Как да разберем?

  • 6 480
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Пък щом ще даваш пореден хиляден шанс поне не се давай евтино. Кви са тия неща, цветя и мисли думи?! Я да подарява там скъпи шоколади и бижута, барем да си струва да го търпиш 😋😋😋

Бижута НЕ, че ако се опита да ги продаде след това, я вземе 20-30% от цената, я не.

Имоти и лев - кеш или по сметка.

# 16
  • Мнения: 2 204
Хиляди издънки + елементарно мазнене = да, манипулира те и му се получава всеки път.

# 17
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 295
Не се обръщай назад.

# 18
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 439
Бившият е бивш с основателна причина. Като си е лайно и 200 букета да ти подари, рано или късно пак ще се размирише.

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Проверява колко струваш.
Китката бива ли я?

# 20
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 439
Проверява колко струваш.
Китката бива ли я?
Сериозно ли има жени, които ще ве върнат при бившия заради една китка скапани цветя?
питам и ме е страх направо от отговора

# 21
  • Мнения: 9
Здравейте отново! Ще се опитам да разкажа историята в кратък вариант.
Бях с него 3 години,той е по-голям от мен с 9 години.До средата на връзката всичко си беше нормално,но после възникнаха проблеми.Уча Правои не разполагам с доста време,старая се да обърна внимание и на всеки.Дори и по време на моята подготовка преди изпитите той не беше доволен,че не му обръщам внимание ,наговаряхме си доста неща и т.н. Не можех да присъствам на нито един празник с него ,тъй като се подготвях и много държах на това. Наговаряха ми се и някакви неща с цел да се почувствам виновна (не е имало обидни думи ,просто с някои други приказки ме засягаше). Аз също съм остра в приказките си и съм си позволявала да го обиждам дори и с някакви епитети,но просто ме е изкарвал извън равновесие с това държание.
Приеха ме и всичко беше добре,но бях заета с доста учене и нямаше как да присъствам на неговия рожден ден и наистина той доста се засегна. Не съм била права,но мисля,че е трябвало да си правим компромиси.
Имаше и периоди ,в които не се карахме,но когато имаше такива,в които се карахме,той вземаше решение да се разделим. Разделите траеха 2-3 дни,но не се чувствах приятно от това. Мисля,че това е постъпка само на един колеблив човек,който се поддава на своите настроения. Да ,аз също съм взимала такова решение ,когато съм била ядосана,но не почти след всеки лош период.
Когато не ставаше на неговата се държеше повече от абсурдно-започваше да мълчи,да се сърди. Абе просто държание на дете.
В крайна сметка той поиска да се разделим отново,но в изблик на ярост. След като това се случи аз осъзнах,че се чувствам по-добре. Настъпи и момента,когато ми се молеше да се върна, доста пъти идваше дори пред дома ми. Но аз отказах. Проблемът е ,че още имам нещо към него,но не ми и се иска да се събираме отново. Мисля,че и той няма желание вече,защото аз бях пределно ясна.Пълна каша ми е в главата.

# 22
  • Мнения: 9
Искам и да добавя още нещо-той не е лош човек по принцип,не ми е посягал и такива неща. Важно е да го уточня.

# 23
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 439
ох, малкото сладко манипулаточе....Гледай си ученето. Остави го в миналото и си гледай живота, сама казваш, че се чувставаш по-добре без него.

# 24
  • София
  • Мнения: 35 167
Ще ме извиняваш, ама ти цветя трябва да му носиш.

# 25
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 295
Ти сама казваш,че се чувстваш по-добре без него...

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ако оставим всичко друго... той е взел решението, но последствията не го удовлетворяват. На такъв мъж можеш ли да разчиташ?

# 27
  • Мнения: 9
Знам,че имам вина,не отричам. Всеки има в крайна сметка,но доста натоварващо ми дойде това натякване.

Ако оставим всичко друго... той е взел решението, но последствията не го удовлетворяват. На такъв мъж можеш ли да разчиташ?
Дори не мога да разбера дали тогава той наистина искаше това. Каза ,че се разделяме,но дали е било заради това,че е бил ядосан,не знам. Но и това писва.

Последна редакция: чт, 18 юни 2020, 00:24 от Не се сърди, човече

# 28
  • София
  • Мнения: 35 167
На рожден ден не си му отишла, та сега си се тръшнала. Що?
Никой не те манипулира, сама се саботираш. Move on.

# 29
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ако оставим всичко друго... той е взел решението, но последствията не го удовлетворяват. На такъв мъж можеш ли да разчиташ?
Дори не мога да разбера дали тогава той наистина искаше това. Каза ,че се разделяме,но дали е било заради това,че е бил ядосан,не знам. Но и това писва.
Ако всеки път като се ядоса взима решения, които всъщност не иска, ти можеш ли да му се довериш?

Общи условия

Активация на акаунт