Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 10

  • 46 753
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 421
Аз бях писала и във външно министврсво и на мин. Ананиев. Естествено без резултат. Надявам се след 1юли да падне и за нас карантината. За да има само хубави новини и много бебчета.

# 31
  • Мнения: 84
Благодаря за новата тема. Момичета, до сега не съм си позволявала да пиша в тази тема относно моят неуспех в Мемориал, но той беше при Тургут. Талантлив е, но не смятам, че може да се справи успешно със заплетени случаи и проблеми при женски фактор. Това, че сте насочени при Карликая само трябва да ви радва.  Ако много държите на Тургут последвайте го на новото му място. Важното е да се сдобиете със здрави бебета.♥

Здравей, мисля, че мнението ти е твърде крайно!
Това, че ти си успяла при Карликая не ти дава повод да определяш нивото на друг лекар по този начин.
Тези които са успяли при Тургут ще са на твое противоположно  мнение,  да не говорим, че объркваш момичетата. Всеки може да пробва при даден лекар и това дали му допада  е негово решение.Крайното мнение не помага!

Последна редакция: нд, 21 юни 2020, 13:32 от Pressila

# 32
  • Мнения: 2 999
Благодаря за новата тема. Момичета, до сега не съм си позволявала да пиша в тази тема относно моят неуспех в Мемориал, но той беше при Тургут. Талантлив е, но не смятам, че може да се справи успешно със заплетени случаи и проблеми при женски фактор. Това, че сте насочени при Карликая само трябва да ви радва.  Ако много държите на Тургут последвайте го на новото му място. Важното е да се сдобиете със здрави бебета.♥

Здравей, мисля, че мнението ти е твърде крайно!
Това, че ти си успяла при Карликая не ти дава повод да определяш нивото на друг лекар по този начин.
Тези които са успяли при Тургут ще са на твое противоположно  мнение,  да не говорим, че объркваш момичетата. Всеки може да пробва при даден лекар и това дали му допада  е негово решение.Крайното мнение не помага!

Съгласна съм с теб!
Именно и затова написах, че не исках да споделям този мой опит при Тургут до сега. Смятам, че най-добрият доктор е този при който успеем. Мнението на всеки е лично, но не пречи да си го кажем, нали?😉

# 33
  • Мнения: 2 420
Момичета, редно е да се направи тема на доктор Тургут... съгласни?

# 34
  • Мнения: 84
Dundy S,  ще се радвам и друг път да споделяш успеха си при Карликая, в това няма нищо лошо! Избягвай сравненията , които правиш, когато го рекламираш!

# 35
  • Мнения: 616
Dundy S,  ще се радвам и друг път да споделяш успеха си при Карликая, в това няма нищо лошо! Избягвай сравненията , които правиш, когато го рекламираш!
🤨
Естествено, че ще сравнява. Свободен е форума, за да се изрази мнение и всеки да си направи изводите.

# 36
  • Мнения: 84
Dundy S,  ще се радвам и друг път да споделяш успеха си при Карликая, в това няма нищо лошо! Избягвай сравненията , които правиш, когато го рекламираш!
🤨
Естествено, че ще сравнява. Свободен е форума, за да се изрази мнение и всеки да си направи изводите.
 
Човек, който не е медицинско лице  да прави сравнения между лекари??? Личното пристрастие не е лошо нещо, но
така би объркала момичета, които искат да са при другия лекар.  Изкажи мнение, но без сравнение, което не е правилно и компетентно! Това ли е базата за сравнение, питам? Доктор Тургут срещу Карликая? Айде стига вече! Да не говорим,че в Мемориал решенията за лечения се взима от професор Кахраман!

# 37
  • Мнения: 421
Лично мое мнение,че няма смисъл да спорим и да прехвърчат някакви реплики заради докторите. И двамата са много добри,въпрос на усещане е вече и до това какво търсиш в един лекар,освен естесвено професипнализмът ми. Смятам,че на този етап всички  ние имаме друг проблем,че не можем да направим процедурите си ако има карантина и смятам,че ще стане по-лошо. Писах 3 пъти имейли на външно министерсво,на здравния минисър и на здравното министерство без отговор. И смятам,че ако продължи трябва да се обединим и да направим нещо повече,зашото септември може да се разиграе цирка на ново,като в началото на карантината. И ще продължаваме да плащаме ембриони,поне в моя случай,защотоми првдстои ЗЕТ,ще правим на 6 месеца излесдвания наново, а без резултат.

