Парфюмни размисли и страсти - 245

  • 44 328
  • 732
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 434
Благодаря ти, Tuali, и аз имам такива наблюдения от Ескада, но тук ванилията леко ме притесни. Flowers Hibiscus

# 691
  • Мнения: 244
Момичета, да ви питам нещо - Escada Celelebrate life - дали е подходящ за човек, работещ с хора? Чета че преобладаващата нота е ванилия, много ли е сладкарска и натрапчива? Cold Sweat
Аз имам този парфюм. Почти не съм го носила, защото все не му идва реда, затова не мога да го опиша подробно. За моите възприятия не е тежък, нито шлейфов. Не смятам, че би подразнил някой. Усеща се плодова сладост с ванилия и малко амброксан, но не е натрапчив.

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Аз имам една Ескада, която ми е подарък и не мога да понасям. В момента няма как да видя коя точно. Ужасно силен захарен сироп. Скрила съм я през девет чекмеджета в десето и не искам да я виждам. Другите, които съм тествала, имам чувството, че са същите.

# 693
  • Мнения: X
Момичета, да ви питам нещо - Escada Celelebrate life - дали е подходящ за човек, работещ с хора? Чета че преобладаващата нота е ванилия, много ли е сладкарска и натрапчива? Cold Sweat
Този парфюм ми хареса, дори неочаквано и за мен. Оказа се много приятен и траен. Не го намирам за натрапчив, но е сладък.

# 694
  • Варна
  • Мнения: 186
Момичета, препоръчайте ми бюджетен парфюм за 18 годишна девойка. Обръщам се към вас, защото съм объркана. Тя твърди, че не харесва тежки, сладки ориенталци, а любими парфюми са ѝ LVEB, Black opium и Paradiso. Иска ми се да и подаря хем безобиден парфюм, лесно харесващ се, хем и да и допадне. Тя не познава много парфюми.
Мисля си за This is her, точно защото е безобиден, но пък е ориенталец. Помагайте!

# 695
# 696
  • Варна
  • Мнения: 186
Благодаря! Аз го имам и харесвам, но тя не го хареса, поне върху мен Disappointed Relieved

# 697
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
От мен едно предложение, пак на Джими Чу, идеален за лятото:

Blossom Jimmy Choo Flowers Hibiscus

# 698
  • Мнения: X
Предложих този парфюм, защото аз харесвам тези, които има тя, но никак, никак не харесвам This is her...
Знам ли какво би ѝ харесало! Може би да погледнеш тези
https://www.fragrantica.com/perfume/Escada/Escada-Magnetism-1036.html
https://www.fragrantica.com/perfume/Salvatore-Ferragamo/Amo-Ferragamo-46832.html

# 699
  • Варна
  • Мнения: 186
Азалия, благодаря! This is her го мисля, защото не е точно уау и уж е харесван, но определено няма да е той. От  Магнетизма, на мен ми става лошо и ме души, а Фергамо не познавам. Ще ги проверя и двата.

# 700
  • Мнения: 6 930
Момичета, препоръчайте ми бюджетен парфюм за 18 годишна девойка. Обръщам се към вас, защото съм объркана. Тя твърди, че не харесва тежки, сладки ориенталци, а любими парфюми са ѝ LVEB, Black opium и Paradiso. Иска ми се да и подаря хем безобиден парфюм, лесно харесващ се, хем и да и допадне. Тя не познава много парфюми.
Мисля си за This is her, точно защото е безобиден, но пък е ориенталец. Помагайте!

Колко бюджетен? Ако харесва Опиумите, мисля, че има голям шанс да ѝ допадне и Hugo Boss Private Accord...😋

# 701
  • Sofia
  • Мнения: 6 923
Nero assoluto R Cavalli е бюджетен и хубав плътен аромат.  Щом харесва опиум предполагам че и този ще и допадне. Не е летен, но е лесен за харесване.

# 702
  • Мнения: 60
Аз за младо момиче предлагам Bvlgari Omnia Crystalline или Amethiste. Ferre Rose също.

# 703
  • Мнения: 1 002
От мен нещо малко по-различно и май май доста подминавано и подценявано - Ralph Lauren Woman.

# 704
  • Мнения: 2 096
Аз мога да предложа тези парфюми:
Poison Girl
Black XS
Tresor nuit a la folie
Dolce Gabana Pour femme

Вярно, че са сладки, но не са тежки ориенталци и се харесват много.

За Тhis is her мога само хубави неща да кажа, уникален аромат е, но има все пак риск, тъй като не всички го харесват.

Друг вариант са парфюмите на Кавали, бюджетни са и има много добри попадения сред тях - като вече посочения Nero assoluto, но и класическия Roberto Cavalli и Florence amber.

Последна редакция: вт, 30 юни 2020, 03:57 от bonbonka6

Общи условия

Активация на акаунт