E. Petekkaya & A.Varlıer & Ö.Deniz & H.Şendil~нови и стари проекти и партньори~204

  • 45 901
  • 736
  •   1
Отговори
# 270
# 271
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819
Здравейте момичета,


Спокойни почивни дни 😀

# 272
  • София
  • Мнения: 4 052
Добро утро, момичета! Coffee
Не мога да пропусна да изразя възхитата си от Есма. Толкова красива и достолепна беше вчера, много ми хареса.
Като цяло този сезон ми е доста изсмукан от пръстите. Филмът не успява да ме грабне, както в началото.

# 273
  • Мнения: 41 718
Добър  ден! Hug



Гости Hug Миме Hug

нови снимки с Еркан...





Скрит текст:

Хубав следобед! Flowers Hibiscus

# 274
  • София
  • Мнения: 4 052
Сега намирам малко време и ми се иска да поразсъждавам върху последните серии.
Много ми харесва, как променят образа на Адем. Дано не ме лъже впечатлението което получавам, но ми се струва, че вече започва да се обръща в по-положителен герой. Вече започва да осъзнава, че не е научен на обич и че има нужда от обич. Не знам как ще се развият нещата с детето му и дали ще има възможност да му се порадва. Дано се развият и отношенията му с помощничката на Юлфет - и двамата имат нужда един от друг, от човек с когото да изживеят любов. Доколкото разбирам Дилара прави планове да замине, но дано все пак се разберат с Адем. Това ще го проследя с интерес.
Малко несправедливо постъпиха с него в момента когато Есма получи "кризата" и отиде в конака. Малко клюкарската действаха Назиф и Гюлистан, а самият Адем и помогна, той извика лекар, прояви разбиране и човещина в случая. Фарук и едно благодаря не му каза тогава. Не ми хареса това, определено.
Фарук постъпва грозно и в ситуацията със сватбата, за която още не съм убедена, че няма да се осуети - ще гледам с интерес. Дори и Осман реагира странно и доста... обрано. От него не го очаквах честно казано. Не ми допадат и лигавщините с кафетата. Не го знам този обичай с лютото кафе, затова не разбирам защо толкова се забавляват и защо им е чак толкова смешно на всички.
Разбирам, че майката на Ипек, за зло или за добро, е част от семейството, но според мен присъствието и снощи не беше никак уместно. Тя освен за да се подиграва, за друго не става. Много е проста милата, много елементарна, истинска махленска клюкарка.
Юлфет се срина, защото осъзна, че целият и живот е минал в заблуда и самота. Ревността е едно разяждащо и погубващо чувство. Човек е способен да унищожи целият си живот заради неизпълними, нереалистични мечти, любови и убеждения. Сериозно шамаросване получи горката. Вероятно предстоят още проблеми от нейна страна и вероятно няма да се "преобърне" и тя. Ще видим.
п.с. Осман започва ли да се... привързва към Дилара или бъркам?

# 275
  • Мнения: 630
Не е свързано със сериала,но го видях в инстаграм и реших да го споделя с вас.Лелята на Йозджан Денис е пуснала клипче,с песен на Азис Joy
https://www.instagram.com/tv/CDCYDolJUGv/?igshid=1lzql1lg86rvf
И нова снимка от Йозджан

Последна редакция: сб, 25 юли 2020, 21:32 от online:)

# 276
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819
Здравейте момичета,
Никога шансът не е един единствен в живота...
Един единствен е само животът...


Лек ден момичета ❤

# 277
  • Мнения: 41 718
Добър ден,момичета! Hug





Утре в ЮТуб канала на MAGAZIN EXPRES ще бъдат на гости в  летния дом на Еркан и Дидем....
https://vk.com/erkanpetekkayafan?z=video-58520450_456240579%2F43 … pl_wall_-58520450

