На море в България 2020 г.! - 4

  • 45 763
  • 749
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 1 489
Здравейте, плажа пред Казабланка как е. Веднага ли става дълбоко. Благодаря!
Единственото, което не харесахме на Казабланка беше, че с влизането морето става веднага дълбоко. А пък при евентуално вълнение, съвсем става опасно за малки деца. 2017 бяхме там и много харесахме хотела и плажа, но само заради морето не повторихме.

# 421
  • София
  • Мнения: 969
В момента сме в хотел Престиж, Златни пясъци. Доволно за парите, които платихме. Плажът е добре, чадър и шезлонг по 2 лв. Има водни пързалки в хотела, закрити водни басейни и джакузи. Като цяло доволна съм от избора. От Миналата година да похваля хотелите Империал ризорт, Сл. Бряг и Сол Несебър Ризорт, Несебър. Супер доволна и от двата комплекса.

# 422
  • София
  • Мнения: 2 296
Привет от Емералд резорт, Равда!
Тръгнахме със свито сърце и никакви очаквания.
Изненадани сме повече от приятно!
Очаквах западнала и неподдържана база, но хотелът е екстра откъм поддръжка, чистота и комфорт.
Малко хора сме още, но прииждат поетапно. Голям и хубав басейн, голям климатизиран ресторант и външни маси.
Като разнообразие храната е по-оскъдна, но това е очаквано. 5 вида салати - шопска, зелена, Снежанка, зеле, домати и краставици отделно. Много хубави като качество. Пилешка супа - много вкусна, таратор. Пържоли на плоча, шишета, пилешко филе с гъбен сос, кавърма и месо със зеле. Пюре, картофи запечени с кашкавал и сметана, ориз с грах. Десертите са малко, пастички и хапки, плодове - череши, портокали, праскови.
Храната е на само обслужване, напитките са български хубави марки, бирата и виното са в бутилки.
Аз съм от капризните, по принцип. Много доволни като за начало.
До плажа май няма да стигнем днес... Отиваме на басейна.

# 423
  • В.Търново
  • Мнения: 6 679
В момента сме в хотел Престиж, Златни пясъци. Доволно за парите, които платихме. Плажът е добре, чадър и шезлонг по 2 лв. Има водни пързалки в хотела, закрити водни басейни и джакузи. Като цяло доволна съм от избора. От Миналата година да похваля хотелите Империал ризорт, Сл. Бряг и Сол Несебър Ризорт, Несебър. Супер доволна и от двата комплекса.
В кой Престиж сте, че те са два и басейна с пързалките колко е дълбок?

# 424
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
...Дори и да се сбъднат прогнозите на синоптиците за истинско лято 30 градуса през целия септември...

Къде намери тази информация? Рових се по сайтовете, но не откривам. Купих си билет за септември за България и ме интересува. Simple Smile

# 425
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Здравейте,
Попрочетох темата, пуснах и търсачка, но сякаш не открих....интересуваме някой тази година ходил ли е в Аркутино Фемели Ризорт ....или миналата година. Но сякаш тази по ми е интересно.
Почивката ни е резервирана от 25-ти юли....когато я правих съвсем началото на януари кой да ти знае да му се невиди.
Ще бъда благодарна за всеки отзив.

# 426
  • Мнения: 263
Привет от Емералд резорт, Равда!
Тръгнахме със свито сърце и никакви очаквания.
Изненадани сме повече от приятно!
Очаквах западнала и неподдържана база, но хотелът е екстра откъм поддръжка, чистота и комфорт.
Малко хора сме още, но прииждат поетапно. Голям и хубав басейн, голям климатизиран ресторант и външни маси.
Като разнообразие храната е по-оскъдна, но това е очаквано. 5 вида салати - шопска, зелена, Снежанка, зеле, домати и краставици отделно. Много хубави като качество. Пилешка супа - много вкусна, таратор. Пържоли на плоча, шишета, пилешко филе с гъбен сос, кавърма и месо със зеле. Пюре, картофи запечени с кашкавал и сметана, ориз с грах. Десертите са малко, пастички и хапки, плодове - череши, портокали, праскови.
Храната е на само обслужване, напитките са български хубави марки, бирата и виното са в бутилки.
Аз съм от капризните, по принцип. Много доволни като за начало.
До плажа май няма да стигнем днес... Отиваме на басейна.

