На море в България 2020 г.! - 4

  • 45 910
  • 749
  •   1
Отговори
# 315
  • В.Търново
  • Мнения: 6 694
Посъветвайте ме! Утре трябва да дам капаро за хотел Нева. Да чакам още или да вървим в Нева. Искаше ми се в по-хубав хотел, дали ще пуснат наистина големи отстъпки от 1 юли? Рискуваме в същоти време и качеството да е занижено колкото и да е хубав хотела . Като ще ходим на ол инклузив не искам да ми предлагат само 3-4 манджи и 2-3 вида салати и десерти.

# 316
  • Мнения: 135

За септември съм запазил на обзор AI. За 9 нощувки - 600 лева. Същия хотел в края на юли е на цена от 2000 лева...според мен има доста марджин за сваляне на цените....
A колко разочаровани ще останете за тия 600лв. Ще чакам отзивите ви.

Миналата година останах предоволен като цяло,всичко беше повече от добре за цената, а  за тази година ще видим.Запознах се с хора ,които години наред ходят там към края на сезона,защото е много добро съотношението цена/качество/удобства

Последна редакция: пн, 29 юни 2020, 00:09 от Vodopad

# 317
  • Мнения: 790
Шатрите на Оазис и тази година са 200 лв и разбира се бяха абсолютно празни.Те бяха най- голямото ценово безумие , което видях тази година на нашето море.

# 318
  • В.Търново
  • Мнения: 6 694
Това наистна е прекалено! После плачат, че нямат клиенти.

# 319
  • Варна
  • Мнения: 3 955
ценово безумие , което видях тази година на нашето море.

такива и подобни ценови безумия има не само тази година и не само на нашето море  Sad

# 320
  • София
  • Мнения: 9 115
Здравейте.
Някой почивал ли е скоро в Пламена Палас или в хотел Надя в Приморско.
Търся апартамент - нощувка със закуска в Приморско. отзивите и за двата във Визит са добри.
Предпочитам южния плаж, а те са до Сверния, но Надя е по-близо до Южния.
Може ли да споделите впечатления - за хотела, апартаментите, басейна, има ли някаква детска площадка, храната?
Благодаря!

# 321
  • Мнения: 506
Добро утро! В Слънчев бряг дали работят десетина хотела ,  но дискотеките в южния край на комплекса работят и то на макс , яко думба лумба.Дали е Какао бийч или Бедрум не знам, ама хаос музиката си върви .Наоколо 6 километра съм от въпросните и пак се чува, как спят в Несебър и малкото туристи в Слънчев бряг не си представям.И това е петък и събота плътно до 7 ч сутринта.
Ние мислихме да отскочим за уикенда, но по принцип почиваме в северната част на курорта и дискотеките не се чуват там. Интересува ме дали има работещ лунапарк, защото сме с детето, но като се замисля в тази ситуация кой знае дали изобщо ще разрешат на тези атракциони да работят  предвид струпването на много хора там.

# 322
  • Мнения: 3 747
Здравейте!
 За първи път тази година сме в Шкорпиловци, Лонг бийч ризорт. Ако някой е бил там наскоро, ще се радвам на лични впечатления. По- конкретно ме интересуват плажа и спа комплекса, също и като цени, няма да сме на ол ин. Ще водя и истински турист с мен, който иска да му покажа де що има за гледане и ядене в района, така че всичко, което имате да споделите, ще е добре дошло.
Благодаря и весело лято:)

