На море в България 2020 г.! - 4

  • 46 031
  • 749
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 96
Нас пък ни нахапаха бълхи в хотел в Сарти, блъсна ни колело в Сивири,  преживяхме земетресение 6.8 по Рихтер във Вурвуру, ухапа ни змия на Законтос, изкълчих си крака на Санторини, обраха ни колата в Атина ...
Въпреки това обожавам Гърция, имаме лодка закотвена там дори!
Несериозно е да се правят заключения на база несменени чаршафи в хотел за 60 лв!

Последна редакция: сб, 27 юни 2020, 22:38 от Dark Avenger

# 286
  • Мнения: 2 691
Мъж съм и много, много не обръщам внимание на тези неща, но 7 дни да не влезе камериерка ми се струва прекалено.
В Торони преди 2 години всеки ден влизаха да изметат стаята и да съберат боклука. Бельото го сменяваха през ден, миналата година за 6 нощувки ни го смениха веднъж, боклука ни го събираха всеки ден

# 287
  • Мнения: 1 016
Сигурен ли сте, че сте били в хотел? Защото това което описвате прилича на частен апартамент, който маже да се намира в някой апартхотел. Вярно е, че много не се престарават с почистването в много от нашите хотели, но поне боклука изхвърлят и замазват един парцал. Да не влезе за седем дена никой ми се струва малко вероятно. Защо не се оплакахте на рецепцията?

# 288
  • Мнения: 2 691
Ей тук сме https://vila.bg/villas-rino-2841.html в някои сайтове го пишат вилно селище, в други бунгала.

# 289
  • Мнения: 3 505
Ние сме били в студия на самообслужване и тук, и в Гърция, но сме си знаели, че ангажиментът на камериерката е преди настаняването и след напускането ни.

Последна редакция: сб, 27 юни 2020, 23:39 от +-123

# 290
  • Сф
  • Мнения: 10 784
Това са си бунгала според мен.Не съм чувала да се чистят ,освен от обитателите.Поправете ме ако греша

# 291
  • Мнения: 790
Качеството си има цена и ако човек не е готов да я плати трябва да се подготви за известни компромиси с почивката си.

# 292
  • Мнения: 1 016
Това не е хотел, а е място на самообслужване в къпинг. В описанието на екстрите ясно е посочено какво ще получите. Просто сте се заблудили в очакванията си.

# 293
  • София
  • Мнения: 2 296
Шантава година, определено...
Първо ни смениха резервацията за септември, защото хотелът в Слънчев бряг нямало да отвори за сезона.
Приех смяна с  Хермес, Царево без доплащане.

За юли бях набелязала Поморие. След много чудене го сменихме с Равда.
В Равда не сме ходили от 15 години...
За Емералд намерих подходяща оферта и от 1 юли сме там, без деца. People Couplekiss People Couple With Heart
Каквото ще да е. Близо до морето и да се измъкнем от рутината.

# 294
  • Мнения: 1 454
Добро утро! В Слънчев бряг дали работят десетина хотела ,  но дискотеките в южния край на комплекса работят и то на макс , яко думба лумба.Дали е Какао бийч или Бедрум не знам, ама хаос музиката си върви .Наоколо 6 километра съм от въпросните и пак се чува, как спят в Несебър и малкото туристи в Слънчев бряг не си представям.И това е петък и събота плътно до 7 ч сутринта.

# 295
  • Мнения: 238
Стояна, благодаря за отзива. Тъкмо щях да питам как работят дискотеките в Слънчев бряг, че натам сме се насочили... но ще сме през седмицата, евентуално понеделник-четвъртък, ако някой чуе "яката тумба-лумба" и тогава, моля да пише, да се ориентираме към Влас. Smiley

# 296
  • Мнения: 803
Здравейте, върнах няколко страници назад и видях, че има вече питане за къмпинги. От прочетеното заключих, че Къмпинг Юг до Китен не е много за предпочитане, а за Арапя май имаше прилични отзиви. Моля ви да споделите още мнения за къмпинги, от които сте доволни и като идея, защото сега разглеждам и пресявам, а мога да пропусна някое яко място.

# 297
# 298
  • Мнения: 19 585
А не е ли малко късничко на 28-ми юни още да го обмислят? То половината сезон мина вече

# 299
  • Sofia
  • Мнения: 3 868
Скрит текст:
"Цената трябва да бъде пазарна, спрямо всеки един хотел и всеки един туристически продукт. Много е трудно да правим прекалено големи отстъпки, защото изключително много разходи има един хотел и печалбата е доста минимална”, казва председателят на Асоциацията на хотелиерите и ресторантьорите във Варна Павлин Косев.
Атанас Карагеоргиев е сред хотелиерите, които смятат, че отстъпките, които са направени и към момента са достатъчни.
„Аз не съм привърженик на рязкото намаляване на цените, защото те и сега са достатъчно ниски и разумни. Те с нищо не се различават от предни години. Оттук нататък назад не можем да отстъпим, защото и сега работим на загуба”, казва той.

Тези или са слънчасали или изолацията им се е отразил зле! Ако това, което казват е вярно, хотелите по черноморието ни щяха да се броят на пръстите на двете ръце, а не да никнат, като гъби след дъжд...

Общи условия

Активация на акаунт