На море в България 2020 г.! - 4

  • 45 776
  • 749
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 774
Здравейте,имате ли отзиви за Ла мер 2Царево-Василико?Води се като хотел.

# 571
  • Мнения: 1 612
Здравейте. Вече трета година ще ходим на Ахтопол. А на плаж ходим на Силистар. Искам да питам някой знае ли друг плаж подобен на Силистар,плитък имам в предвид. Но да е по близко до Варна.
Толкова диво и красиво място нама да намерите на север!
На 60 км от Варна обаче.... Всички плажове след Балчик са уникални.Препоръчвам плажовете на Болата,Русалка, Шабла,Крапец....

# 572
  • София
  • Мнения: 1 215
Здравейте. Вече трета година ще ходим на Ахтопол. А на плаж ходим на Силистар. Искам да питам някой знае ли друг плаж подобен на Силистар,плитък имам в предвид. Но да е по близко до Варна.

Плажа на Слънчев ден е плитък, но в никакъв случай не е подобен на Силистар.
Албена и Кранево също са с плитки плажове.

# 573
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 562
Awesome... , морето на Златните е дълбоко.
В коя част на плажа е дълбоко морето? Тъй като съм ходила преди години и нямам подобен спомен, но може да се бъркам.
Пред х-л Нимфа на Ривиера със сигурност е плитко, а на юг - към Кабакум става дълбоко.

# 574
# 575
  • Мнения: X
Не разбрах защо лъже. В Дюни може да почива всеки. Не знам да са отказали на някой българин да си плати за колкото нощувки иска. В много от затворените курорти по света е нормално да не те допуснат ако не си гост на хотела. Така се гарантира спокойствието на почиващите. Отделно за хората, които не са гости на хотела си има друг достъп до плажа.

# 576
  • Мнения: 135
Някой знае ли дали Riu Astoria и Astoria Mare (Златни пясъци)са различни хотели ? В booking има оферта и за двата, като цената на Astoria Mare е доста по ниска..
Две сгради, са с общ басейн. За резервация, по- добре звъннете на рецепцията на хотела. Локацията е отлична.

Благодаря за информацията. Астория маре не е ли към веригата Riu? Слагат еднакви снимки и не се разбира нищо...в предната част ли се намира?

# 577
  • here and now
  • Мнения: 4 201
На мен точно това ми харесва там. Като почнат да пускат всеки, места за ползващите хотела няма да останат. Нали си плащат концесията? Да си представи господина с претенциите, че местата са заети и да си търси свободно такова в свободната зона.

Голям зор да се търсят новини...

# 578
  • Варна
  • Мнения: 14 533
Vodopad, не зная коя е веригата и собствениците. Но сградата Riu е с по - добра локация , с изглед към плажа. Другата е в задната част на парцела. Пред нея е басейна.

# 579
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
Здравейте. Вече трета година ще ходим на Ахтопол. А на плаж ходим на Силистар. Искам да питам някой знае ли друг плаж подобен на Силистар,плитък имам в предвид. Но да е по близко до Варна.
Толкова диво и красиво място нама да намерите на север!
На 60 км от Варна обаче.... Всички плажове след Балчик са уникални.Препоръчвам плажовете на Болата,Русалка, Шабла,Крапец....
От Балчик на север е най-диво. Мнооого по-диво от юг. Болата е кофти, доста пренаселено, но другите, особено Щабла, Крапец.... все едно си попаднал назад във времето.

# 580
  • Пловдив
  • Мнения: 141
Да докладвам и аз за всички, които се спират на малки къщи за гости по морето. За уикенда бяхме в Черноморец в къща за гости "Ния" - препоръчвам мястото, беше много чисто, самите стаи бяха с нови мебели, дограми, отвън имаше достатъчно място за паркиране. В цената ни беше включена закуска, която беше мноооого вкусна.
Ние избираме да ходим на Градина и тази година за първи път да видя всички чадъри и шезлонги резервирани - от бившия вече Maison's до отвъд Баш Бар. За справка цените бяха на първото място по 4лв., а на второто - по 3лв.
Морето беше чисто и без щипалки, но в събота имаше след обяд малки медузи на места.

# 581
  • Варна
  • Мнения: 418
Някой с пресни отзиви от Аполония Палас в Синеморец?

# 582
  • Мнения: 1 099
Здравейте!
Препоръчайте ми хотел, в който настаняват деца до 13 години безплатно!

# 583
  • Мнения: 155
Здравейте, бихте ли ми препоръчали апартамент по южното Черноморие. Изискванията са да бъде близо до плажа и да е с добре оборудвана кухня. Благодаря

# 584
  • Мнения: 1 324
Струва ми се изгодна цената за хотел Хермес? Чудя се дали да запазя?
Има ли шоу кукинг?
Готвят ли пред теб?
Разнообразие от към месо и риба?

Общи условия

Активация на акаунт