Какви хора има

  • 6 064
  • 85
  •   1
Отговори
# 60
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Темата "Какви хора има" доста добре се връзва с поведението на авторката. Решила да вземе заем с идеята да не го връща, поне не в пари и после се ядосва, че приятелката му я е разкрила от раз.
Разбира се, че щях да ги върна аз връщам заемите си. Каква злоба тази злоба ще те разболее.
Е не стана ясно как ще го върнеш тоя заем и защо първо не поиска от сегашния си приятел?
Той щеше да ми даде пари защото съм връщала парите които имам да му давам заради приятелката му се случи всичко. Ние вчера се срещнахме и ми даде пари знае, че ще му ги върна.
Ами ако приятелката му разбере дали пак няма да те карантинира? И нали твоя приятел ти беше дал заем? Пак ли си взела? Ами ако и той разбере че си взела от бившия си? Ти да не живееш от заем в заем? Ако ти откажат изведнъж всички да ти дават заеми? Ти си "Causa perduta"!

# 61
  • Мнения: 1 134
Ужас. Не ти ли е поне малко неудобно???

# 62
  • Мнения: 110
Ужас. Не ти ли е поне малко неудобно???
Приятелката му като е луда ревнивка аз какво съм виновна?

# 63
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Ужас. Не ти ли е поне малко неудобно???
Приятелката му като е луда ревнивка аз какво съм виновна?
А ти каква си?

# 64
  • Варна
  • Мнения: 36 655
Ами има за какво да ревнува жената, не е като да няма. А ти се спри малко с тия заеми. Изкарай си една кредитна карта или тегли от банка, варианти има, а не постоянно да взимаш от тоя и оня. Малко ти е било, че те е заключила, трябвало е и една тояга да извади и да влезе при теб в заключената стая, да ти набие малко мозък. Ако е възможно. После и онзи да подхване, че и неговата работа не е чиста.

# 65
  • Мнения: 134
Тя,авторката,явно няма зор за заем а по-скоро да го види на този. Аз поне така си го обесявам. Каквото и да говори тя сама си го казва. Имаш си приятел,който на драго сърце ще ти даде заем  и пак ходиш да се буташ там където не ти е работата.  Или е това или просто обича да всява раздор и да създава проблеми... И такива хора ги има

# 66
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Ами има за какво да ревнува жената, не е като да няма. А ти се спри малко с тия заеми. Изкарай си една кредитна карта или тегли от банка, варианти има, а не постоянно да взимаш от тоя и оня. Малко ти е било, че те е заключила, трябвало е и една тояга да извади и да влезе при теб в заключената стая, да ти набие малко мозък. Ако е възможно. После и онзи да подхване, че и неговата работа не е чиста.
Абе тя и нейната не е чиста. Има си приятел, а пък търси бившия си. Ако съм на мястото на сегашния и приятел на момента ще я зарежа!

# 67
  • Варна
  • Мнения: 36 655
Той сигурно тъне в блажено неведение.

# 68
  • Мнения: 1 134
Извинявай, Авторке, обаче всяка жена на мястото на приятелката му ще се дразни от нагла и нахална бивша, която се бута, където е излишна, че и пипа и чужди бюджети...порасни и почни да имаш отговорности, не само да паразитираш.

# 69
  • София
  • Мнения: 35 156
Обърках се. Той те иска, ти имаш приятел, а ти искаш някакъв женен?
Взимай им парите на всички и бягай.

# 70
  • Мнения: 1 134
😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀

# 71
  • Мнения: 2 638
Обърках се. Той те иска, ти имаш приятел, а ти искаш някакъв женен?
Взимай им парите на всички и бягай.
Пропусна за съпругата- гъска и че супругът й ще я зареже. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 72
  • Мнения: 1 134
Нагледен пример за една определена прослойка. Simple Smile

# 73
  • Мнения: 13 083
Каква латино драма само! Чакам развръзката с нетърпение.

# 74
  • Мнения: 22 867
Заглавието на темата е точно в десятката!

Общи условия

Активация на акаунт