Дискове или пинсети при епилаторите?

  • 3 551
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Дискове или пинсети...? Всички казвате, че епилаторите с дискове са по-добри. Кажете с какво да по-добри.  Wink

# 16
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Май само аз не разбирам...Моят е с пинсети на въртящи се дискове...какъв се води?

# 17
  • Мнения: 184
Моя е на Браун с пинсети, но моята приятелка ми каза, че  с епилатора на Филипс с дисковете епилацията ставала по-бързо. Не съм пробвала от този тип, но ако наистина е така, май ще сменям скоро епилатора си.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 061
Май само аз не разбирам...Моят е с пинсети на въртящи се дискове...какъв се води?
Ако е браун значи е с пинсети, те са през разстояние, ако е филипс там щипците са една до друга, даже разминати някак си и се води с дискове. И двата са май на един и същ принцип, едно кръгло цилиндърче се върти около оста си и щипчиците захващат косъмчетата.
Не знам какво обясних, моят е с доскове, доволна съм  Peace

Аз друго не разбирам - мненията се редуват - дискове, пинсети, явно и двата вида са добри, но защо анкетата до момента е 1:9 в полза на дисковете??? Тези, дето са доволни от пинсетите не са ли гласували?  Thinking

# 19
  • Мнения: 2 498
1 глас от мен за дискове...

# 20
  • Мнения: 1 353
С дискове по бързо се епилира

# 21
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Ок, че с дисковете става по-бързо. Моят е този. Купих си го скоро, не съм забелязала да скубе бавно. И съм доволна. Peace

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Епилаторите с дискове, захващат много повече косъмчета от тези с пинсети.

# 23
  • Мнения: 3 388
ммм, да аз не съм гласувала, писах, че ползвам на Браун с пинцети точно на такива въртящи се дискове

Дайте пример за модели на дискове или снимки, така или иначе искам да го сменям моя или поне да си взема още един алтернативен  Heart Eyes

# 24
  • София
  • Мнения: 498
Маят е " Браун" с пинсети,  модел отпреди няколко год. - не става много бързо и мен лично ме боли.
Пробвах "Филипс" на моя приятелка, пак модел от преди няколко години, с дискове според мен става и по бързо и по-безболезнено.

# 25
  • Мнения: 870
ммм, да аз не съм гласувала, писах, че ползвам на Браун с пинцети точно на такива въртящи се дискове

Дайте пример за модели на дискове или снимки, така или иначе искам да го сменям моя или поне да си взема още един алтернативен  Heart Eyes

Ето този е най-новия модел на Филипс с дискове:
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09019826

а това е по-стар модел като кликнеш на снимката ще видиш по-добре самите дискове:
http://appliances.market.dir.bg/xoffer.php?xoffer=9423&cat=3 … 69&shop_id=57

# 26
  • Мнения: 3 388
ммм, да аз не съм гласувала, писах, че ползвам на Браун с пинцети точно на такива въртящи се дискове

Дайте пример за модели на дискове или снимки, така или иначе искам да го сменям моя или поне да си взема още един алтернативен  Heart Eyes

Ето този е най-новия модел на Филипс с дискове:
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09019826

а това е по-стар модел като кликнеш на снимката ще видиш по-добре самите дискове:
http://appliances.market.dir.bg/xoffer.php?xoffer=9423&cat=3 … 69&shop_id=57


Видях го. Благодаря ти   bouquet
На мен обаче ми изглежда подобно .... моят се води с пинцети, които са на въртящи се дискове обаче ...... тук не съм забелязала да дават различно опиание на моделите ......  newsm78 ......

# 27
  • Мнения: 3 932
С пинЦетки е моя, от дискове нямам впечатление.

# 28
  • Мнения: 1 854
За да не отварям нова тема - да попитам има ли някой епилатор, който наистина да е БЕЗБОЛЕЗНЕН. Имам много чувствителна кожа и пробвах различни, но от всикчите ме боли и ставам на малки пъпчици. Сега се чудя дали да си взема един на Филипс с обезболяваща приставка и охлаждащ!? Дали наистина има обезболяващ ефект?   newsm78

Не правя реклама, но си взех Филипс PHILIPS HP-6461 с обезболяваща масажираща система и наистина не ме боли.Пробвах да махна приставката която масажира и без нея боли, както ме болеше с предишния ми епилатор, който нямаше такава приставка.

# 29
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Предния ми епилатор беше този - PHILIPS HP-2841. Гледам го в един сайт, пише, че е с дискове. Гледам го в друг сайт, пише, че е с пинсети. Как става тоя филм....?!? Много ми е Х

Общи условия

Активация на акаунт