На море в България 2020 г.! - 4

  • 45 795
  • 749
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 3 906
Тази година и при нас ще е "от днес за утре", съответно спрямо ситуацията в момента и хващане на "супер ласт минит" оферти. За момента съм си харесала Wave Resort в Поморие (но май е по-скоро в Ахелой). Миналата година беше доста скъп, сега в активен сезон в букинг ми излиза 1300 за 4 нощувки ултра ол. Въпреки това се надявам да падне още малко, но едва ли.
Иначе по темата с Обзор и Sunrise, ние винаги се връщаме с кеф там, честно казано рядко друго място ни е харесвало повече. Единствено да беше наистина на първа линия, но пък малко разходка не е излишна и за нас е ок.

Последна редакция: пн, 29 юни 2020, 13:56 от Ambrosia

# 331
  • София
  • Мнения: 1 489
Ok, вдигнали са цените и са ги намалили с 30%.

И аз само съобщавам информация.
На тези, които гледах, не ги бяха вдигнали.

# 332
  • варна
  • Мнения: 1 228
Здравейте!
 За първи път тази година сме в Шкорпиловци, Лонг бийч ризорт. Ако някой е бил там наскоро, ще се радвам на лични впечатления. По- конкретно ме интересуват плажа и спа комплекса, също и като цени, няма да сме на ол ин. Ще водя и истински турист с мен, който иска да му покажа де що има за гледане и ядене в района, така че всичко, което имате да споделите, ще е добре дошло.
Благодаря и весело лято:)
Вчера се върнахме от там ,чисто и приятно е ,басейна е чудесен ,но храната е ужасна ,бяхме на ол инклузив .

Последна редакция: пн, 29 юни 2020, 14:44 от mimenceto123

# 333
  • Мнения: 19 482
Тая година няма да има свестен ол инклузив по нашето море и това си е. Няма един който да е доволен.

# 334
  • Мнения: 1 069
Тая година няма да има свестен ол инклузив по нашето море и това си е. Няма един който да е доволен.
Неее, не, има, просто сме много капризни пишещите тук Grinning

# 335
  • Мнения: 1 738
Аз лично приключих с подкрепата за 0ългарския туризъм. Много ме е яд, защото разчитах, че ако някой успее да вкара мерки и да направи приличен инклузив тази година, това ще са Мирамар. Щом тук е такава неразбория не мога да си представя какво е по другите хотели. Имаха 3 месеца да го измислят, явно и те са се надявали на чудо и нищо не са направили. Еми, сори.

Последна редакция: пн, 29 юни 2020, 15:59 от *PipiLota*

# 336
  • Мнения: 3 906
Поради това ние търсихме хотел, който да предлага само закуска. Е, от тези, които си харесахме, нямаше нито един такъв. Всички са ол. Може би ще търсим друго.

# 337
  • София
  • Мнения: 1 489
Аз сега ще ги видя в Аркутино и ако не ми допадне организацията и изхранването, еми няма да сме на AI повече. Макар че въртях и суках, правих сметки, ВВ не излиза по-евтино. Но не само до парите, защото ако храната не струва, направо са си загубени пари. Миналата година в ТР 3 вечери бях на домати.

# 338
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Миналото лято мисля, че хеаната в хотел Нева беше по-добра от Ариана в Китен. Не очаквам много, но мисля че на свободно ще са надути цените по заведенията и найрая ще останем гладни или недоволни от храната. Платих капарото за Нева. Отказах се от Обзор.

# 339
  • Мнения: 3 906
Точно, от типа хотели, на които сме се спрели, ол излизат по-евтино. За 5 дни, например, ол ми излиза 1400 средно, докато само със закуска е 1000. Ние сме двама възрастни с дете, никакъв шанс да се класираме в 400 лв. за 5 дни на заведения и напитки на плажа.

# 340
  • Мнения: 1 429
Тази година и при нас ще е "от днес за утре", съответно спрямо ситуацията в момента и хващане на "супер ласт минит" оферти. За момента съм си харесала Wave Resort в Поморие (но май е по-скоро в Ахелой). Миналата година беше доста скъп, сега в активен сезон в букинг ми излиза 1300 за 4 нощувки ултра ол. Въпреки това се надявам да падне още малко, но едва ли.
Аз  отдавна му се меря и сега реших да го проверя,но през Амигос травел и Визит.За началото на септември няма нищо по-евтино от 385 лв на ден,на помещение,а през Амигос,за фамилна стая 5 нощувки: ок.2700 лв.Те нормални ли са....и каква е гаранцията,че храната ще е хубава?

# 341
  • Мнения: 19 482
Абе и аз го гледах тоя хотел и реших, че нещо яко са се объркали с цените....385 лв на вечер за Ахелой....

# 342
  • Мнения: 3 906
ок. 300 лв. ми излиза през букинг за средата на юли. Септември е далече, ще свалят според мен. Иначе на мен ми го похвалиха вече от няколко страни, ама ще видим, ако е така положението може би бих се преориентирала към нещо, различно от ол.

# 343
  • София
  • Мнения: 1 489
Точно, от типа хотели, на които сме се спрели, ол излизат по-евтино. За 5 дни, например, ол ми излиза 1400 средно, докато само със закуска е 1000. Ние сме двама възрастни с дете, никакъв шанс да се класираме в 400 лв. за 5 дни на заведения и напитки на плажа.
Точно. То няма да е само вечерята в ресторант, където под 50-60 лв трудно ще паднем. Има и обяд, и "мамо, искам сладолед", "искам на батута и на влакчето" - хоп още 20-30 лв на ден само за забавления и сладолед. Много добре го изчислихме, че няма да е по-евтино. Но все пак и за качество се плаща, ако AI не е на ниво, само ще се ядосваме.

# 344
  • софия
  • Мнения: 2 911
Нашата почивка в Белла Виста приключи. Лично на моето семейство ни хареса и бихме повторили . Съотношението цена /качество е приемливо. Бяхме в икономични стаи, харесаха ми. Забележките ми са единствено в разнообразието на храната, можеше една идея повече да се постараят, особено със закуските. Аз смятам, ме съм капризна, въпреки това ми беше вкусно и винаги имаше какво да хапна. Други туристи, които бяха за поредна година коментираха, че разннобразието тази година е наполовина, аз нямам наблюдение от предишни години. От към плодове основно имаше диня, останалите плодове за мен бяха в потресаеащ вид. Всичко останало беше добре, догодина пак бих отишла, но нашите приятели са разочаровани и казаха, че не биха повторили. Смятам, че всеки има различно виждане и въпреки това ми се струва , че аз съм по-обективна😉. За тях храната и най-вече бедната закуска беше голям проблем..
Анимацията както винаги при BVS-перфектна. Плажът и морето бяха чисти .

Общи условия

Активация на акаунт