Най-гадната зодия за жена! - 2

  • 38 060
  • 784
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 13 089
Много трудно се обиждам, evencee Joy Не съм баш Везна като Везните, нито ме интересува чуждото мнение, нито могат да ме засегнат хора, които не са ми никакви. Много се засягам от майка ми само, тя знае точно как и колко да захапе, че да пусне кръв. Стрелкиня…

# 751
  • Мнения: 11 505
Ей в това е разликата, Джу, на твоя място аз нямаше да се чудя нарочно ли не ме обучава като хората или си е смотана, щях да направя така, че да ме закачат към друг "ментор", при теб също се е получило, но след по-дълъг период от време.

# 752
  • Мнения: X
Жените Рак са ми антипатични заради позицията си на жертва винаги, злобните изказвания и въобще осъдителното отношение и самоизтъкване.

# 753
  • Мнения: 6 180
Много трудно се обиждам, evencee Joy Не съм баш Везна като Везните, нито ме интересува чуждото мнение, нито могат да ме засегнат хора, които не са ми никакви. Много се засягам от майка ми само, тя знае точно как и колко да захапе, че да пусне кръв. Стрелкиня…
О, ясно вече. Чак ти съчувствах за миг. Минала си школата, но това те е направило по-устойчива.

Аз тая "менторка" не бих я бавила, отивам и я наклепвам най-много след 2 дни.

# 754
  • Мнения: 15 960
Давам пример.
Скрит текст:
Колежката трябваше да ме обучи, за да стана равностойна на нея по знания и вид работа. Не го направи с месеци. Бутала съм се, искала съм работа, питала съм въпроси по материята. Е, не дава и не дава. И не само това, ами и отговаря некоректно. Вероятно според нея съм тъпа и не разбирам. Според мен беше нарочно. Може и самата тя да не толкова в час и добър обучител и да се е страхувала това да не лъсне Каквато и да е истината - голият факт (лишен от емоционалност) е, че по този начин ме спъваше в развитието. Кариерно и финансово.

Преместих се в друг отдел по предложение на шефовете. Друг ме обучава и о, небеса, не съм тъпа. За 3 месеца научих колкото за 1 година не успях на другото място и вече съм като многоръкия Бог Шива Joy
А колежката каква зодия е?

# 755
  • Мнения: 11 505
Не обичам да клепам, особено като си нов в дадена област, може наистина ти да си в грешка, от позицията на каква бих наклепала служител, който е с опит? Не, има начин да отстояваш позиция и без да клепаш.

# 756
  • Испания
  • Мнения: 86
Жените Рак са ми антипатични заради позицията си на жертва винаги, злобните изказвания и въобще осъдителното отношение и самоизтъкване.
Много точно обяснение за жените Рак. И моето мнение е такова, за жените Рак, които са в моето обкръжение естествено! Grinning

# 757
  • Мнения: 6 180
може наистина ти да си в грешка
Каква например? Тя казва, че е трябвало да я обучава, а не го е правила. Все едно умишлено ли е или нещо друго, след като това ѝ е задължението, а не го спазва, отиваш и изпяваш ... какво сложно има? Или по Рачешката верно си стоиш жертва.

# 758
  • Мнения: 11 505
Няма нищо сложно в изпяването, просто не е моето, напротив, най-елементарното и противно деяние е точно "изпяването". Относно това, каква може да е моята грешка като новобранец... ами, може да са много грешки, по-вероятно е аз да съм в грешка, след като нямам опит, отколкото обучаващият. Simple Smile

# 759
  • София
  • Мнения: 17 894
Това с изпяването ме втрещи. Joy
По принцип никой не е длъжен да обучава и не му се плаща за това.

# 760
  • Мнения: 15 960
Ако колежката е с позиции, а ти си на два дни, хич не си в положение да изпяваш.

# 761
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 916
На кой да изпея колежката?! На шефката Овенка?! Joy

А колежката каква зодия е?
Лъвица с Луна в Скорпион, Марс в Близнаци

Ей в това е разликата, Джу, на твоя място аз нямаше да се чудя нарочно ли не ме обучава като хората или си е смотана, щях да направя така, че да ме закачат към друг "ментор", при теб също се е получило, но след по-дълъг период от време.
САМО, ЧЕ отделът, в който съм сега, е новооткрит. До тогава нямах вариант къде да се преместя. Не сме компания на 3 етажа. Даже на 1 не сме.

# 762
  • Мнения: 11 505
Нюанси винаги ще има, коментирах по подадената от теб откъслечна информация, добре, новооткрит отдел, но със стари кадри, нали? Ако е така, не е ли имало вариант да се закрепиш за някой друг и в стария, единствен отдел? И друго се сетих, след цяла година, със сигурност си била много по-подготвена, отколкото в началото, т.е. на новия обучаващ те му е било по-лесно да те дообучи, на теб пък по-лесно да се донаучиш.

# 763
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 916
Нюанси винаги ще има, коментирах по подадената от теб откъслечна информация, добре, новооткрит отдел, но със стари кадри, нали? Ако е така, не е ли имало вариант да се закрепиш за някой друг и в стария, единствен отдел?
Ох. Новооткрит отдел с нови кадри. Само аз съм старата Joy В стария отдел бяхме само аз и колежката. Божкеле, влизам в обяснителен режим. След малко вече ще зазвуча на някои като жертва. Joy

# 764
  • София
  • Мнения: 6 472
Аз от разказаното разбрах, че тя и по- старшата колежка са на една позиция.  Само двете. Тоест няма кой друг да я обучава на това.


В предишната работа колежките стрелци и козирози обичаха да обръщат всичко към началството, без значение дали е нещо съществено или пълна тъпотия.

Общи условия

Активация на акаунт