Прекрасен неделен следобед! Ice CreamBeers

# 278
  • Мнения: 36 757
Здравейте момичета Hug
Изпратих си гостите и вече ще бъда по-редовна....
Имах изпуснати два епизода и преди малко ги изгледах, за да видя до къде сме стигнали....
Преди няколко дни писах, че не вярвам в искреността на Ипек. С последния епизод това се потвърди. Не мога да си представя как може някой да дойде непоканен на такова събитие като годеж....Е, Къймет го направи....Темите на разговор на майка и дъщеря са само клюки за семейство Боран....И двете не ги понасям.....Smiling Imp
Виждам, че Мимето е разочарована от държанието на Фарук спрямо Адем....На мен също ми направи впечатление, че Фарук не благодари на Адем, че се е погрижил за Есма, но не съм разочарована. Веднага си спомних момента, когато Емир избяга от конака и всички хукнаха да го търсят, но преди това Джан беше отървал детето от едно куче....Тогава очаквах да видя каква ще бъде реакцията на Фарук - въпреки, че не харесваше Джан, Фарук му благодари, че е спасил Емир....Сега не го направи, защото според мен, Адем създаде  много проблеми на семейството съвсем умишлено.....Не веднъж Фарук се опита да се извини на Адем, за това, че се е свързал с мафиота, за да го сплаши, с единствена цел, да запази семейството си от лудата му майка и от него самия...Но Адем не прие извиненията му и всички видяхме какво се случи....Така, че разбирам Фарук, макар да не го оправдавам.....
Виждам, вече и съчувствие към Адем.....Да, Адем ще се промени в положителна посока....но нямам спомен някога Адем да поиска прошка за стореното на семейството на баща му......И може би нямаше да се промени, ако не беше срещнал Гюнеш....Именно тя ще го направи нов човек....И както съм писала преди, Адем ще ви хареса но има още време.....
Промяната на Адем, не прави Фарук по-лош човек....напротив....Фарук ще продължи да се грижи за све фамилия....но това ще му отнема много време и ще занемари отношенията със сина си и Сюрея....И аз пак го разбирам....защото знам какво е да носиш отговорност за цялата фамилия....За мен Фарук си остава най-отговорния и последователен герой в сериала....
И на мен не ми хареса държанието на синовете относно решението на Есма да се омъжи за Гарип....Харесва ми обаче, че Гарип проявява разбиране....Умен мъж......Въпреки недоволството на синовете, Есма няма да се откаже....а синовете няма да й попречат......Може сезона да не предизвиква голям интерес, но предстои да видим чисто житейски случки, които могат да се случат на всеки.....

Благодаря на Злати, Гости, Сиси, Мимето, online:, че поддържате темата с новини и коментари Hug



Салих Б.-Фикрет с дъщеря си Иклим

# 279
  • Мнения: 41 718
Добро утро! Hug



Ани Hug

Летният дом на Еркан,близо до Измир,там почивали с Дидем....не знаех за него...





всички снимки от видеото,което пуснах вчера....
https://vk.com/erkanpetekkayafan?w=wall-58520450_36900

Приятен ден и лека седмица! Flowers Four Leaf CloverFlowers Cherry Blossom

# 280
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819
Здравейте момичета
Злати, благодаря за кафето и пожеланията...

"Всичко преминава. Някои неща покрай нас, някои през нас." Рина Милорадова


https://www.youtube.com/watch?v=W7BZdjoLR-E

# 281
  • София
  • Мнения: 4 052
Скрит текст:
Здравейте момичета Hug
Изпратих си гостите и вече ще бъда по-редовна....
Имах изпуснати два епизода и преди малко ги изгледах, за да видя до къде сме стигнали....
Преди няколко дни писах, че не вярвам в искреността на Ипек. С последния епизод това се потвърди. Не мога да си представя как може някой да дойде непоканен на такова събитие като годеж....Е, Къймет го направи....Темите на разговор на майка и дъщеря са само клюки за семейство Боран....И двете не ги понасям.....Smiling Imp
Виждам, че Мимето е разочарована от държанието на Фарук спрямо Адем....На мен също ми направи впечатление, че Фарук не благодари на Адем, че се е погрижил за Есма, но не съм разочарована. Веднага си спомних момента, когато Емир избяга от конака и всички хукнаха да го търсят, но преди това Джан беше отървал детето от едно куче....Тогава очаквах да видя каква ще бъде реакцията на Фарук - въпреки, че не харесваше Джан, Фарук му благодари, че е спасил Емир....Сега не го направи, защото според мен, Адем създаде  много проблеми на семейството съвсем умишлено.....Не веднъж Фарук се опита да се извини на Адем, за това, че се е свързал с мафиота, за да го сплаши, с единствена цел, да запази семейството си от лудата му майка и от него самия...Но Адем не прие извиненията му и всички видяхме какво се случи....Така, че разбирам Фарук, макар да не го оправдавам.....
Виждам, вече и съчувствие към Адем.....Да, Адем ще се промени в положителна посока....но нямам спомен някога Адем да поиска прошка за стореното на семейството на баща му......И може би нямаше да се промени, ако не беше срещнал Гюнеш....Именно тя ще го направи нов човек....И както съм писала преди, Адем ще ви хареса но има още време.....
Промяната на Адем, не прави Фарук по-лош човек....напротив....Фарук ще продължи да се грижи за све фамилия....но това ще му отнема много време и ще занемари отношенията със сина си и Сюрея....И аз пак го разбирам....защото знам какво е да носиш отговорност за цялата фамилия....За мен Фарук си остава най-отговорния и последователен герой в сериала....
Скрит текст:
И на мен не ми хареса държанието на синовете относно решението на Есма да се омъжи за Гарип....Харесва ми обаче, че Гарип проявява разбиране....Умен мъж......Въпреки недоволството на синовете, Есма няма да се откаже....а синовете няма да й попречат......Може сезона да не предизвиква голям интерес, но предстои да видим чисто житейски случки, които могат да се случат на всеки.....

