На море в България 2020 г.! - 4

  • 45 807
  • 749
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 9 110
Да. И като слезеш на закуска и видиш растителен продукт .... или ти сервират замразена риба (на морето) през целия престой от най-евтините и безвкусни възможни.

# 76
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Iseto6, мои колеги също се хвалят с евтини почивки в 4-5 звездни хотели в Турция, но ходят в ниския сезон - май, началото на юни  и дори началото на октомври. Юли, август и септември надали ще намериш такива изгодни оферти. Както и да е.
Предполагам, че нашите хотелиери не свалят цените, заради допълнителните разходи за препарати, дезинфекция и повечето персонал, който им е нужен. Но по-натам ще пускат и ласт минит, мисля ще имат доста отказани резервации през този сезон.

# 77
  • Мнения: 19 482
За Турция в тази обстановка ще бъде голямо проепидемичване като знам какво настава в часовете за хранене и какви групи от хора се изхранват в техните ресторанти....дистанцията е мисия невъзможна там. То поначало ол инклузивът е рисков, но за хора с деца сигурно е удобен вариант. Аз тази година съм предприела почивка без изхранване на блок маса, да видим как ще се справят от хотела - храната ще ни я носят сутрин и вечер в мястото на настаняване, не в ресторанта. Не е на морето обаче, ще почиваме на планина.

# 78
  • Мнения: 6 298
Мои близки от няколко дни са в Св.К и Елена на ОИ. Супер са доволни, дори повече от предшни години. Спокойно и няма чужденци и  се спазват всички мерки. Имат си басейн с минерална вода и това, че морето е още хладно не им пречи. Само днес не са правили плаж. Ако сезонът продължи така спокойно ще е супер. Без всякаква паплач от къде ли не. Големите хотели нека още се кумят дали да отварят, дали не. Тези, които са сериозни и си имат постоянни туристи ще си оправят тотото. Така и малките хотели ще се понапълнят.
Отказът на полети е заради завишеният брой заразени в последните дни.

# 79
  • Sofia
  • Мнения: 3 770
Скубиду, права сте. Simple Smile Септември винаги е по-скъп, досега винаги сме почивали 2 пъти годишно за по 9-10 дни, засега само в Анталия. Първата почивка от средата на май, втората от средата на септември. Като ние не сме критерии за цените, защото отиваме с една група и се връщаме с друга, така пътя ни се оскъпява (седалките остават празни в едната посока). Независимо от това, пак ни излиза по-евтино от нашето море. Не знам, как е възможно, но е факт. Simple Smile Като температури за мен Май месец в Анталия е като Юли в България. Разликата е, че там няма опасност да вали (поне на нас досега не ни се е случвало). Температурата на въздуха през май  е около 35-37°С и около 24-25°С на водата, което за мен е повече от нормално. Хотелите са много добре озеленени и горещината не се усеща, но въпреки това не бих си причинила юлските и августовските жеги, тогава температурите са направо убийствени. 😀 Септември също е приятно, водата е много топла (27-28°С),това, което не ми допада са повечето хора в хотелите и по-късия ден. Вечер е приятно, даже топло, без да ти трябва връхна дреха. Почивката за този май щеше да ни излезе около 2000 лв., за двамата за 9 нощувки, на ултра ол инклузив. За съжаление поне за момента за тук ми искат повече. Ще чакам и много се надявам да пуснат нещо на промоция, в последната минута. Simple Smile Приложената снимка е от сутринта на 30.05.2019 г., а миналата година беше една от най-хладните за района. Поне така твърдяха всички местни, с които говорихме. Simple Smile
Скрит текст:

# 80
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
https://visit.bg/oferti-pochivki/paketni-ceni-hotel-parayzo-biych-obzor-22469/
Чудя се да приемам ли тази оферта или да чакам нещо в последния момент за края на юли? Офвртата е за 2 възрастни и 1 дете за 3 ношувки ол инклузив с гледка море за 489лв. Харесват ми Сънрайзите в Обзор, Белла Виста, но за там задължават 5 нощувки, на мен ми трябват 3.

# 81
  • Sofia
  • Мнения: 3 770
Цената не е лоша 163 лв/ден, не знам колко е голямо детето, но ако го третират, като възрастен е 54 лв на човек на ден. Проучете добре  хотела и, ако всичко е наред, и ви допада, не виждам смисъл да чакате. 😀

# 82
  • Мнения: 9 436
Здравейте!
Ние отскочихме до Приморско за 2 дни. Времето и водата бяха ок. Приморско, обаче е празно. Много малко магазини и заведения работят. Тепърва започват да чистят и подреждат на места. Просто закъснял сезон.