# 38
  • Мнения: 84
Лично мое мнение,че няма смисъл да спорим и да прехвърчат някакви реплики заради докторите. И двамата са много добри,въпрос на усещане е вече и до това какво търсиш в един лекар,освен естесвено професипнализмът ми. Смятам,че на този етап всички  ние имаме друг проблем,че не можем да направим процедурите си ако има карантина и смятам,че ще стане по-лошо. Писах 3 пъти имейли на външно министерсво,на здравния минисър и на здравното министерство без отговор. И смятам,че ако продължи трябва да се обединим и да направим нещо повече,зашото септември може да се разиграе цирка на ново,като в началото на карантината. И ще продължаваме да плащаме ембриони,поне в моя случай,защотоми првдстои ЗЕТ,ще правим на 6 месеца излесдвания наново, а без резултат.

Това е решение на турската държава.Нищо не зависи от нашия министър за съжаление.

# 39
  • Мнения: 2 420
Pressila, От 11 Юни Турция разрешава влизането ни и престоя без карантина при тях. Проблема е че при завръщането ни в България сме подложени на 14 дневна. Понеже Турция е трета страна за ЕС.

Като писах и по-горе МОЛЯ ВИ! Нека вземем решение за направата на подписка/петиция. И да се свържем с някоя от телевизиите. Много от нас изразихме мнение, че се притесняваме от публичност. По-горе съм писала за съфорумка, която има желание да ни помогне!!! Просто трябва да обсъдим какво сме решили за да ни бъде лице...

И ... нека не превръщаме тая тема на всяка минута кой лекар е по-добър... както пак се повтарям ...май е редно да се направи тема на д-р Тургут за да могат жените, които са го избрали спокойно да разискват без да бъдат "нападани".

Последна редакция: пн, 22 юни 2020, 14:24 от Кris_80

# 40
  • Мнения: 421
Лично мое мнение,че няма смисъл да спорим и да прехвърчат някакви реплики заради докторите. И двамата са много добри,въпрос на усещане е вече и до това какво търсиш в един лекар,освен естесвено професипнализмът ми. Смятам,че на този етап всички  ние имаме друг проблем,че не можем да направим процедурите си ако има карантина и смятам,че ще стане по-лошо. Писах 3 пъти имейли на външно министерсво,на здравния минисър и на здравното министерство без отговор. И смятам,че ако продължи трябва да се обединим и да направим нещо повече,зашото септември може да се разиграе цирка на ново,като в началото на карантината. И ще продължаваме да плащаме ембриони,поне в моя случай,защотоми првдстои ЗЕТ,ще правим на 6 месеца излесдвания наново, а без резултат.

Това е решение на турската държава.Нищо не зависи от нашия министър за съжаление.

Това си зависи от нас,не от турска страна,както се писа другото момиче,за това не мисля,чв тря ва да спорим кой е по-добър,а какво ще правим. Аз също се притеснявам от публичност,писах два пъти на бтв,някой от рвпортерите им да зададе въпроса на някоя от конференциите. Ще бъде добре обаче,ако наистина има жена ,която може да застане с лицето си от името на всички ни и да се направи нещо по въпроса.

# 41
  • Мнения: 84
Кris_80 и Alfietka , Djordjiq1не съм Ви разбрала правилно! Естествено, че не зависи от турска страна!

# 42
  • Мнения: 8
Здравейте, включвам се във форума да споделя и моята история. На 30г съм с изчерпан яйчников резерв. Заради ендометриозна киста преди 5 години ми премахнаха половин десен яйчник, много ми е тъжно Sad . Имам малка киста и в левия яйчник. Казаха ми, че трябва раждането да не отлагам повече, защото ендометриозата продължава да се развива.  Тръбите ми също са запушени в следствие от ендометриоза и операцията. Насочила съм се към др Карликая. Дано имам късмет.

# 43
  • Мнения: 2 420
Lliliagr, здравей!
Добре дошла, моят случай е подобен на вашият. Също съм при д-р Карликая.
В момента обаче освен да си чешем езиците тук друго не можем да направим ... повечето от нас  не можем да си позволим да сме в карантина при завръщане в БГ и те так те...

# 44
  • Мнения: 1 221
Въпросът е каква организация трябва за петицията. Нека някой я създаде и другите ще се "подпишем". Няма как да очакваш, Kris, организация. Нека жената я създаде направо.

Общи условия

Активация на акаунт