Търся отзиви за д-р Конова, Плевен

  • 951
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 611
Здравейте,някой ходил ли е при доктор конова,която работи в плевен?помогна
 ли ви и ако сте нямали проблем опитвала ли е да го намери?всякакъв опит ще е от полза Heart

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 279
Ако не беше тя, нямаше как да износя бременност. Препоръчвам я с две ръце! Но аз си знаех какъв е проблема. Все пак тя ни  пусна всевъзможни други изследвания, с които да се изключат или потвърдят други проблеми.
Вас какво си тревожи?

# 2
  • Мнения: 611
притеснявах се дали ще ни претупа,защото четох такива коментари,но са стари. : ) много се радвам ,че се включи с мнение

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 279
Изобщо не знам как е възможно да претупа  някой, всеки рзговор с нея отнема 20-40 мин, подробно отговаря на всички въпроси. Наясно съм, че не всеки ще я хареса, но аз лично съм очарована от целия екип.

# 4
  • Мнения: 3 033
Много е любезна и внимателна.

# 5
  • Мнения: 6 093
Бях при нея преди повече от 13г, но съм много благодарна за професионалния подход и човешкото отношение. Не вярвам през годините да се е променила негативно. Намирам решението да се консултирате с нея за много добро независимо от естеството на проблема ви. Успех!

# 6
  • Мнения: 3
Здравейте,някой ходил ли е при доктор конова,която работи в плевен?помогна
 ли ви и ако сте нямали проблем опитвала ли е да го намери?всякакъв опит ще е от полза Heart
Здравейте! Ето и моята история. От 5год.ходя при нея, и ме върти в един омагьосан кръг от изследвания и лечение. Един куп похарчени напразно пари и все не може да открие проблема. Накрая ми го установи един обикновен гинеколог, след което забременях. Те не останаха въобще доволни, тъй като бях одобрена за инвитро процедура при тях.Извикаха ме на преглед и така обстойно го направиха в 6г.с,че 2ч.след прегледа прокъреих обилно и загубих бебето. Не си губете времето при тях гледат само да ви вземат парите!

Общи условия

Активация на акаунт