Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 10

  • 46 943
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 74
Здравейте момичета , дали някоя от вас има успех с нисък АМХ ??
Ние сме с неизяснен стерилитет и след две вече 3 неуспешни инеминации, доктора сега реши да мк пусне това изследване за яйчников резерв....
И за това се отказвам дори и да си помисля да опитам инвитро в БГ . Насочвам се към доктор Карлъкая и Бахчеджи.
Но много се притеснявам защото АМХ ми е 0,39, а сум на 34 г .
Оказа се че имам и нисък вит Д и Б 12 .
Дали ще могат да ми помогнат и аз да стигна до тези две черти , за които толкова мечтая .....

# 676
  • Мнения: 119
Здравей, tatabobi86!

На първо място не се притенявай. Млада си, според мен е много вероятно АМХ да е ниско поради дефицит на вит. Д. Моят съвет е да вземеш добавки, които да регулират вит Д и Б12. Виж в другата тема за добавките Денис съветва за препарати за регулиране, за качество на яйцеклетки.
 Проверявали ли са ти антралните фоликули на ултразвук - лекарите казват, че това е най-истинската оценка на яйчниковия резерв.
Относно инвитрото в Турция - подкрепям с две ръце и според мен няма смисъл да си даваш парите и нервите тук.
Макар да не съм успяла все още там (имах само първоначален преглед и след НГ ще започвам стимулация) силно се надявам там да имаме успех всички момичета.

# 677
  • Мнения: 74
Здравей, tatabobi86!

На първо място не се притенявай. Млада си, според мен е много вероятно АМХ да е ниско поради дефицит на вит. Д. Моят съвет е да вземеш добавки, които да регулират вит Д и Б12. Виж в другата тема за добавките Денис съветва за препарати за регулиране, за качество на яйцеклетки.
 Проверявали ли са ти антралните фоликули на ултразвук - лекарите казват, че това е най-истинската оценка на яйчниковия резерв.
Относно инвитрото в Турция - подкрепям с две ръце и според мен няма смисъл да си даваш парите и нервите тук.
Макар да не съм успяла все още там (имах само първоначален преглед и след НГ ще започвам стимулация) силно се надявам там да имаме успех всички момичета.
Май след нова година доста момичета ще сме там ! Благодаря ви за подкрепата ! Не са ми броили антрални , но до сега никой  не ми е казал че имам някакъ проблем ! Имам си овулация , и фуликули и всичко с месечния ми цикъл си е наред .
Не , в никакъв случай няма да се доверя за инвитро тук !!!! На последната инсеминация ми сложиха система за подтискане на НК клетки , които мк били завишени , а аз дори не съм ги изследвала .... и когато вчера отново теста ми беше отрицателен , чашата преля ! Много ми е болно , че нашите доктори печелят на гърба на нашите страдания ......

# 678
  • Мнения: 119
Здравей, tatabobi86!

На първо място не се притенявай. Млада си, според мен е много вероятно АМХ да е ниско поради дефицит на вит. Д. Моят съвет е да вземеш добавки, които да регулират вит Д и Б12. Виж в другата тема за добавките Денис съветва за препарати за регулиране, за качество на яйцеклетки.
 Проверявали ли са ти антралните фоликули на ултразвук - лекарите казват, че това е най-истинската оценка на яйчниковия резерв.
Относно инвитрото в Турция - подкрепям с две ръце и според мен няма смисъл да си даваш парите и нервите тук.
Макар да не съм успяла все още там (имах само първоначален преглед и след НГ ще започвам стимулация) силно се надявам там да имаме успех всички момичета.
Май след нова година доста момичета ще сме там ! Благодаря ви за подкрепата ! Не са ми броили антрални , но до сега никой  не ми е казал че имам някакъ проблем ! Имам си овулация , и фуликули и всичко с месечния ми цикъл си е наред .
Не , в никакъв случай няма да се доверя за инвитро тук !!!! На последната инсеминация ми сложиха система за подтискане на НК клетки , които мк били завишени , а аз дори не съм ги изследвала .... и когато вчера отново теста ми беше отрицателен , чашата преля ! Много ми е болно , че нашите доктори печелят на гърба на нашите страдания ......

И аз страшно много съжалявам, че тук са го обърнали по-скоро на търговия и сме принудени да търсим алтернативи.
А като чуя как се дават разни лекарства без особена причина, направо се вбесявам. И най-неприятното е, че това е за сметка на нашите нерви, очаквания, надежди и накрая нищо ..

