На море в България 2020 г.! - 4

  • 45 799
  • 749
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 9 481
Като ходите на ММЦ-то може ли да кажете колко струват чадърите и шезлонгите?

Ползвам личен, тъй като сме на кайт бара (на него са 2бр-безплатни до самото барче)..там заради кайтовете няма чадъри и шезлонги..

# 511
  • Мнения: 2 081
Да ви кажа за тези от НИК Травел.Вчера и днес цял ден звъня.Не вдигат.Моята приятелка им писа имейл вчера преди обяд.Чак днес има отговор.Преди да отговорят моята приятелка звъни на кол центъра на Албена и им обяснява, че никакви не отговарят от Ник Травел и се притеснява за резервацията си. От Албена й казват, че ако няма все още отговор от Ник Травел ще измислят те нещо като евентуално тя да им плати останалата сума към тях. Сега като отговориха притеснението е, че ако прати остатъка към Ник Травел дали въобще ще й пратят ваучера за почивката.Да не стане така пак да ги издирваме.
Явно от НИК ТРАВЕЛ отказват всякакъв контакт по телефона, защо ли?!

Какъв точно е проблемът с резервацията  ?
Те са длъжни веднага да изпратят ваучер , пише си го в договора .

# 512
  • Мнения: 96
Сигурно ще ми се смеете, но се замислям и за Творчески дом-БАН на Константин и Елена.

Ооо, не трябваше да го казваш, сега ще те изритат от темата. Те тук никога не са били на море в стая с хазяйка, на бунгало с външен кенеф и на ведомствена почивна станция. Срам и позор е подобна почивка! То и почивка не е! Да отидеш само заради морето - абсурд!

# 513
  • София
  • Мнения: 5 943
Сигурно ще ми се смеете, но се замислям и за Творчески дом-БАН на Константин и Елена.

Ооо, не трябваше да го казваш, сега ще те изритат от темата. Те тук никога не са били на море в стая с хазяйка, на бунгало с външен кенеф и на ведомствена почивна станция. Срам и позор е подобна почивка! То и почивка не е! Да отидеш само заради морето - абсурд!
Аз съм била на всички тези чудесни опции. Като дете. Помня една баба в Несебър, всяко лято ходехме при нея, крилатата й фраза беше: Ооо, вие се връщате от плажа ли? Ей сега веднага ще включа бойлера Joy  Много симпатична беше инак. Извън детските спомени, защо да ходя на ведомствена станция? Или с външен клозет? Особено сега с тези вируси, не си струва да се мъчиш или рискуваш само заради морето. Така се получи, особено това лято, важи с пълна сила.

# 514
  • в града на младостта
  • Мнения: 136
И аз като закуся, не ми се обядва. Да се тътрим в жегата за обяд в двете посоки никога не ми е било приятно. На плажа или близо до плажа децата винаги могат да хапнат парче пица, палачинка или картофи. В Гърция миналата година бяхме на НВ без деца и след закуска огладнявах чак за вечеря. Така че за мен този вариант е по-добър.
Аз досега не съм попадала на чужденци, които да се тъпчат като за последно, но съм чувала, че тук не си пестят храната по ол инклузивите. Склонна съм да приема, че аз като пия вода или сок, плащам и за алкохола на тези, които се наливат по цял ден. В Казабланка имаше един такъв поляк, нон стоп на бара, вечно пиян и често налиташе на бой - грозна картинка!
Ние днес внесохме остатъка за Аркутино Фемили Ризорт. Дано всичко е ОК и да успеем да отидем здрави, пък и да се върнем.
.                 Здравейте, и ние имаме резервация за Аркутино фемили ризорт, септември месец от Съни Турс. От кога е вашата резервация? Ако сте по - рано, ще чакаме полезна информация. ☀ Слънчево и спокойно лято! 🌊⛱️

# 515
  • Мнения: 2 081
Сигурно ще ми се смеете, но се замислям и за Творчески дом-БАН на Константин и Елена.

Ооо, не трябваше да го казваш, сега ще те изритат от темата. Те тук никога не са били на море в стая с хазяйка, на бунгало с външен кенеф и на ведомствена почивна станция. Срам и позор е подобна почивка! То и почивка не е! Да отидеш само заради морето - абсурд!

