За любовниците и бившите

  • 11 855
  • 273
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 15 619
Скрит текст:
Танч, Галя ти го обясни много добре
Галя, ти, някой друг може да обясните нещо на 5 годишно дете, както и аз де, не и на зрели хора. Може да се изкаже мнение, ама чак пък някой непознат да ти обясни как трябва да разсъждаваш, малко ми се струва самонадеяно, не мислиш ли? Галя някакъв коректив ли е, що ли? Галя си има мнение, ти си имаш мнение, аз също и нито вие ще дойдете на моето, нито аз на вашето. Освен това, никъде не съм казвала, че си селянин, или гражданин, казах единствено, че не приемам твоята философия по темата.
Аз не толерирам подобен тип постъпки към мои приятели и това никога няма да се промени. Много ли ви бърка в здравето, че съществуват и такива хора? Както се казваше някъде, " Не харесвам мишките, особено когато са хора ".
Ще ти споделя от позицията на нетолериращ всякакъв вид прецаквания и упражнения върху друг човек - не си ти този, който раздава позволенията. Не помагаш особено на оня, който го позволява, единствено задоволяваш своя потребност.

# 196
  • Мнения: X
С това съм съгласна по принцип, но се пропуска тънкият момент - не се знае оня дали би позволявал, ако знаеше.

# 197
  • Варна
  • Мнения: 14 554
Tanch, а защо не поговори с момчето, да не унижава приятелката ти?

В ролята на каква ще говори с момчето?
[/quote
На възмутена зрителка.😄

# 198
  • Мнения: 15 619
Според мен не е много тънък моментът и както вече споделих, водещият  мотив за намеса е винаги задоволяване на лична потребност, липса. А опитите да се мисли вместо другия не водят до кой знае колко приказни резултати.
Ако сам и навреме не се научи да оценява действителността точно, то дано сте винаги наоколо му, за да го правите вместо него.

Последна редакция: пт, 19 юни 2020, 13:21 от luna

# 199
  • Варна
  • Мнения: 2 867
Вие май объркахте случките. То реално tanch  е била и от двете страни. Хем нея са я правили на балама (сори за думата), хем тя е видяла някого (в случая нейна много близка приятелка) да правят на маймуна.

Тя е искала да бъдат честни с нея и затова е казала и на другата, че я лъжат.

# 200
  • Мнения: 5 832
С това съм съгласна по принцип, но се пропуска тънкият момент - не се знае оня дали би позволявал, ако знаеше.
Ама много ясно, че ако тя знае и го приема, няма да тръгна да се меся и да докладвам, че е бил с тая и оная, или да ѝ давам наклон " зарежи го, разкарай го". Но тя не знаеше, а аз съм твърдо за информираното съгласие да те правят на маймуна, ако това те устройва.
Някои от вас може да не искат да знаят и да им е по-приятно да живеят в някаква своя паралелна реалност, аз пък държа да знам, защото имам самоуважение и не желая да стоя дори секунда във връзка с подобен човек и всичките ми приятели знаят това.

# 201
  • Мнения: X
От няколко страници ме гложди - нали правим разлика между
Съобщение 1 - Видях мъжа ти няколко пъти с друга жена
И
Съобщение 2 - Мъжът ти кръшка с някаква
Защото, както казах, щом информирате за изневяра, то вие сте хванали прелюбодейците на калъп, в краен случай да се целуват с език.
Ако сте видели някой да пие кафе 4 пъти с човек от другия пол, това не доказва никаква изневяра. Ако сте видели някой да прегръща човек от другия пол 8 пъти, това пак не доказва изневяра. Ако сте видели някой да целува по бузата човек от другия пол 15 пъти, пак не доказва изневяра.
Ама, наистина, убягва ми дали говорим за правилното нещо.

# 202
  • Мнения: 2 184
Е айде сега. Седнали на кафе и се опипват, ясна е работата. Това реален случай.

# 203
  • Мнения: 5 832

Защото, както казах, щом информирате за изневяра, то вие сте хванали прелюбодейците на калъп, в краен случай да се целуват с език.

Явно ще трябва да изпадна в подробности, понеже някой си мисли, че друг си въобразява изневери.
Да го кажа така : видях как гаджето на приятелката ми доведе друга на наше събиране на вила, тя седеше в него цяла вечер, целуваха се, хапаха се, бъркаха си по гащите мислейки, че другите са Колчо слепеца, изчезнаха по стаите за известо време, после тръгнахме всички с колите заедно, те ДВАМАТА слязоха в дома на момчето. Това достатъчно ли е, или ако не съм видяла самия акт, значи нищо не се е случило?

# 204
  • Мнения: 18 697
От няколко страници ме гложди - нали правим разлика между
Съобщение 1 - Видях мъжа ти няколко пъти с друга жена

Аз съм за това - да подскажеш, пък който се замисли.
Подсказвали са ми, като се включих  с любопитство, без да ритам вестоносеца ми разказаха.Имаше какво.
Хвалба на мацка, не мога дама да напиша, с подробности.По точно са коментирали какъв човек съм, та  има друга да се хвали и реагирах  като премислих Постигнах нещо, поне за дълго време.После не коментирам , ама и бе друга ситуациата за мен.

# 205
  • Варна
  • Мнения: 14 554
Наскоро ми поискаха мнение за съсед. Крайно негативно е. Едното момиче се дистанцира, другото - на инат се пробва. Не се отказва и след явните му обиди и флиртове с други. Глупостта си е порок.

# 206
  • Мнения: 1 013
Абе, който  му харесва да го направят на балама да си заравя главата в пясъка.. Но да се разсърдиш на приятел/ка, че е била откровена с теб и ти е споделила нещо за вашето добро, първо е нелепо, второ говори за вас като хора и колко всъщност държите на въпросното приятелство.
И съжалявам ама звучи смешно да кажете, че това е интригантстване...
Според мен да преустановите гледането на латиноамерикански/турски/индийски сериали, защото не влиеят добре на преценката ви, честно.

# 207
  • Варна
  • Мнения: 2 867
И аз не разбирам защо трябва виновният да е този, който казал, а не прекият извършител. Също се обвинява често любовникът/цата, а не този, с когото имаме връзка...

# 208
  • Мнения: 10 998
и преди към го писала. Имаме семейни приятели, дето мъжът изневерява. Показва ни снимки, чатове. Нямам никакво намерение да разказвам на жена му и да я разстройвам. Карали са се многократно, събирали са се, разделяли са се. Тя няма как да си гледа децата сама. Колкото и за форума това да е лесно, на практика и за мен също е невъзможно. Така, че нямам никакво намерение да тормозя излишно хората. Това е. Вие действайте както намерите за добре.

# 209
  • Варна
  • Мнения: 2 867
Е тя жената надали е толкова глупава, че да не знае/подозира/досеща.

Общи условия

Активация на акаунт