Мнения за д-р Пресенска от Надежда

  • 6 151
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 384
Здравейте и за много години!  Дано Новата 2021 г. ни донесе сбъдване на най-съкровените мечти...Моля за всякаква допълнителна информация и/или съвет за предстоящия ми преглед при д-р Персенска. Накратко: със съпруга ми правим опити от няколко години, имаме (на друго място правени) една неуспешна инсеминация, после ИКСИ, финансирано от Фонда, защото сме по мъжки фактор, имах бременност, но за съжаление до 12 гестациона седмица, после спряла сърдечна дейност, а след това, след като се съвзех психически и физически, правихме трансфер на два замразени ембриона, без резултат. Всичко приключи в края на мналата година. Сега успях да запазя час за след две седмици при нея и се разочаровах, защото по телефона от регистратурата ми казаха, че можело само аз да вляза (заради гадорията с Ковид-19, т.е. ще платим едни 70 лв. за консултация, на която мъжът ми няма да присъства)... Бих искала да попитам за нейното работно време (има ли прегледи за двойки случайно и събота/неделя), както и работното време на звеното, което прави спермограмите в болница "Надежда", въобще всякакви мнения и впечатления. Пазя си каквото съм успяла да съхраня до сега като документи, но не знам дали има нещо препоръчително друго, какво ще ме посъветвате? Благодаря предварително за всичи отзовали се!

# 16
  • София
  • Мнения: 3 412
По принцип дават дежурства през събота, на 9.01 ще е д-р Цветков, а другата събота д-р Персенска.
До колкото зная прегледа е 60лв първичния, а после всички останали са по 20лв.
Това, че съпруга ви няма да влезне с вас да не ви притеснява, всички влизаме сами, а после ще му разкажете.
Това е лекар, който ще гледа само вашето положение и вашия организъм, а за мъжете си има друг кабинет, той е само за мъже. Там са андролозите к-т 9, винаги може да отиде и да попита каквото трябва много са любезни и изчерпателни. Ако има проблем с м-ла те ще му кажат, тогава ще решите какви други селекции да направите на м-ла спрямо резултата. Болницата предлага много неща, бъдете спокойни.
Ако имате други въпроси питайте може и на лични.

# 17
  • Мнения: 858
Здравейте,
С мъжът ми правим опити от две години. Преди половин година решихме да отидем в болница Щерев. След 7 ултразвукови прегледа, две спермограми и няколко
пъти изследвания на хормони (всички резултати бяха отлични) лекуващата лекарка реши, че може би тръбите ми са запушени.
Д-р Балчев направи цветна снимка без упойка. Боли, но не е непоносимо. Цикълът ми е доста по-болезнен.
Казаха, че и двете тръби са запушени и трябва да се махнат. Директно ми връчиха документи за фонда, казаха че ще уточним кога ще е операцията. Реших, разбира се, че няма да им позволя ей така да ми махнат тръбите, желателно е поне да се направи лапароскопия и то при лекар, на когото вярвам. Моя братовчедка беше в подобна ситуация. След преглед в болница Надежда и направена от тях нова снимка, но с упойка, се оказа че всъщност тръбите й изобщо не са били запушени и тези снимки се манипулират. Д-р Персенска е нейната лекуваща в Надежда и каза, че е изключително доволна и от отношението и от резултатите. Успях да си запиша час в Надежда (месец след като подадох документите) и за мой късмет е при д-р Персенска.
Часът ми е за началото на март, ще пиша повече след като се срещна лично с нея.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 412
Успех, тя е правилния човек, доста е прецизна в работата си.