# 83
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Цената не е лоша 163 лв/ден, не знам колко е голямо детето, но ако го третират, като възрастен е 54 лв на човек на ден. Проучете добре  хотела и, ако всичко е наред, и ви допада, не виждам смисъл да чакате. 😀
Септември става на 11г., голям проблем му е яденето, за това все по инклузиви ходим, че ако не му допадне нещо, взема друго. Готвено не яде. На плажа е, близо до центъра, прилично басейнче, открита твраса към ресторанта.
Малкия иска Проморско, та Приморско. Харесвало му там. Така ме обърква още повече.

# 84
  • Sofia
  • Мнения: 3 770
Русалка, е щом си иска Приморско е друго. 😀

# 85
  • Мнения: 2 523
Цената не е лоша 163 лв/ден, не знам колко е голямо детето, но ако го третират, като възрастен е 54 лв на човек на ден. Проучете добре  хотела и, ако всичко е наред, и ви допада, не виждам смисъл да чакате. 😀
Септември става на 11г., голям проблем му е яденето, за това все по инклузиви ходим, че ако не му допадне нещо, взема друго. Готвено не яде. На плажа е, близо до центъра, прилично басейнче, открита твраса към ресторанта.
Малкия иска Проморско, та Приморско. Харесвало му там. Така ме обърква още повече.
Иди в св. Димитър Приморско, гледам, че са намалили цените.

# 86
  • Мнения: 215
Здравейте! Питането ми е за Блу Ориндж. Имаме резервация за средата на юли, направена чрез визит още януари месец. До последно изчаквах да видя как ще се развие обстановката. Онзи ден говорих и с хотела. Имам огромно притеснение и най-вече заради чуждестранните туристи. Нямам си идея какъв поток ще има от такива. От хотела също не са наясно. Има ли хора с резервация за близките дни, много се надявам на лични впечатления. Не ми се ще да отказвам морето. И също обмислям, ако агенцията предостави такава възможност, смяна на хотела с друг, който няма изхранване. Нещо от сорта на апарат хотел, където да си готвим сами. Приемам предложения, тъй като не откривам нищо интересно в офертите на визит. И изобщо има ли смисъл, чета от вчера, че чартъри се отменят, възможно е да се окаже, че няма да има много чужденци.

# 87
  • софия
  • Мнения: 2 913
Включване от Белла Виста.. В момента няма ток.. Закускатата не е много разнообразна , но това не е проблем .. По скоро проблем е това сипване от страна на персонала , напълно безчислено и изнервящо.. Хората не спазват никаква дистанция, така че тази мярка е излишна и натоварваща..

# 88
  • Мнения: 1 397
За Турция в тази обстановка ще бъде голямо проепидемичване като знам какво настава в часовете за хранене и какви групи от хора се изхранват в техните ресторанти....дистанцията е мисия невъзможна там. То поначало ол инклузивът е рисков, но за хора с деца сигурно е удобен вариант. Аз тази година съм предприела почивка без изхранване на блок маса, да видим как ще се справят от хотела - храната ще ни я носят сутрин и вечер в мястото на настаняване, не в ресторанта. Не е на морето обаче, ще почиваме на планина.

Русковец? Simple Smile

# 89
  • Мнения: 1 666
Здравейте! Питането ми е за Блу Ориндж. Имаме резервация за средата на юли, направена чрез визит още януари месец. До последно изчаквах да видя как ще се развие обстановката. Онзи ден говорих и с хотела. Имам огромно притеснение и най-вече заради чуждестранните туристи. Нямам си идея какъв поток ще има от такива. От хотела също не са наясно. Има ли хора с резервация за близките дни, много се надявам на лични впечатления. Не ми се ще да отказвам морето. И също обмислям, ако агенцията предостави такава възможност, смяна на хотела с друг, който няма изхранване. Нещо от сорта на апарат хотел, където да си готвим сами. Приемам предложения, тъй като не откривам нищо интересно в офертите на визит. И изобщо има ли смисъл, чета от вчера, че чартъри се отменят, възможно е да се окаже, че няма да има много чужденци.

В Събота отиваме там, ако всичко е наред, за 5-та поредна година. Основно заради плажа и удобството да е на 2 мин. от хотела с малко дете. На самия хотел му куцат много неща - като започнеш от храната , анимацията.., но като цяло ни харесва. Винаги ходим края на Юни, тази година ще е бонус липсата на немски баби.

Общи условия

Активация на акаунт