Мнения за д-р Пресенска от Надежда

  • 6 141
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 196
Здравейте Simple Smile моля за мнения за д-р Персенска от болница Надежда.

Последна редакция: пт, 19 юни 2020, 18:57 от Albena Stoikova

# 1
  • Мнения: 39 286
Научете се поне да и пишете правилно името.
Благодарение на нея имам дъщеря на седем години.

# 2
  • Мнения: 196
Научете се поне да и пишете правилно името.
Благодарение на нея имам дъщеря на седем години.
Извинете ме

# 3
  • София
  • Мнения: 10 642
Благодярение на нея имам син на 2г

# 4
  • Мнения: 117
Благодарение на нея имам дъщеричка на 10 месеца. Успех!

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 417
Много мила, любезна и обясняваща всичко. Минахме през много перипетии и за миг не ни е накарала да се почувстмаче изгубени и безсилни. ❤️🍀🤗За мен е прекрасен лекар 🍀

# 6
  • Мнения: 346
Много мила, любезна и обясняваща всичко. Минахме през много перипетии и за миг не ни е накарала да се почувстмаче изгубени и безсилни. ❤🍀🤗За мен е прекрасен лекар 🍀

Много точно, след 5 години опити в друга клиника, тя ни пое и благодарение на нея имаме син на 4г., сега правим първи стъпки за второ дете пак при нея. Това е лекаря с най-мил глас, вдъхва много надежда и винаги всичко ни е обяснявала.

# 7
  • Мнения: 1
И аз съм се насочил акъм нея, колко време отне да ви се обадят след като попълнихте формата?

# 8
  • Мнения: 44
Благодарение на Д-р Персенска живи и здрави е Октомври очаквам моето първородно момченце 💙


Извинявам се но имам въпрос към вас малко е извън темата..
Някоя от вас знае ли дали Д-р Персенска преглежда и жени с меома ? Simple Smile

# 9
  • Мнения: 39 286
Като обикновено АГ не преглежда.

# 10
  • Мнения: 44
Благодаря ти Simple Smile

# 11
  • Мнения: 346
А какво е меома? Или е правописна грешка, зачудих се, не съм го чувала до сега, а потребителката го е използвала в две теми.

# 12
  • Мнения: 44
А какво е меома? Или е
правописна грешка, зачудих се, не съм го чувала до сега, а потребителката го е използвала в две теми.

Извинявам се моя е грешката МИОМА не меома Simple Smile

# 13
  • Мнения: 29
Здравейте,момичета !
Ще ви помоля някой ако има телефонен  номер на д-р Персенска ако може да ми го прати на лично  Simple Smile благодаря предварително

# 14
  • Мнения: 366
Здравейте, мили дами!

От една година съм пациент на болница Щерев, като се прехвърлих там с надеждата да намеря добри специалисти и да тръгнем по пътя за мечтаното детенце. За жалост нямам особено добри впечетления и смятам това време за напълно изгубено.
Имам записан час за консултация при д-р Персенска и залагам големи надежди като цяло да намеря моето спесение в болница Надежда. 

Общи условия

Активация на акаунт