици. И дано всичко мине по план.
Ще имаш най-прекрасното момченце на света.
Скоро гушкане ви пожелавам.И лесно да излезе.  Wink

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 319
Vesselka, радвам се за теб, че "момента" е наближил. И на мен ми се иска вече да съм на финала.
Леко раждане и здраво бебче!

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 319
А знаеш ли нещо за частната му клиника? Кога ще я отваря и колко ще струва раждането и престоя там?

# 72
  • Мнения: 1 303
ЗДравейте Simple Smile
За частната клиника-много се надявах да стане до моя термн,Минев така и ми беше казал-че ще е готова..Но много бавно ставали документите..май до 2-3 месеца щели да излезнат и последните.За цените-доколкото помня нормално раждане за здравноосигурени е 400,а секциото 600,но може и да се бъркам,Всеки случай ще е по-евтинко от Торакс Mr. Green
Сега ще раждам във Весела Confused,но това което най-много ме притеснява че няма да може да присъства мъжа ми,а аз съм много лабилна и щеше да е добре да е той до мен.Минев ми вика че самия той ще ми окаже същата подкрепа,ама не е съвсем така Sunglasses

# 73
  • Мнения: 1 671
Веселка, здравей!

С теб сме съседки Laughing Аз живея до у-ще Хр. Смирненски. Всеки ден минавам покрай църквата на път за млечната кухня. Сега си в предстартова треска, но ако искаш, може да се видим в квартала.

Леко раждане и здраво момиченце скоро  bouquet

# 74
  • Мнения: 1 303
Коала,може,може Grinning
Аз съм на Братя Миладинови.Ние често ходим на градинката до бившото Мото Пфое с племенниците и сестра ми.
Аз чакам не момиченце,а момченце,но кой знае Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт