Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 10

  • 46 771
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 421
Въпросът е каква организация трябва за петицията. Нека някой я създаде и другите ще се "подпишем". Няма как да очакваш, Kris, организация. Нека жената я създаде направо.
Точно така,нека ако не я затрудняваме да я създаде,а каквото зависи от нас ще го направим.

# 46
  • Мнения: 8
Lliliagr, здравей!
Добре дошла, моят случай е подобен на вашият. Също съм при д-р Карликая.
В момента обаче освен да си чешем езиците тук друго не можем да направим ... повечето от нас  не можем да си позволим да сме в карантина при завръщане в БГ и те так те...

Благодаря ! Така е за съжаление. Аз също не мога, а и само заради първия преглед е абсурдно да си го позволя. Дано юли месец се премахне тази карантина и да можем да пътуваме съвсем нормално. С кола ли е по-удобно да се пътува според вас или със самолет ?

# 47
  • Мнения: 421
Lliliagr, здравей!
Добре дошла, моят случай е подобен на вашият. Също съм при д-р Карликая.
В момента обаче освен да си чешем езиците тук друго не можем да направим ... повечето от нас  не можем да си позволим да сме в карантина при завръщане в БГ и те так те...

Благодаря ! Така е за съжаление. Аз също не мога, а и само заради първия преглед е абсурдно да си го позволя. Дано юли месец се премахне тази карантина и да можем да пътуваме съвсем нормално. С кола ли е по-удобно да се пътува според вас или със самолет ?
За  мен лично с кола е по-удобно. Справяхме се иделано. След 3,4 път дори и навигация не ни трябваше/до клиниката/. Даже малко като екскурзия си го правихме и обикаляхме.

# 48
  • Мнения: 2 420
Никът на дамата която прие да е лице е  Flower_fly .
Можете да и пишете!

# 49
  • Мнения: 217
Говорих с една приятелка, която работи в съдебната палата. Ще затягат още повече мерките, заради големия брой заразени. Sad

# 50
  • Мнения: 616
Говорих с една приятелка, която работи в съдебната палата. Ще затягат още повече мерките, заради големия брой заразени. Sad
Това е нормално. Те вече започнаха с маските.
Въпроса е да махнат карантината в България. На мен една от Метро ми каза, че щели да я махат на 30 юни. Но нищо не е потвърдено.

# 51
  • Мнения: X
Момичета, аз днес получих отговор от МВнР. Бях им писала, тъй като от Министерството на здравеопазването така и не ми отговориха на имейла. Накрая се свързах със служител, но ме изпратиха към РЗИ. От РЗИ ми обясниха ситуацията, та писах пак на здравното, че тези условия за пътуване с карантина са непосилни за повечето от нас. След това писах пак и на външното. Получих отговор да се свържа отново с Министерството на здравеопазването и с РЗИ и че те не са институцията, с която да комуникирам за проблемите ни.
Само че от здравното ме препращат към РЗИ, без дори да искат да чуят за какво им звъня, а от РЗИ ми казват, че изпълняват заповедите на здравния министър и с нищо не могат да помогнат. Просто за пореден път се убеждавам, че схемата при нашите институции е: "така ще го направим, че да се откажете по възможно най-бързия начин".

# 52
  • Мнения: 2 420
Остава да се даде гласност  на това безумие  Sad

# 53
  • Мнения: 8
Lliliagr, здравей!
Добре дошла, моят случай е подобен на вашият. Също съм при д-р Карликая.
В момента обаче освен да си чешем езиците тук друго не можем да направим ... повечето от нас  не можем да си позволим да сме в карантина при завръщане в БГ и те так те...

Благодаря ! Така е за съжаление. Аз също не мога, а и само заради първия преглед е абсурдно да си го позволя. Дано юли месец се премахне тази карантина и да можем да пътуваме съвсем нормално. С кола ли е по-удобно да се пътува според вас или със самолет ?
За  мен лично с кола е по-удобно. Справяхме се иделано. След 3,4 път дори и навигация не ни трябваше/до клиниката/. Даже малко като екскурзия си го правихме и обикаляхме.

Явно и ние ще предпочетем да е с кола пътуването.

# 54
  • Мнения: 26
Говорих с една приятелка, която работи в съдебната палата. Ще затягат още повече мерките, заради големия брой заразени. Sad

Заедно с мерките за маски, дали има вероятност да удължат и карантината за пристигащи от Турция знаете ли ?

# 55
  • Мнения: X
здравейте,
искам да попитам има ли вече тема за пациентите на д-р Тургут? Ако не, мога аз да я направя.

Момичета, редно е да се направи тема на доктор Тургут... съгласни?

Последна редакция: вт, 23 юни 2020, 18:27 от Анонимен

# 56
  • Мнения: 2 420
Предполагам не, аз не съм негова пациентка, но уважавам това хората да имат избор  и не ми приятно да се делим и дърлим тук.
 Създайте я и споделете линка тук за да знаят настоящите и бъдещите му пациенти.

# 57
  • Мнения: 421
Здравейте! Искам да ви попитам имали някой,който въпреки карантината ще пътува. Защото обмислям и такъв варинт до август,ако няма някакво развитие,защото септемри мисля,че ще се повтори всичко.

# 58
  • Мнения: 41
Вече има български пациенти в Бахчеджи. Днес се чух с Нигер. Ние ще пътуваме за стимулация след 11 юли въпреки карантина та за сега.

# 59
  • Мнения: 298
Здравейте! Искам да ви попитам имали някой,който въпреки карантината ще пътува. Защото обмислям и такъв варинт до август,ако няма някакво развитие,защото септемри мисля,че ще се повтори всичко.

Честно казано и аз обмислям такъв вариант. Карантината не ме притеснява толкова, но искам да знам дали правят тестове на границата.

Общи условия

Активация на акаунт