Благодаря на Злати, Гости, Сиси, Мимето, online:, че поддържате темата с новини и коментари Hug



Салих Б.-Фикрет с дъщеря си Иклим
Ооо, разбира се - далеч съм от тази мисъл. То едното не е за сметка на другото, а и няма как да бъде.
Няма да се оправдавам за мнението си разбира се, но искам да уточня, ако не съм разбрана правилно.
Фарук ми е любимец, но не одобрявам някои от реакциите му.
Адем е гад от самото начало, но не мога да отрека, че се култивира и променя положително.
Героите не са черни или бели, нито хората в реалния живот.
Лек ден, дами! Nature Sunny

# 282
  • Мнения: 36 757
Привет невести Hug
Скрит текст:
Никой не беше писал след мен, а ходих нарано на гробища да полея цветята и поокъснях....

Злати, Гости, Миме благодаря за споделеното Hug
Комшиите са много практични....Като гледам къщата на Еркан не е кой знае какво, но пък има огромна тераса и място да се хранят навън на въздух....Сигурно има и басеин...и туча поляна...няма краставици, домати пипер....Stuck Out Tongue Winking Eye

Миме разбира се всеки трябва да изказва мнението си за героите и никой не трябва да се сърди, ако имаме различен поглед за нещата....За мен Адем е голям гадняр....Макар майка му да има голяма вина, не упреквам само нея или леля му Юлфет. Адем е станал на 40 години и има глава на раменете си, която не става за украса, ама поне да мисли....Разбра, че баща му не го е отхвърлил, че амбициите на майка му са причина да има трудно детство.....и въпреки това той не постъпва почтено с братята си....Сори, ама ако на мен би ми се случило такова нещо, ами този човек ще го зачеркна от живота си....той повече няма да съществува за мен....Въпреки всички кусури на Фарук, той повече ще  вярва на Адем, отколкото на Фикрет....

Малко инфо за актрисата



Неслихан Йелдан - романтичната Сенем

Докато в първия сезон на “Завинаги” Неслихан Йелдан (Сенем) и Фатих Коюноолу (Акиф) почти нямаха общи сцени, то във втория и третия, ги виждаме като страхотна екранна двойка...

“Сценаристите ни събраха с Фатих, имайки предвид способностите ни като комедийни актьори. Пък и аз много ги навивах: “Нека тази жена се влюби!”. В първия сезон Сенем е една доста неподдържана жена. Казвах на сценаристите да я влюбят в някого, за да дойде на себе си вече”, споделя за героинята си Неслихан Йелдан.

От своя страна Фатих Коюноолу, пък твърди, че тъкмо в сериала “Завинаги” за първи път се е почувствал толкова високо оценен като актьор.

Неслихан Йелдан е родена на 25 февруари 1969 г. в Истанбул. Завършва образованието си в катедрата за театър на държавната консерватория на университета в Истанбул. Работила е в театъра Дормен и в Бешикташ, в културния център Бешикташ . Той участва в първия си сериала "Лятна къща" през 1993 година.

Неслихан Йелдан, е висока 1,66 метра, 56 килограма и е зодия Риби.

Наскоро - на 25 февруари - Неслихан Йелдан стана на 51 години. У нас за първи път я гледахме в сериала “Цвете от изтока”, а след това в един от най-успешните младежки сериали “Мечтатели”, влизайки в образа на майката на Мине (Аслъ Енвер). Играе още в “Север-Юг” и в “Сезонът на черешите”, а от началото на 2017-а започва да се снима в хитовата драма “Завинаги” и отново застава рамо до рамо с Аслъ Енвер, но този път като нейна екранна леля.

Като при всяка красива и известна актриса, личният живот на Неслихан Йелдан също се следи под лупа. През 2007-а тя се омъжва за английския бизнесмен Лео Джеймс Феликс Полък, но миналата година бракът им приключва. От него обаче тя получава най-големия си дар - 12-годишния си син.

Пак наскоро, свой юбилей празнува и Фатих Коюноолу - на 20 януари той навърши 40. Актьорът се е дипломирал в Държавната истанбулска консерватория. Участва в десетки театрални пиеси, сред които тази на българския драматург Христо Бойчев - “Полковникът птица”. Първата си роля в сериал изиграва през 2004 г. Оттогава се снима в десетки продукции, предимно във второстепенни роли.

В реалния живот екранният Акиф е щастливо женен за красивата театрална актриса Айча Айкут.

Поредицата "Завинаги" няма особен успех в Турция

Сериалът “Завинаги” не успява да привлече рекорден брой турски зрители, въпреки че се радва на голяма обич сред образованата и заможна част от публиката. В чужбина обаче проектът бележи огромен успех. В Израел например има такъв висок рейтинг, че предприемчиви евреи започват да организират екскурзии до местата, на които се е снимал сериала, като обещават снимки с някои от актьорите срещу 200 долара.

Не за първи път турски сериал печели много по-голям успех в чужбина, отколкото в родината си - така се случи и с поредиците “Великолепният век” и “С Русия в сърцето”, например.

# 283
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819
Здравейте момичета,
Време е за кафе 😘

# 284
  • Мнения: 41 718
Здравейте,момичета! Hug



нова снимка


целият репортаж с Еркан от летния му дом....


https://youtu.be/oSZgJP6-Bps

Общи условия

Активация на акаунт