# 19
  • София
  • Мнения: 384
Здравейте,
С мъжът ми правим опити от две години. Преди половин година решихме да отидем в болница Щерев. След 7 ултразвукови прегледа, две спермограми и няколко
пъти изследвания на хормони (всички резултати бяха отлични) лекуващата лекарка реши, че може би тръбите ми са запушени.
Д-р Балчев направи цветна снимка без упойка. Боли, но не е непоносимо. Цикълът ми е доста по-болезнен.
Казаха, че и двете тръби са запушени и трябва да се махнат. Директно ми връчиха документи за фонда, казаха че ще уточним кога ще е операцията. Реших, разбира се, че няма да им позволя ей така да ми махнат тръбите, желателно е поне да се направи лапароскопия и то при лекар, на когото вярвам. Моя братовчедка беше в подобна ситуация. След преглед в болница Надежда и направена от тях нова снимка, но с упойка, се оказа че всъщност тръбите й изобщо не са били запушени и тези снимки се манипулират. Д-р Персенска е нейната лекуваща в Надежда и каза, че е изключително доволна и от отношението и от резултатите. Успях да си запиша час в Надежда (месец след като подадох документите) и за мой късмет е при д-р Персенска.
Часът ми е за началото на март, ще пиша повече след като се срещна лично с нея.

Успех и от мен!!! Аз бях на цветна снимка миналата седмица, с упойка. Д-р Персенска я прави, радвам се, че резултатът ми е добър - имам две проходими тръби, но при нас мъжкият фактор е проблем.... Ще видим докъде ще я добутаме в нашата борба с мъжа ми, но колкото до д-р Персенска, аз също до момента съм доволна от нея! Успех пожелавам и дано се оправят нещата! 💗 Чувала съм, че при самата манипулация, ако има сраствания, се "отпушва" някак и могат да се оправят тръбите в процеса на самата снимка, заради налягането май. Стискам палци! 💗

# 20
  • Мнения: 858

Благодаря от сърце! И аз стискам палци, дано и при вас всичко мине леко и да стане бързо!

Здравейте,
С мъжът ми правим опити от две години. Преди половин година решихме да отидем в болница Щерев. След 7 ултразвукови прегледа, две спермограми и няколко
пъти изследвания на хормони (всички резултати бяха отлични) лекуващата лекарка реши, че може би тръбите ми са запушени.
Д-р Балчев направи цветна снимка без упойка. Боли, но не е непоносимо. Цикълът ми е доста по-болезнен.
Казаха, че и двете тръби са запушени и трябва да се махнат. Директно ми връчиха документи за фонда, казаха че ще уточним кога ще е операцията. Реших, разбира се, че няма да им позволя ей така да ми махнат тръбите, желателно е поне да се направи лапароскопия и то при лекар, на когото вярвам. Моя братовчедка беше в подобна ситуация. След преглед в болница Надежда и направена от тях нова снимка, но с упойка, се оказа че всъщност тръбите й изобщо не са били запушени и тези снимки се манипулират. Д-р Персенска е нейната лекуваща в Надежда и каза, че е изключително доволна и от отношението и от резултатите. Успях да си запиша час в Надежда (месец след като подадох документите) и за мой късмет е при д-р Персенска.
Часът ми е за началото на март, ще пиша повече след като се срещна лично с нея.

Успех и от мен!!! Аз бях на цветна снимка миналата седмица, с упойка. Д-р Персенска я прави, радвам се, че резултатът ми е добър - имам две проходими тръби, но при нас мъжкият фактор е проблем.... Ще видим докъде ще я добутаме в нашата борба с мъжа ми, но колкото до д-р Персенска, аз също до момента съм доволна от нея! Успех пожелавам и дано се оправят нещата! 💗 Чувала съм, че при самата манипулация, ако има сраствания, се "отпушва" някак и могат да се оправят тръбите в процеса на самата снимка, заради налягането май. Стискам палци! 💗