В Равда ми излизат два хотела с това име,исках да поразгледам,Емералт Ризорт и Спа,и апартхотел Емералд.Плажът какъв е там,има ли камъни във водата?

# 427
  • София
  • Мнения: 2 296
Едно и също са, според мен. Комплексът е огромен и има много частни апартаменти.
До плажа не сме стигнали още.
Последното ни идване в Равда е преди повече от 15 години и не се слави с прекрасни плажове.
Честно казано, какъвто ще да е. Водата да е чиста ми е по-важно от камъчетата.
Много хора не харесват плаж Нестинарка, например, но ние там сме изкарали едни от най-прекрасните ни почивки.

# 428
  • Мнения: 308
Здравейте дами! Ние сме се ориентирали към Златните. Моля, ако някой има впечатление за Марина гранд бийч или Престиж хотел и аквапарк, да сподели? Благодаря и хубав ден Simple Smile
В момента сме в хотел Престиж, Златни пясъци. Доволно за парите, които платихме. Плажът е добре, чадър и шезлонг по 2 лв. Има водни пързалки в хотела, закрити водни басейни и джакузи. Като цяло доволна съм от избора. От Миналата година да похваля хотелите Империал ризорт, Сл. Бряг и Сол Несебър Ризорт, Несебър. Супер доволна и от двата комплекса.
На какво разстояние от плажа се намира хотела?

Последна редакция: пт, 03 юли 2020, 16:45 от AnMary

# 429
  • Варна
  • Мнения: 14 533
Здравейте дами! Ние сме се ориентирали към Златните. Моля, ако някой има впечатление за Марина гранд бийч или Престиж хотел и аквапарк, да сподели? Благодаря и хубав ден Simple Smile
Като местна, Ви препоръчвам "Марина Гранд Бийч". Превъзхожда повечето хотели с местоположение, персонал и качество на храна и услуги. Предпочитано място е за празненства.
При  "Престиж", плажа е на 200м.от хотела.

# 430
  • Мнения: 506
Здравейте дами! Ние сме се ориентирали към Златните. Моля, ако някой има впечатление за Марина гранд бийч или Престиж хотел и аквапарк, да сподели? Благодаря и хубав ден Simple Smile
Миналата година бяхме в Марина Гранд бийч-очарована съм от хотела!Приятна обстановка, на крачка от плажа, вкусна храна и любезен персонал, което вече е изключителна рядкост.Препоръчвам го определено!Ако не ни беше толкова далеч Варна, сигурно щях всяка година да го посещавам.
Ако те интересува нещо по-конкретно, питай Simple Smile

# 431
  • София
  • Мнения: 1 489
Здравейте,
Попрочетох темата, пуснах и търсачка, но сякаш не открих....интересуваме някой тази година ходил ли е в Аркутино Фемели Ризорт ....или миналата година. Но сякаш тази по ми е интересно.
Почивката ни е резервирана от 25-ти юли....когато я правих съвсем началото на януари кой да ти знае да му се невиди.
Ще бъда благодарна за всеки отзив.
Щом си прочела темата, значи знеш, че ние сме за там от 21 до 27 юли. Наши приятели ходиха от 10 юни, писала съм. Нещо конкретно ли те интересува?

# 432
  • Мнения: 761
Здравейте! Някой може ли да сподели мнение за Утопия Форест?

# 433
  • Мнения: 1 069
Приятно, хубаво, като на снимките. Цените са една идея по-високи, но не и фрапиращо. С една дума - хубаво.

# 434
  • София
  • Мнения: 1 250
Обещах да пиша, но не помня дали в тази тема или в темата за Обзор. Привет от Сънрайз Ол Суит. За сега всичко ни харесва. Пътя до Обзор е кофти..Иначе хотела си струва. Работи сладоледената къщичка,  дюнера,.ресторанта в нашата сграда, както и основния р-т, също и 3 басейна и 3 детски (поне толкова видях) Помня, че имаше кофти отзиви..Ние от днес сме тук и много ни харесва за сега.

Общи условия

Активация на акаунт