На всичко съм била даже и на палатки на Силистар Simple Smile

# 516
  • Мнения: 19 482
Сигурно ще ми се смеете, но се замислям и за Творчески дом-БАН на Константин и Елена.

Ооо, не трябваше да го казваш, сега ще те изритат от темата. Те тук никога не са били на море в стая с хазяйка, на бунгало с външен кенеф и на ведомствена почивна станция. Срам и позор е подобна почивка! То и почивка не е! Да отидеш само заради морето - абсурд!
Ми не е вярно това, върни се да ми прочетеш мнението по въпроса. Дори проявих интерес към мястото....

# 517
  • Мнения: 1 015
Че защо да се смеем. Реално много повече хора почиват на квартири, ведомствени станции, бунгала и др. отколкото на ОИ в големи хотели. Просто тези хора не пишат тук.

# 518
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Тук се обсъждат всякакви видове настаняване, включително бунгала и апартаменти и никой не е бил заклеймен и изгонен от темата. Не виждам основание за иронични подмятания.

# 519
  • Мнения: 9 776
Аз пък запазих две стаи в къща за гости на Арапя. Каквото-такова. Тая година така ще бъде. Много се надявам да ни хареса и да искаме да отидем пак.

# 520
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
От години ходим само в Шабла. Сега, заради евтините предложения, решихме да отидем за 3 дни до Бяла. Това, което ме притеснява, че е апартамент в комплекс /в Шабла си наемаме винаги самостоятелна къща и няма други хора/ и плажът. В Шабла плажът е почти безлюден и няма чадъри и шезлонги, а в Бяла не съм сигурна каква свободна зона има /говоря за плажът в северната му част/.

# 521
  • Мнения: 19 482
На Шабла не е ли далеч плажът от селището? И там как се храните - готвите ли си или има ресторантчета? Само веднъж съм минавала от там и не го разгледах добре мястото.

# 522
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
И аз като закуся, не ми се обядва. Да се тътрим в жегата за обяд в двете посоки никога не ми е било приятно. На плажа или близо до плажа децата винаги могат да хапнат парче пица, палачинка или картофи. В Гърция миналата година бяхме на НВ без деца и след закуска огладнявах чак за вечеря. Така че за мен този вариант е по-добър.
Аз досега не съм попадала на чужденци, които да се тъпчат като за последно, но съм чувала, че тук не си пестят храната по ол инклузивите. Склонна съм да приема, че аз като пия вода или сок, плащам и за алкохола на тези, които се наливат по цял ден. В Казабланка имаше един такъв поляк, нон стоп на бара, вечно пиян и често налиташе на бой - грозна картинка!
Ние днес внесохме остатъка за Аркутино Фемили Ризорт. Дано всичко е ОК и да успеем да отидем здрави, пък и да се върнем.
.                 Здравейте, и ние имаме резервация за Аркутино фемили ризорт, септември месец от Съни Турс. От кога е вашата резервация? Ако сте по - рано, ще чакаме полезна информация. ☀ Слънчево и спокойно лято! 🌊⛱
Ние сме от 25 юли

# 523
  • Мнения: 999
Здравейте! Някой с пресни отзиви за апартаментите на Аполония Палас, Синеморец?

# 524
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Сигурно ще ми се смеете, но се замислям и за Творчески дом-БАН на Константин и Елена.

Ооо, не трябваше да го казваш, сега ще те изритат от темата. Те тук никога не са били на море в стая с хазяйка, на бунгало с външен кенеф и на ведомствена почивна станция. Срам и позор е подобна почивка! То и почивка не е! Да отидеш само заради морето - абсурд!
Защо пишете глупости??? Винаги се е коментирало освен хотели, също и квартири, къщи за гости, апартаменти под наем, почивни станции.Който си чете темата си го знае това!

А относно Ник Травел, приятелката ми има резервация към тях и имаше няколко въпроса за почивката й, предвид ситуацията с Коронавируса, които искаше да й се изяснят. Наложи се накрая да звънне на кол центъра на Албена. Проблема е, че няма обратна връзка с агенцията, чрез която е резервирала.Вземат парите по капарото и след проблема с извънредното положение и се покриха като мишки, което е супер непрофесионално от тяхна страна.

Общи условия

Активация на акаунт