имам нужда от вашата морална подкрепа

  • 1 837
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 121
Честито за покупката, да имате само щастливи мигове в новият си дом   bouquet

# 16
  • Мнения: 1 416
Честито ти жилище! Бъдете много щастливи в него!
Не се страхувай от наркомана, той едва ли е чудовище. Те наистина в по-голямата си част са интелигентни хора, както ти е казала Таралежче...  Peace Не са агресивни, не мисля, че имам от какво да се боиш...  Wink

# 17
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Честито, да почерпиш виртуално, че сте се нанесли и мноооооооооого романтични мигове ти желая!
Няма страшно това е бивш собственик, ако досажда /което много ме съмнява/ винаги можеш да извикаш полицията! Но не ми се вярва!
  Peace

# 18
Желая ти приказни и незабравими моменти в новия дом и изобщо не се притеснявай.

# 19
  • Мнения: 239
Честито ти жилище! Бъдете много щастливи в него!
Не се страхувай от наркомана, той едва ли е чудовище. Те наистина в по-голямата си част са интелигентни хора, както ти е казала Таралежче...  Peace Не са агресивни, не мисля, че имам от какво да се боиш...  Wink

Много ясно, че повечето наркомани са интелигентни хора. Напълно съм съгласен с някои мнения тук. И не са агресивни.

# 20
  • Мнения: 239
Днес окончателно ще станем собственици на жилище, след дълги години ходене на квартири, мъкнене на багажи, събиране на пари и разни други екстри. Харесахме си апартамент, близо до майка ми, хубав, абе харесахме си го много. Днес ще го плащаме, но вчера разбрах че той е бил собственост на някакъв наркоман, чийто баща е в затвора, той нещо не могъл да го изплаща .... и т.н , жента, от която го купуваме го купува от съдия-изпълнител, всичко с документите е наред, апартамента е чист, ама снощи изведнъж ми стана едно такова страшно, ами ако тоя наркоман вземе нещо да ни притеснява. Мъжа ми смята, че това е безсмислена параноя, вие как мислите

Гледала ли си 'Нос Страх'?

Ясно е, че ще трепериш докато не го пуснат онзи. Цялото това треперене си има цена и ти сега трябва да помислиш как да я избиеш. Предлагам ти да купиш дрога и като идва наркомана да му я продаваш. По този начин квартирата идва с гарантиран първи клиент, което си е екстра. Аз се чудя как съдия изпълнителката не го е рекламирала по този начин. Дай му отстъпка срещу нови клиенти (а той в затвора ще познава всичко на всички) и в един светъл ден квартирата ти ще работи за семейството. Току-виж сте изкупили блока и построите лаборатория.

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Няма никаква полза от "ами ако"-та.
Остави тези мисли, давай по-весело - сбъднала си една мечта.  Hug

# 22
  • Мнения: 1 001
Честито и много щастие в него, докато ... го смените с по-голямо!

Аз виждам само едно лошо нещо в него ... много е близо до майка ти - да ми мисли мАжо ти Laughing

# 23
  • Мнения: 1 001
... Гледала ли си 'Нос Страх'?...
Баси черният хумор #Crazy

# 24
  • Мнения: 126
Vaninaa ,
С родителите ми преди 6 години си купихме жилище в София,а идвахме от провинцията.Беше ни адски трудно,понеже продадохме 2 апартамента,та да купим този.Докато го ткрием и харесахме живяхме по квартири,в неприятна обстановка....Най-накрая открихме нашето жилище,което вътре миришеше,имаше кучета,подпикали балатумите...Тапети прокъсани,мизерия от всякъде.
Но гледката,изложението,стаите,всичко си беше супер!
Бабата ревеше,че на мястото на този блок е била къщата им някога!
Но ако видиш сега какъв готин апартамен стана!Направихме си го така,както ни харесва,бившите собственици изобщо не са ни притеснили,макар че и ние имахме съмнения,че сина е наркоман!!!
Стискам палци и наистина не е лошо да направите освещаване!
УСПЕХ Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 2 040
Честито за покупката и не си тормози главицата с такиви черни мисли, а се радвай за новия ви ЛИЧНО ВАШ дом ..   Peace

# 26
  • Мнения: 14 133
Не се терзай, а се радвай Hug Честито Simple Smile
  bouquet

# 27
  • Мнения: 176
Честито това е страхотна новина.
Пожелавам ви много семейно щастие в новата "къщурка".
Благородно ти завиждам за покупката.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт