В какви теми не бихте писали?

  • 1 751
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не бих и не пиша в теми, в които вече е изразено мнението ми. Не пиша в твърде личните теми. Не пиша и в теми, които са далеч от интересите ми. Не пиша там, където не мога да дам съвет и да помогна. Всъщност на много места не пиша, но много чета.

# 16
  • Мнения: 3 388
Ако нямам мнение по темата или ако просто не ми е интересна-не се включвам  Peace

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Аз рядко пиша напоследък по принцип. Но изобщо не отварям и да чета теми, чието заглавие е на латиница, отчетните теми вече не са ми интересни, темите в които се показват разни вещи и снимки от дома. Сексуалните теми тук в клюкарника ги чета чат пат, щото има бисери в тях, но никога не пиша там.

# 18
  • Мнения: 27 524
За секс и за споделяне на прекалено лични неща.  Peace

# 19
  • Мнения: 4 473
Нямам точни критерии в какви теми да не взимам участие, но все по-често си мисля дали няма възможност някои потребители да избягват участието си в теми като тази на desislava`, ако няма какво смислено да кажат и с единствената и ясна цел да оригиналничат  Rolling Eyes

# 20
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да допълня - не пиша и в теми като на desislava`, пречетох я цялата и продължавам да я чета, но нямам какво да напиша.
Днес влязох за малко в чата на сайта и попитах едно момиче дали пише във форума. Отговори ми, че там(тук) са много зли и не й е приятно да я обиждат някакви изкукали.

# 21
  • Мнения: 4 734

Днес влязох за малко в чата на сайта и попитах едно момиче дали пише във форума. Отговори ми, че там(тук) са много зли и не й е приятно да я обиждат някакви изкукали.
Малко off от темата, но това горното изречение са ми го подхвърляли участници в много други форуми.

# 22
  • София
  • Мнения: 5 828
За секс и за споделяне на прекалено лични неща.  Peace

И аз такива не споделям, също в "покажи еди-какво си", омръзнаха ми и темите за свекървите, та и там не влизам  Laughing

п.п. Блонди, ти сподели и те изядоха с парцалите май  Laughing

# 23
В такива, в които не съм компетентна /но пък ги чета с удоволствие/.
Теми, които ми се струват глупави или , в които нямам какво да кажа, както и в прекалено лични разбира се. Зависи и от настроението.

# 24
  • Мнения: 1 072

Получавате ли оргазъм,когато ви гъделичкат с мигли? или Име, започващо с Ь

Не знам / не съм пробвала. Ъглинка / Ъглин.

П.С. В темите за имената винаги получавам порив да дам няколко "найстина интересни" предложения, но не съм сигурна, че ще им хареса чувството ми за хумор.

# 25
  • Мнения: 819

Получавате ли оргазъм,когато ви гъделичкат с мигли? или Име, започващо с Ь

Не знам / не съм пробвала. Ъглинка / Ъглин.

П.С. В темите за имената винаги получавам порив да дам няколко "найстина интересни" предложения, но не съм сигурна, че ще им хареса чувството ми за хумор.

Аааа,не! Дай пример с "Ь", а не с "Ъ"  Така всеки може! Joy

# 26
  • Мнения: 27 524
За секс и за споделяне на прекалено лични неща.  Peace

И аз такива не споделям, също в "покажи еди-какво си", омръзнаха ми и темите за свекървите, та и там не влизам  Laughing

п.п. Блонди, ти сподели и те изядоха с парцалите май  Laughing

А, то това е само препредадено от вестниците, аз нищо не съм казала  Laughing

# 27
  • Мнения: 2 309
В безинтересни...за мен.
Рядко влизам в Татковци,защото там предимно се пита за чукане,изнивери,все неща,които не мисля,че бих споделила в публичното пространство.
Много-много не се свъртам при Кърмачките,които с парцалите биха те изяли ако кажеш,че си против кърменето...

# 28
  • Мнения: 819
За секс и за споделяне на прекалено лични неща.  Peace

И аз такива не споделям, също в "покажи еди-какво си", омръзнаха ми и темите за свекървите, та и там не влизам  Laughing

п.п. Блонди, ти сподели и те изядоха с парцалите май  Laughing

А, то това е само препредадено от вестниците, аз нищо не съм казала  Laughing

А за коя тема става въпрос, че ми стана интересно, а явно съм я изпуснала?

# 29
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
За секс и за споделяне на прекалено лични неща.  Peace

И аз такива не споделям, също в "покажи еди-какво си", омръзнаха ми и темите за свекървите, та и там не влизам  Laughing

п.п. Блонди, ти сподели и те изядоха с парцалите май  Laughing

А, то това е само препредадено от вестниците, аз нищо не съм казала  Laughing

А за коя тема става въпрос, че ми стана интересно, а явно съм я изпуснала?
За тази http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=120318.0
Иначе по темата в "любимите ми теми " за имена , свекърви и сексуални преживявания

Общи условия

Активация на акаунт