Какво ще кажете за жребия на Левски?

  • 2 047
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 377
Челси, айде поне единия да не продължи.  Wink
Чудя се кой ли ще избереш.  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 3 153
Какво да кажа-в една група с най-богатите, най-добрите и немската машина-no chance, baby! ТОва, което ме радва е, че ще гледам Барса на живо, това е добрата новина!!!!

# 17
  • Мнения: 2 407
Лошо, много лошо, но дано пък имаме късмет!
САМО ЛЕВСКИ!

# 18
  • UK
  • Мнения: 3 959

А по темата, поне да се бяха паднали с Милан, да видя Гатузо...

Последна редакция: пт, 25 авг 2006, 09:16 от Аурелия

# 19
  • Мнения: 1 107
Челси, айде поне единия да не продължи.  Wink
Чудя се кой ли ще избереш.  Mr. Green

Айде, от мен да мине, Левски и Вердер продължават нататък Mr. Green
Но Барса - не   Twisted Evil

# 20
  • Мнения: 422
Не съм фен на Левски ,ЦСКА предпочитам , но като цяло не гледам БГ футбол.Изключително много се радвам ,че Баресолана ще играят в София и се надявам да мога да отида на мача! Grinning

# 21
  • Мнения: 1 418
Дано да успеят да преборят някои от тях,ама надали.
И ако ни бият поне да е с малка разлика.

# 22
  • Мнения: 1 448
Смятам, че жребият е добър, в смисъл ще играят срещу най-силните в Европа, така или иначе на този етап вече шанса им да продължат е минимален да не кажа никакъв   Sad Вече е в сила принципа на олимпиадата - Не е важна победата, важно е участието /нали така беше  Embarassed/ Който друг БГ отбор стигне до тук може да коментира /евентуалните/ загуби, всички злобни забележки от тук нататък за мен ще са чиста проба ЗАВИСТ!!!

# 23
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
      Дано Господ да се сети,че е българин!  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 6 562
Абе топката е кръгла и нищо не се знае ... Twisted Evil
Ако махна сините очила - трудна работа, но едно е сигурно ще има много футбол, емоция и настроение Peace оле!!!

# 25
  • Мнения: 1 526
Дупе да ни е ЯКО!!!  Peace  Laughing

# 26
  • Мнения: 253
Защо всички сте песимистично настроени newsm12?Я си спомнете световното през '94.Колко от вас са мислели,че ще стигнем до полуфинал?Имайте повече вяра в любимците си.Бъдете сигурни,че ще дадът всичко от себе си и сигурно на терена ще бъдат по-добрите.Не ги отписвайте предварително,а ги подкрепяйте и им стискайте палци newsm18

# 27
  • Мнения: 1 666
Хубавото на жребия е само, че ще можем да видим такива големи отбори на живо в София. А и че футболистите на Левски ще могат да стъпят на Ноу камп, без да са си платили туристическата такса Wink. И дано не се изложим много, защото съм убедена, че точно на Ноу камп, например, нашите ще са гипсирани от всякъде - първо като ти ревнат 100 000 души фенове на стадиона, после като си помислиш, че излизаш срещу най-добрите ....

# 28
  • Мнения: 176
много яка група, поне ще ги гледаме на живо в София, кога друг път ще дойдат?

Съгласна съм с това  Peace
Пък и никой не знае дали няма да стане чудо, някой от тези велики отбори да вземе да ни подцени или да има лош ден....Добре де - нищо не пречи да си помечтаем, нали  Sick

# 29
  • Мнения: 2 821
Какво се ужасявате..чак пък
Много си е хубава групата.
Така светът ще разбере за Левски

Общи условия

Активация на акаунт