Парфюмни размисли и страсти - 245

  • 44 418
  • 732
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 6 930
Wood Mistique при мен през цялото време има отчеливи ууд и роза, смолисти едни такива. Уникалното при него е, че дори в драйдауна не се променя много, не като някои парфюми, които започват добре, а драйдауна е един никакъв, или дразнещо. Или да започва зле, а да завърши приятно. Не, от началото до края е това, за което си платил, ако мога така да се изразя 😀 Но не в смисъл на линеен или еднопластов, в никакъв случай.

Последна редакция: нд, 28 юни 2020, 12:20 от tuali

# 676
  • София
  • Мнения: 1 973
А Wally Oud Absolu къде може да се пробва?

Имаше го в книжарница Гринуич на Витошка.

Ако ще ходиш до мол погледни и този на мъжкия щанд - все още го има и си заслужава теста:
Aigner N°1 Oud Etienne Aigner  / https://www.fragrantica.com/perfume/Etienne-Aigner/Aigner-N-1-Oud-27595.html


И той е прекрасен избор по темата, не толкова удов, но въпреки това...

# 677
  • София
  • Мнения: 4 444
Благодаря, Densi, Tuali и Deetron! Flowers Cherry Blossom
Добавям и Aigner N°1 Oud Etienne Aigner за проба утре.

# 678
  • София
  • Мнения: leet
magicjo
в книжарница Гриниуич /но последно преди короната беше доста обрано/ или онлайн
http://baraka.bg/index.php?route=product/product&product_id=1809

Последна редакция: нд, 28 юни 2020, 12:47 от chanel19

# 679
  • София
  • Мнения: 4 444
Благодаря за информацията, chanel19! Flowers Rose Ще се обадя по телефона да попитам дали го имат наличен, за да не се разхождам напразно до Витошка.

# 680
  • Мнения: 31 172
И аз ще отида утре да го пробвам. Нямам по- любима комбинация от роуз- уд и въпреки, че съм открила своите фаворити винаги съм готова за още проби.

# 681
  • София
  • Мнения: 859
Като говорите за роза и уд. Открих нещо наистина уникално и много добре смесено с моето любимо пачули. Парфюмът е Rose Oud Alexandre.J и силно го препоръчвам Stuck Out Tongue Winking Eye

# 682
  • Deutschland
  • Мнения: 319

Парфюм на деня : Номад. Въпреки всичките му версии, оригиналът за мен остава най-любим.
Тук са строени всичките му разновидности 😉
лорелай, много красива снимка на фона на тези шишарки. 🤩 За парфюмите нищо не мога да кажа, защото никога не съм ги пробвала😀 но се вижда, че са много любими.

# 683
  • Мнения: 60
Снощи една дама ухаеше приятно на Chloe класическия. Аз обаче на себе си не го трая. Много е както викат crisp, и ми става лошо.
Започнах да се фъщя яко и с 5 eau premiere. Вяма такава чистота и просто след него не мога да погледна други аромати.

# 684
  • Мнения: 1 429
Снощи една дама ухаеше приятно на Chloe класическия. Аз обаче на себе си не го трая. Много е както викат crisp, и ми става лошо.
Започнах да се фъщя яко и с 5 eau premiere. Вяма такава чистота и просто след него не мога да погледна други аромати.

Разкошен е Премиерът, много често го нося и аз напоследък, но посягам често и към други. Благодаря на дамата, която ме "сблъска" с него и го направи един от фаворитите ми на Шанел! В интерес на истината, трябва да призная, че не беше любов от "първо фъс", наистина ми трябваха няколко проби, за да осъзная колко красив,  елегантен и перфектно балансиран е този парфюм и да се превърне от "нищо особено" в "един от най-любимите".
За тези, които не са успели да го оценят все още, моят съвет е: Дайте му шанс и ще видите, че няма да сгрешите! Blush

# 685
  • Мнения: 5 228
SOTD: L'extase Rose Absolue, пръснат пестеливо, за да не се самоубия все пак. Въпреки че  денят си беше типично летен, бях в настроение за нещо топло и сладко.

# 686
  • Мнения: 2 114
Днес разходих Cloe Nomade Absolu из Каньона на Водопадите край гр. Смолян -около 5часа преход + 3часа в двете посоки с кола. Силно ме зарежда за природни дестинации Heart Eyes
Спиращи дъха гледки, трудно се побират в снимки 😍
Скрит текст:








За съжаление се наложи да изрежа снимките, за да мога да ги кача.

Последна редакция: нд, 28 юни 2020, 22:43 от mimoza7710

# 687
  • Мнения: 1 575
И на мен ми е трудно да си избера 3 любими за лятото. Но 3 приготвени за тази седмица са:

Почивните дни носих навън тази красота:

За мен прекрасна розова роза с локум. Но не става за горещо време, изчезва. Преди жегите я усещах цял ден, но в събота се полях няколко пъти и нищо. Ще я прибирам за по-хладно или някоя вечер. Определено повече ми харесва от Nina Ricci L'Extase

# 688
  • Мнения: 437
Момичета, да ви питам нещо - Escada Celelebrate life - дали е подходящ за човек, работещ с хора? Чета че преобладаващата нота е ванилия, много ли е сладкарска и натрапчива? Cold Sweat

# 689
  • Мнения: 6 930
Момичета, да ви питам нещо - Escada Celelebrate life - дали е подходящ за човек, работещ с хора? Чета че преобладаващата нота е ванилия, много ли е сладкарска и натрапчива? Cold Sweat

Круша, личи, ванилия, роза... изглежда си съвсем безопасна игла. Колкото парфюми на Ескада съм пробвала, всичките са crowd pleasers и трудно ще обидят някой в обкръжението ти.

Общи условия

Активация на акаунт