На море в България 2020 г.! - 4

  • 45 784
  • 749
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 886
Някой с за отзив за Хотел Св. св. Петър и Павел***, Поморие??
Мега компромисен вариант ще е , ако изобщо и до там стигнем Sad

# 346
  • Сф
  • Мнения: 10 657
Не е скъпо в Китен по заведенията и в Приморско , гледам табели на каквото работи- супи до 3 лв, кюфте 1,20, палачинка с шоколад и банан на плажа- 3 лв- дойдохме на южния, много ми е гот тоя плаж, ще ходим и на въртележките.Ние си харчим доволно извън инклузива за забавления, 50 лв ни отиват..
Ето ви южния в момента.водата е чай!
 

# 347
  • Мнения: 25 589
Аз лично приключих с подкрепата за 0ългарския туризъм. Много ме е яд, защото разчитах, че ако някой успее да вкара мерки и да направи приличен инклузив тази година, това ще са Мирамар. Щом тук е такава неразбория не мога да си представя какво е по другите хотели. Имаха 3 месеца да го измислят, явно и те са се надявали на чудо и нищо не са направили. Еми, сори.

Българският туризъм не е само ол инклузив, слава богу!

# 348
  • София
  • Мнения: 2 934
Попаднах на тази статия, ако някой ще ходи там и му е полезно :
https://m.fakti.bg/bulgaria/487433-betoniraha-plaja-robinzon


Междувременно звъннах на всички харесани бунгала в Арапя и Ахтопол и всичко е заето. Що лежах аз на тая кълка, че няма туристи.
Сега се чудя на един апартамент между Равда и Несебър. Как е плажа там? Плажа с кораба?
И в някакъв хотел Ирис във Влас ми е поносима цената и е първа линия на плажа. Но и за там нямам никакво мнение.

# 349
  • Мнения: 9 481
Някой с за отзив за Хотел Св. св. Петър и Павел***, Поморие??
Мега компромисен вариант ще е , ако изобщо и до там стигнем Sad

Преди доста години сме били там - останахме много доволни, но не ми е актуална към текущия мом. информацията...като локация е ок - пресичаш и си на плажа; леко по-далеч е от центъра, но и от шумотевицата там Simple Smile (Поморие ми е любимо градче..доста години сме били там на различни места..ехх)

# 350
  • Мнения: 3 720
Пипилота,  аз ще го поподкрепям още малко бг туризма, обаче като чета тук разни разкази от първа ръка и се чудя защо си го причинявам. Да ида във Варна да ме обиждат на Българка! Или да ми обясняват, че не мога да паркирам по национални причини! Отсега ми кипи отвътре, пък ако лично ми се случи, не знам колко ще се овладея.
Нема такава държава!😂

# 351
  • Мнения: 9 776
...
И в някакъв хотел Ирис във Влас ми е поносима цената и е първа линия на плажа. Но и за там нямам никакво мнение.

То там плаж "първа линия" е малко образно казано. Тясна ивица точно пред хотела, камънаци и отводна тръба. Хотелът е малък и непретенциозен, състои се от две сгради. Има басейн. Храната беше добра и обилна, това от по-миналата година. Сега бог знае как ще е .

# 352
  • Sofia
  • Мнения: 3 769
Аз лично приключих с подкрепата за 0ългарския туризъм. Много ме е яд, защото разчитах, че ако някой успее да вкара мерки и да направи приличен инклузив тази година, това ще са Мирамар. Щом тук е такава неразбория не мога да си представя какво е по другите хотели. Имаха 3 месеца да го измислят, явно и те са се надявали на чудо и нищо не са направили. Еми, сори.
Това вече не е добре, не, че високата цена у нас е критерии за качество! Почвам да се чудя има ли смисъл да си губя времето, за да търся хотел с добро съотношение цена/качество?!? Приятели, които от години почиват в Дюни горещо ми препоръчаха вилите в курорта, последно са били през 2018 г. Тази година пак ще са там. Коментарите, които аз прочетох обаче са 50/50... За 9 нощувки през юли ми излиза около 2500 лв. Еми наречете ме скръндза, стисла и каквото друго се сетите, ама хич не ми се дават за нещо половинчато!
@Диляна, радвам се, че поне вие сте останали доволни от почивката. 😀

# 353
  • Сливен
  • Мнения: 4 224
PureLove- Китен и Приморско са едни от любимитеми места,освен с цените които си споменала,а и с плажовете.Посетихме Поморие преди 2 години,ами какво да ви кажа-не беше скъпо,има какво да се види,но плажът е сравнително малък(за свободната зона говоря) и много вълнения имаше.

# 354
  • Мнения: 1 666
В Блу Ориндж сме от 3 дни, не е като да не сме били последните 4 години тук.. Тотално разочарование откъм храна, бедно и адски безвкусно. Плажът е без концесия, но са сложили някакви чадъри от плат, поне не са едно в друго. Барчетата на плажа уж ще отворят на 1.07., ще видим.

# 355
  • Сф
  • Мнения: 10 657
В Блу Ориндж сме от 3 дни, не е като да не сме били последните 4 години тук.. Тотално разочарование откъм храна, бедно и адски безвкусно. Плажът е без концесия, но са сложили някакви чадъри от плат, поне не са едно в друго. Барчетата на плажа уж ще отворят на 1.07., ще видим.
Ау, ужас, беше ми любим, ще го досъсипят явно хотела. Анимация има ли?Тематични вечери? И ние 5,6 пъти поне сме ходили.

# 356
  • София
  • Мнения: 2 934
Polin_a, благодаря. Отпада.

А в Елените много ли е зле плажа? Чувала съм, че е каменист. И изобщо самия курорт хубав ли е?

# 357
  • Мнения: 9 776
Извинявай, че пак аз. 😃 За Елените съм чела само лоши отзиви.
Аз съм в ступор от последните постове. Какво ще правим, къде ще се денем, не знам. Детето иска море, а аз съм без резервация за първи път от много години. И към нищо не мога да се насоча.

# 358
  • София
  • Мнения: 2 934
Аз съм същата. Едва сега се загледах по упорито в някакви апартаменти, държа да са с кухня, че не се знае на какво положение ще е храната и цените по морето. Държа и на басейн и да е близо до плажа.
В Елените някакъв апартамент първа линия ми излиза на съвсем прилична цена, но съм чела че плажа е каменист. Пък и пак казвам не знам дали в самия курорт има къде да се излезе, да се хапне, да се разходи човек.
Вероятно ще запазя апартамента в Равда и така. Поне ще може да отидем и в Несебър, и в Слънчев бряг и то ще мине тая една седмица.

# 359
  • Мнения: 2 070
Ние май няма да можем да си ползваме резервацията. Някой ако иска може да отиде на наше място от 18 юли за 8 нощувки в апартамент в Престиж Сити 2 Приморско, ОИ за 1400 за семейство с дете или деца?

Много ме е яд, офертата е добра.

Общи условия

Активация на акаунт