Бебето ми се отби само

  • 2 030
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 949
Благодаря на всички ви!
Вече стана почти месец-той все още не иска.
Един ден го оставих без храна и цял ден се скъса от рев,но да суче не поиска.
Сърцето ми се късаше,че не му дадох да си папка и на другият ден пак му предложих гърда-отказа я и си получи плодово пюре.
Мисля,че скоро ще се откажа!
Благодаря още веднъж на отговорилите ми!

# 16
Регистрирана си отдавна във форума, тъжно е, че си допуснала толкова ранно захранване. Продължавай да предлагаш гърдата, ако трябва спри другите манджи или ги намали, много сте малки за отбиване, поне до година и половина трябва да кърниш, задължително!

Целувки!

# 17
  • Мнения: 3 760
Еми, пробваш ли да се изцеждаш (хем да стимулираш лактацията) и да предлагаш изцеденото с лъжичка?  Thinking  Все пак да получава кърма...

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Дъщеря ми, която сега е на 10 г. се отби на 5 мес. и половина, тъй като се наложи да пие антибиотик и след това сама се отби, така, че си помисли дали не си давала някакви медикаменти на твоето бебе.

# 19
  • Мнения: 7
при нас лекарката обърка нещата.парвия месец още ми каза да го дохранвам с фризолак.парвия месец беше надал1400 и спрях фризолака, продалжих само на кърма.но от 3-ия месецзапочна въртели- няколко дни суче после неще после пак иска и така.....аз не спирам да се предлагам.ама вече е на 7месеца и изобщо не иска гърдата.аз изцеждам кърмата и му я давам в шише не сам я спирала.и така докато имам....

Общи условия

Активация на акаунт