На море в България 2020 г.! - 4

  • 45 834
  • 749
  •   2
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 614
От години ходим само в Шабла. Сега, заради евтините предложения, решихме да отидем за 3 дни до Бяла. Това, което ме притеснява, че е апартамент в комплекс /в Шабла си наемаме винаги самостоятелна къща и няма други хора/ и плажът. В Шабла плажът е почти безлюден и няма чадъри и шезлонги, а в Бяла не съм сигурна каква свободна зона има /говоря за плажът в северната му част/.
На плаж Боси има чадъри,  не ходите ли там ? И аз се замислям за второ море към Шабла или Камен Бряг.

# 526
  • Мнения: 1 516
Здравейте, някои ходил ли е в къща за гости Морски кът в гр.Китен?Намирам я само в 2 сайта и не мога да се ориентирам?

# 527
  • Мнения: 181
На Нестинарка чадърите и шезлонгите са безплатни, а на Приморско са по 2.50 лева.

# 528
  • Мнения: 35
От години ходим само в Шабла. Сега, заради евтините предложения, решихме да отидем за 3 дни до Бяла. Това, което ме притеснява, че е апартамент в комплекс /в Шабла си наемаме винаги самостоятелна къща и няма други хора/ и плажът. В Шабла плажът е почти безлюден и няма чадъри и шезлонги, а в Бяла не съм сигурна каква свободна зона има /говоря за плажът в северната му част/.
В Бяла по-безлюден е плажа на прокуратурата,ако това търсите,но е неохраняем.Има малко хора,тази година-съвсем.Супер спокойно е,и на плажа,и в Бяла.

# 529
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Да, в Шабла до морето се ходи с кола. Така е целият девствен район. Но плажната ивица е над 15 км.
Ходим на Лавацата на плаж, там няма чадъри, дори и по-на север, където няма хора. То това е идеята да ходим там.
Толкова си харесахме района, че си купихме парцел и си правим лятна къща. И на друго място не ми се ходи.
Винаги си готвим. То не е кой знае какво - салата, скара, риба от рибарите, там има страхотни дини и пъпеши....

Последна редакция: нд, 05 юли 2020, 15:34 от perunika

# 530
  • Мнения: 3 505
Сигурно ще ми се смеете, но се замислям и за Творчески дом-БАН на Константин и Елена.

Ооо, не трябваше да го казваш, сега ще те изритат от темата. Те тук никога не са били на море в стая с хазяйка, на бунгало с външен кенеф и на ведомствена почивна станция. Срам и позор е подобна почивка! То и почивка не е! Да отидеш само заради морето - абсурд!
Гепи! Ама как ще се отбележи от ведомствена станция.
 Някой може ли да ми препоръча спокойно място, което да не е бъкано с големи хотели и да е близо до Бургас, че все ми хващат окото места много на север, а те ми идват твърде далече.

# 531
  • София
  • Мнения: 1 489
И аз като закуся, не ми се обядва. Да се тътрим в жегата за обяд в двете посоки никога не ми е било приятно. На плажа или близо до плажа децата винаги могат да хапнат парче пица, палачинка или картофи. В Гърция миналата година бяхме на НВ без деца и след закуска огладнявах чак за вечеря. Така че за мен този вариант е по-добър.
Аз досега не съм попадала на чужденци, които да се тъпчат като за последно, но съм чувала, че тук не си пестят храната по ол инклузивите. Склонна съм да приема, че аз като пия вода или сок, плащам и за алкохола на тези, които се наливат по цял ден. В Казабланка имаше един такъв поляк, нон стоп на бара, вечно пиян и често налиташе на бой - грозна картинка!
Ние днес внесохме остатъка за Аркутино Фемили Ризорт. Дано всичко е ОК и да успеем да отидем здрави, пък и да се върнем.
.                 Здравейте, и ние имаме резервация за Аркутино фемили ризорт, септември месец от Съни Турс. От кога е вашата резервация? Ако сте по - рано, ще чакаме полезна информация. ☀ Слънчево и спокойно лято! 🌊⛱
Ние сме от 25 юли


Ние сме от 21 до 27 юли.
Сигурно ще ми се смеете, но се замислям и за Творчески дом-БАН на Константин и Елена.

Ооо, не трябваше да го казваш, сега ще те изритат от темата. Те тук никога не са били на море в стая с хазяйка, на бунгало с външен кенеф и на ведомствена почивна станция. Срам и позор е подобна почивка! То и почивка не е! Да отидеш само заради морето - абсурд!
Гепи! Ама как ще се отбележи от ведомствена станция.
 

Със сребърна лъжичка в устата съм расла аз!
Интелигентността е свързана с това да можеш да се нагласяш според ситуацията. Simple Smile Едно от най-хубавите ми преживявания беше на палатка.

# 532
  • Мнения: 817
В момента сме на Слънчев бряг, отседнали сме в апартамент в затворен комплекс с 6 басейна, детски площадки. Готвим си и се храним в него, не посещаваме заведения.
С малко дете сме, вечер се разхождаме по алеите.
Ходим на плаж с колата спираме на 20-30 метра от плажа, срещу хотел Гларус. Чадър и шезлонг по 4 лв, има големи безплатни зони.
В курорта и на плажа е спокойно, много хотели и магазини не работят.

# 533
  • Мнения: 96
Цитат
Някой може ли да ми препоръча спокойно място, което да не е бъкано с големи хотели и да е близо до Бургас, че все ми хващат окото места много на север, а те ми идват твърде далече.

Мисля, че последното останало подобно място от Бургас надолу е село Варвара.

# 534
  • Сф
  • Мнения: 10 662
Цитат
Някой може ли да ми препоръча спокойно място, което да не е бъкано с големи хотели и да е близо до Бургас, че все ми хващат окото места много на север, а те ми идват твърде далече.

Мисля, че последното останало подобно място от Бургас надолу е село Варвара.
Аз пък съвсем друго си помислих и смятам, че в момента ще е празно- Сарафово.

# 535
  • Стара Загора
  • Мнения: 90
Някой с отзиви за Парайзо бийч Обзор?

# 536
  • Мнения: 3 505
Цитат
Някой може ли да ми препоръча спокойно място, което да не е бъкано с големи хотели и да е близо до Бургас, че все ми хващат окото места много на север, а те ми идват твърде далече.

Мисля, че последното останало подобно място от Бургас надолу е село Варвара.
Аз пък съвсем друго си помислих и смятам, че в момента ще е празно- Сарафово.
Благодаря ви! Сарафово като локация ме устройва идеално, Варвара ми идва малко далече. Плажът в Сарафово ядва ли се?

# 537
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Някой с отзиви за Парайзо бийч Обзор?
Ние се отказахме от там. Свободни места за паркиране към хотела 3-4 само, паяка много обикалял. В ресторанта се хранят три сгради, подаването на храната е от служител, басейна също за трите сгради е малък. През годините е имало колебливи мнения за храната. Иначе добра локация, стаи с гледка море, включени шезлонги на плажа, но като количество не знам дали ще стигнат. Отказахме се и заложихме на хотел Нева Китен.

# 538
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Някой с отзиви за Парайзо бийч Обзор?
Приятели бях там и много им хареса. Похвалиха ми го. На първа линия...от ресторанта на хотела едва ли не си веднага на плажа. Чисто било и готвели хубаво

# 539
  • Мнения: 1 015
ОИ в Парайзо бийч ползват пет сгради. Освен споменатите там се хранят още и КООП Обзор и Обзор Сити. Не мога да си представя как въобще се случва това.

Общи условия

Активация на акаунт