# 323
  • Сф
  • Мнения: 10 681
Русалка, не знам какъв инклузив отНева очакваш.И той и Ариана, Рилена са по скоро почивни станции с изхранване.Аз доколкото помня още преди 2 години Ариана беше по ок като храна от Нева( имам спомен че една мама беше там) именно от беден избор и едно и също се оплакваше.Върни темите за Китен.
А тази година, май никъде не е както трябва.
При нас има 3 яденета, 3 салати, 3 гарнитури, най- общо казано, но поне е вкусно и не е замаскирано със сосове.Плодове -банани, ябълки, череши и портокали- и то ненарязани!Нищо друго всеки ден!И това 4 звезди.
Беше спокойствие , но дойдоха някакви баш селяни 4 ма и вдигат джамборета до след 12, скачат в басейна , ходят боси и микри по хотела.Аз правих забележка снощи на рецепция, викат " кво да направим". Голямо крещене, голямо пиене и днес се почнаха от сутринта.
Има щипалки на Северния днес.
Видях че Равадиново аквапарка имат ваучери в Грабо от 7 юли, явно ще отварят.Лунапарк има и тук е Приморско , атв та, една каска дават, дивани има на плажа, не се бърше нищо , няма хигиена който питаше, работят си както преди.
Та и 600 лв да е една оферта, те са си направили сметката да спечлят на гърба на туриста с минимум разходи.
На Перла накрая чадъра е 6 лв, шезлонгите по7.50, общо 20.Това сламените и готините.
Вчера имаше народ и много запазени на 1 ва и втора линия, това как става не знам. Там е някаква мутротия.
Май ще бягаме в Гърция септември.Аз се притеснявам все за тая Гърция( хем съм била преди 100 години и много ми хареса), защото по трудно се придвижвам, ама май ще тегля една на бг то.Хем ни е по- близо от Сф.Ето колегата на мм е с малко дете, откакто е стъпил там, не се връща по бг морето.
Аз търся спокойствие преди всичко.Май сме за там Simple Smile!

Последна редакция: пн, 29 юни 2020, 11:24 от PureLove

# 324
  • София
  • Мнения: 4 884
Да споделя и аз нещо, което не е точно за нашето море, но по някакъв начин е свързано и с него. Simple Smile

На селският ни язовир този уикенд имаше толкова много палатки и каравани, колкото никога досега не бях виждала. Буквално беше пълно със семейства и компании, които бяха избрали почивка на язовира, вероятно- пред морска такава.
Явно хората са решили да се преориентират към такъв тип семейни ваканции. Simple Smile

# 325
  • Мнения: 6 302
Здравейте!
 За първи път тази година сме в Шкорпиловци, Лонг бийч ризорт. Ако някой е бил там наскоро, ще се радвам на лични впечатления. По- конкретно ме интересуват плажа и спа комплекса, също и като цени, няма да сме на ол ин. Ще водя и истински турист с мен, който иска да му покажа де що има за гледане и ядене в района, така че всичко, което имате да споделите, ще е добре дошло.
Благодаря и весело лято:)
и ние щяхме да сме там края на август, но отмених резервацията, съмнява ме, че ще паднат цените за нашия период

# 326
  • София
  • Мнения: 1 489
Сега случайно видях, Приморско Дел Сол са пуснали last minute -30%, като на ранни записвания. Предполагам, че цяло лято ще си остане така. На Цезар палас пък отстъпката също е -30% за актвен сезон. Миналата година пратих запитване до този хотел януари и отстъпката беше -15% за ранни записвания. Сигурно има и други хотели с такива отстъпки. Аз предполагам, че ще свалят още цените, сега само се пробват кой ще клъвне на тези. Яко са го закъсали, щом правят такива отстъпки.
Ние май догодина ще се ориентираме към ВВ или НВ, не виждам смисъл от АI при създалата се ситуация и тези условия.

# 327
  • Мнения: 1 069
Вие наистина ли вярвате, че някой хотел ще работи на загуба или на нула ?

Home Care Hotels са си надули цените и са ги намалили с -30%.
Всичко е маркетинг.

# 328
  • София
  • Мнения: 1 489
Къде съм писала в какво вярвам? Съобщавам информация.

# 329
  • Мнения: 1 069
Ok, вдигнали са цените и са ги намалили с 30%.

И аз само съобщавам информация.

Общи условия

Активация на акаунт