Какво мислите за името Любодара?

  • 4 370
  • 67
  •   2
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 4 066
Любодара  звучи ужасно,  освен това винаги съм се чудила защо се измислят сложни имена като това, при условие, че 100% е ясно, че никой няма да нарича така детето,  а ще бъдат измислени някакви по-кратки производни, като Люба или Дара за ежедневно ползване, защо тогава направо тях не изберат за име, какъв е смисълът човек да е известен на всички като Люба, а в паспорта му да пише Любодара....

# 46
  • Мнения: 1 112
Виж, с Лилия ме спечели Simple Smile
Малкият ако беше момиче може би щеше да е точно Лилия, много го харесвам името- и значението му е чудесно, и галено има прекрасно, и в чужбина би  звучало добре (живеехме известно време в Англия, затова го мислех и от тази гледна точка).

# 47
  • Мнения: 40 913
Лилия и Лиляна са много хубави имена. Лила също.

# 48
  • Мнения: 2 755
Извинете, но не се стърпях!  На първо четене помислих, че става дума за Лабрадора.

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 4 066
и на мен Лилия ми допада, като искате да е на бабата, но не й харесвате името, вместо да измисляте изкилифенчени и ужасно звучащи имена, просто измислете име, което ви харесва и започва със същата буква

# 50
  • Мнения: 11 621
Любомила ми звучи по-добре от Любодара.

# 51
  • София
  • Мнения: 39 761
При име Любодара на галено ще ѝ казват или Люба или Дара.
Дара изобщо няма връзка с името Любка.
Харесват ми Любов или Люба. Люба може и малко грубо да звучи, но ми е интересно име.

Моята ЛЛ е Любка. Страхотен човек е.
Имах съученичка с името Любов. И тя беше хубав човек.

# 52
  • Мнения: 783
Лилия е много красиво име и ще празнува на цветница
 Мое любимо име е луиза Heart

# 53
  • Мнения: 620
Здравей , Лилия е много красиво име ,аз бих ти предложила Лолита(много сладко звучи), Лазарина,Лусия, Лена и Любима.

# 54
  • Мнения: 2 124
Първите асоциации са за лабрадор - много мила порода кучета.
Каквото и производно от Люба да е, галено ще е еднакво. На мен просто Люба ми харесва повече от прозводните.

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
На мен ми харесва Любляна. И Любослава. Донякъде и Любов. Имах учителка Любима - не ми харесва. Всъщност ми харесва и Любица, но предполагам, че съм единствената, дори и аз не знам защо ми харесва, просто ми звучи.

# 56
  • Мнения: 1 700
Звучи ми абсурдно. Със същия успех може да е Гъ*омила. Всяка подобна тема надскача предишната по изкелифенчено име.

# 57
  • Мнения: 3 488
На мен ми харесва Simple Smile.
Детето е Ваше, само Вие ще решите какво име да носи.

# 58
  • Down south
  • Мнения: 7 680
Любодара написано изглежда зле, а звученето, предполагам, е още по-зле.
Дано размислите и не го причините на детето си.
Даже ужасното (за мен) име Любка, звучи по-добре от Любофара.

# 59
  • Мнения: 2 039
Не ми харесва името.Странно измислено е. Щом не ви  харесва Любка,имате безкраен избор от нормални имена с Л

Общи условия

Активация на акаунт