Пожелавам на всички момичета, които стартираме следващата година, да се прехвърлим в темата с бебоците и там да си коментираме растящите мъници Heart

# 679
  • Мнения: 143
Здравейте момичета , дали някоя от вас има успех с нисък АМХ ??
Ние сме с неизяснен стерилитет и след две вече 3 неуспешни инеминации, доктора сега реши да мк пусне това изследване за яйчников резерв....
И за това се отказвам дори и да си помисля да опитам инвитро в БГ . Насочвам се към доктор Карлъкая и Бахчеджи.
Но много се притеснявам защото АМХ ми е 0,39, а сум на 34 г .
Оказа се че имам и нисък вит Д и Б 12 .
Дали ще могат да ми помогнат и аз да стигна до тези две черти , за които толкова мечтая .....
Можеш да видиш мнението ми в другата тема за ин витро в Истанбул, за да получиш надежда. Накратко АМХ 0,25, 31г, мъжки фактор. Бременна от първи опит в Мемориал.

# 680
  • Мнения: 13
Здравейте, някой ще започва ли стимулация при Карликая скоро? Много моля, да ми пише. Благодаря Simple Smile

# 681
  • Мнения: 4
Tanya75, как са витамините Б12 и Д? Правила ли сте изследвания за тромбофилия? Горещо препоръчвам консултация с доц.Русев преди следващ опит. Имайте предвид, че за 2 месеца напред няма часове за него.

Здравейте, витамин Д ми беше нисък, в момента го регулирам.
Преди да отида в Турция посетих доц.Русев. Имам тромбофилия и завишени НК клетки. Д-р Карлъкая каза, че няма нужда от вливки и това не е причина да не се получават нещата. Последно време все повече лекари са на мнение за НК клетките, че не оказват влиание за самото забременяване.
Витамин Б12 не съм пускала до сега. Благодаря за информацията,  ще направя изследване тази седмица още.

# 682
  • Мнения: 49
А каква е цената на пролутекс в Турция?

Последна редакция: вт, 10 ное 2020, 14:33 от Patrisia

# 683
  • Мнения: 13
А каква е цената на пролутекс в Турция?

В началото на месеца си купувах. По спомен малко повече от 30 лв. излиза опаковката. Да не те подвеждам само...

# 684
  • Мнения: 99
Здравейте мили дами, някой ще може ли да сподели опита си кога и къде си правихте биохимичен скрининг дали по одачния вариант е да отивам в Турция при доктор Карликая?

# 685
  • Мнения: 41
Здравейте, след няколко неуспешни опита тук, мислим да се насочим към д-р Карликая. Бихте ли ми казали как се свързвате за първична онлайн консултация? Директно на неговия мейл ли се пише или е добре преди това да минем през координаторите?

# 686
  • София
  • Мнения: 697
Здравейте, след няколко неуспешни опита тук, мислим да се насочим към д-р Карликая. Бихте ли ми казали как се свързвате за първична онлайн консултация? Директно на неговия мейл ли се пише или е добре преди това да минем през координаторите?
Координаторки. Виж първа страница.

# 687
  • Мнения: 5
Здравейте, след няколко неуспешни опита тук, мислим да се насочим към д-р Карликая. Бихте ли ми казали как се свързвате за първична онлайн консултация? Директно на неговия мейл ли се пише или е добре преди това да минем през координаторите?


Здравейте, свържете се с координаторка. Аз миналата седмица се свързах с една от координаторките, тя ми организира час за първичен преглед при др.Карлъкая,но не знам как стои въпроса с онлайн консултациите.

# 688
  • Мнения: 99
Здравейте, след няколко неуспешни опита тук, мислим да се насочим към д-р Карликая. Бихте ли ми казали как се свързвате за първична онлайн консултация? Директно на неговия мейл ли се пише или е добре преди това да минем през координаторите?

Здравейте, ние се свързахме първо с координаторката Хафизе Солмазова тя ни записа час за преглед после и в клиниката имаше още две координаторки които говореха на български език, наистина винаги са се отзовавали на нашите въпроси. Тел номер на Хафизе Солмазова е +905395831839 Simple Smile

# 689
  • Мнения: 53
И аз съм се свързала директно с Хафизе Солмазова за записване на час.

Общи условия

Активация на акаунт