# 21
  • Мнения: 44
Здравей мила, пиша ти аз тази която 4 години чакаше ли чакаше да види 2 чертички на теста за бременност всеки месец с 1 час зъкаснение на цикъла тичах до аптеката но уви нямаше нищо .. мой познати ни предложиха Болница Надежда  моята лекуваща лекарка беше Д-Р Персенска всички изледвания при мен бяха отлични дори и цветната снимка на тръбите беше с пълна упойка,че аз съм бъзлива доста .. Лекуващият лекър на съпругът ми беше Д-Р Джаудат Макки Уролог/Андролог бог да го благослови този човек с много здраве и късмет .. Думите му бяха момче имаш забавени сперматозоиди който не са малко но има случай в който и мъжът и жената са проблемни и след като изпиша лекарства всичко се оправи така стана и при нас изпизаха му лекарста и само след 25 дни трябваше да отиса на инсеминация .. НО АЗ НА 20 ДЕН РАЗБИРАМ ЧЕ СЪМ БРЕМЕННА!! Пожелавам ви нашето божие чудо .. не бързайте да се отчайвате каквото и да е Simple Smile Бог да бъде с вас и всички останали да ви напълни ръчичките с много рожби ..
Вече Имам Принц на 4 месеца 🥰

# 22
  • Мнения: 10
Здравейте, дами.
Харесах д-р Персенска, макар да не стигнахме до мечтаното бебе. Спокойна е, много внимателна, питайте я ако нещо ви тормози, отговаря подробно и разбрано. Сестрите са супер. Прегледите преминават много бързо, но няма как - пред кабинета е опашка от чакащи жени. Имам няколко познати, които имат деца с нейна помощ.
Накратко за нашата история: мъжки фактор, стимулация по кратък протокол, метод IMSI + МАКС (някаква допълнителна специална селекция на по-добри сперматозоиди), на финала - 2 оплодени ембриончета (от 14 извадени яйцеклетки) замразени в ден 5.
ЗЕТ 1: (първо на ДНК изследвания ембрион) резултат -  бременност от раз, която приключи в 9-та седмица.
Последваха имунологични изследвания, също уреалпазма, микоплазма - д-р Персенска не откри проблем в моя организъм, по-скоро каза, че проблемът е в развитието на ембриона.
ЗЕТ 2: (на второто ембрионче) резултат - отрицателен тест, уви.
И при двата трансфера използвахме ембриолепило.
Първият път бях сигурна, че нищо няма да се случи, а стигнахме до положителен тест. Вторият път бях сигурна, че ще стане - а стигнахме до отрицателен тест.
Успех на всички, помнете, че всяка история е уникална и всеки организъм реагира индивидуално.

Последна редакция: нд, 05 мар 2023, 21:31 от Denuni

# 23
  • Мнения: 17
Здравей мила, пиша ти аз тази която 4 години чакаше ли чакаше да види 2 чертички на теста за бременност всеки месец с 1 час зъкаснение на цикъла тичах до аптеката но уви нямаше нищо .. мой познати ни предложиха Болница Надежда  моята лекуваща лекарка беше Д-Р Персенска всички изледвания при мен бяха отлични дори и цветната снимка на тръбите беше с пълна упойка,че аз съм бъзлива доста .. Лекуващият лекър на съпругът ми беше Д-Р Джаудат Макки Уролог/Андролог бог да го благослови този човек с много здраве и късмет .. Думите му бяха момче имаш забавени сперматозоиди който не са малко но има случай в който и мъжът и жената са проблемни и след като изпиша лекарства всичко се оправи така стана и при нас изпизаха му лекарста и само след 25 дни трябваше да отиса на инсеминация .. НО АЗ НА 20 ДЕН РАЗБИРАМ ЧЕ СЪМ БРЕМЕННА!! Пожелавам ви нашето божие чудо .. не бързайте да се отчайвате каквото и да е Simple Smile Бог да бъде с вас и всички останали да ви напълни ръчичките с много рожби ..
Вече Имам Принц на 4 месеца 🥰

Здравейте,

бихте ли споделила, какви лекарства ви изписа д-р Макки? Много благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт