Парфюмни размисли и страсти - 245

  • 44 418
  • 732
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 862
Момичета, да ви питам нещо - Escada Celelebrate life - дали е подходящ за човек, работещ с хора? Чета че преобладаващата нота е ванилия, много ли е сладкарска и натрапчива? Cold Sweat
Мисля, че е чудесен. Освен сладък го усещам и доста свеж. Simple Smile

# 706
  • Мнения: 2 050
Уф сигурно е обсъждано, но не са толкова нови 😊 Върти ми се една мисъл за поръчка насляпо на червеното кубче, предишните не са ми харесвали достатъчно за купуване. По ревюта сякаш тоалетната вода е по-лесна за харесване, но се чудя 😬 май парфюмната ми харесва повече на външен вид 🤪 заради червената капачка. Мнения?

# 707
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
По ревюта сякаш тоалетната вода е по-лесна за харесване, но се чудя 😬 май парфюмната ми харесва повече на външен вид 🤪 заради червената капачка. Мнения?
тоя парфюм ще го пръскаш ли или ще си го гледаш? Отиди да ги пробваш първо, не са по 2,50 че да ги купуваш по цвят на капачката и чужди описания.

# 708
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Подкрепям , отиди и си ги пробвай на кожа да видиш как ще ти застанат.Аз например не харесвам Червеното кубче на Нарцизо за мен е безхарактерен и на всичкото отгоре е и нетраен и това не е само при мен, мирише на пудра.Но аз не съм фен на парфюмите на НР, като изключвам Пюр Муск.

# 709
  • София
  • Мнения: 9 470
Относно червеното кубче на Нарцисо -него така и не съм го тествала досега Rolling Eyes,  гледам отскоро, че и то го има във вариант с прозрачна капачка и е ЕДТ, подобно на Фльор муск-а:
https://www.notino.bg/narciso-rodriguez/narciso-rodriguez-narcis … 90-ml/p-15954476/


За младо момиче, а и не само, препоръчвам да се тестват продуктите на Абъркромби енд Фич: https://www.parfimo.bg/abercrombie-fitch-za-jeni/?c=2344&f[m … 91;]=6&page=1
За мен са олицетворение на младежко и самоуверено присъствие. Пръскат свежест и младост!

Последна редакция: вт, 30 юни 2020, 15:54 от kopche

# 710
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
Пристигна ми Angel Nova. Да ви кажа съвсем си е в стилистиката на плътните сладости от последните 5-10 години/. Не познавам Делина, от Среднощната роза на трезор също нямам отчетлив спомен, но като дух бих го сравнила с Нощния трезор. Лесен е за харесване, лесен е за носене. Малинката излетя много бързо в тази жега, но ще го пробвам по-късно на хладно, а и това мнение е само от бегъл тест на китката на ръката. Щеше ми се да е по-ангелски, а незнайно защо ми се струва, че по-скоро има он ДНК-то на Ейлиън /това  посленото може да е пълна глупост, но така ми се струва от първи тест./ Няма за съжаление и помен от пачули и май ще си търся още една по-автентична звездичка.


Момичета, на хладно новото ангелче се разви съвсем различно. Изпъкна кисела свежест като от червени плодчета и се държи доста различно от първоначалното ми впечатление.

Последна редакция: вт, 30 юни 2020, 14:24 от . Яна .

# 711
  • Мнения: 2 050
По ревюта сякаш тоалетната вода е по-лесна за харесване, но се чудя 😬 май парфюмната ми харесва повече на външен вид 🤪 заради червената капачка. Мнения?
тоя парфюм ще го пръскаш ли или ще си го гледаш? Отиди да ги пробваш първо, не са по 2,50 че да ги купуваш по цвят на капачката и чужди описания.
В момента точно няма много как да го пробвам, а и не бих. А иначе ясно, че няма само да го гледам, но и това е важно поне за мен, всеки луд с номера си 😀 Иначе много конструктивен отговор, благодаря 😉

# 712
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
Добре тогава, и аз не съм ги мирисала, но и на мен червената капачка повече ми харесва.

какъвто въпроса, такъв и отговора

# 713
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
"В момента точно няма много как да го пробвам, а и не бих."

Не разбрах, защо не би? Нали искаш да ги купуваш?
Каква е ползата, ако капачката е прелестна, а парфюма не струва?

Яна, със сълзи се смея, каква дискусия се заформи?!? 😂😂😂

# 714
  • Deutschland
  • Мнения: 319
Е, недейте така 😃 Права е фиффи, всеки луд с номера си. Съдържанието е най- важно, но не ми ли харесва достатъчно флакона, не купувам втори път. Както се казва за някои хора е важен цялостния пакет.
Жената го е написала с хумор, съдейки по емотиконката, просто иска да чуе мнения. 😁

# 715
  • Мнения: 2 050
"В момента точно няма много как да го пробвам, а и не бих."

Не разбрах, защо не би? Нали искаш да ги купуваш?
Каква е ползата, ако капачката е прелестна, а парфюма не струва?

Яна, със сълзи се смея, каква дискусия се заформи?!? 😂😂😂
Не бих, защото има по 30-50 хиляди нови болни на ден. Отворени са единствено някои молове и са претъпкани (по снимки, не съм ходила).

# 716
  • Мнения: 4 422
Tuali , моля разкажи за Стюардесата !

На мен Червеното кубче не ми хареса ,драйдауна ми беше меко казано неприятен ,асоциирах го с бабичка дето не е излизала от месеци на свеж въздух ,мих го трих го да го изстържа от кожата.. Flushed

SOTD Beautifull Belle Love

# 717
  • Мнения: 1 003
Аз се включвам ни в клин, ни в ръкав, с питане за два парфюма на Lattafa - Rose Kashmiri (който дори го няма във Фрагрантика) и Sheikh Al Shuyukh Luxe Edition. Всякаква информация ще ми е полезна.
А междувременно очаквам включване от tuili  с мнение за така желаната стюардеса и някоя друга снимка, надявам се 🧚🏻

# 718
  • Мнения: X
Аз пък днес сутринта с радост сложих Чушките на L'Artisan. Много ме радваха и не ме предадоха до късния следобед, но в един момент усетих, че ги няма вече. Обаче да ви кажа за един любим парфюм - Jimmy Choo. Купих си 40 мл и бутилчицата е толкова сладка! Мнооого ми харесва. Обаче едно скъпо за мен същество така го хареса, че просто ѝ го връчих с радост и тя ухае прекрасно на него често, защото истински го обича. Обаче... и аз го обичам, и ми липсва(ше)! И си го издирих в размените и пак си го имам. Понеже нямаше осезаем остатък от Чушките си се напръсках с Джими и така ме радва в момента на домашниа хлад на климатика! Доставих си малка радост с това. Gift Heart
И благодаря на... който ме зарадва Wink Flowers Hibiscus

# 719
  • София
  • Мнения: 924
Дай да го видим Джимито, който така те изпълва. Любопитство, че не се сещам. . Инак намерение за покупка на трети парфюм за  деня  🤔 ..... твърдо НЕ, Hands Point UpFlushed
Едит: Сори. Видях го. Помирисвала съм го. Наистина е хубав.

Общи условия

Активация на акаунт