Синът ми бе нападнат от куче...

  • 2 505
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 430
Ей от това много ме е срах като се приберем в Бг ooooh!
Вики като види куче и веднага отива да го милва...

Нагушкай малкото юначе и дано не се е уплашило много Praynig

# 16
  • Мнения: 3 251
А стопанина какво ви каза ???
Нищо! Аз си взех детето от земята и започнах да го гушкам и успокоявам, а тя какво направи в момента-не знам!

# 17
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Трябвало е да вдигнеш луд скандал  #Cussing out Как така ще оставиш да й се размине на стопанката на кучето? Днес твоето детенце, утре на някой друг...Пък тя ще си пуши фаса и пие кафето спокойно! Сигурно и кучето си е успокойла после ....Бясна съм!
Цункай детенцето си от нас!

# 18
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
  Много неприятно! Дано детенцето го превъзмогне по-бързо Praynig. Наистина дребните кучета са по-злобни, защото са страхливи ( моят прави изключение). Вината е изцяло на собственика, който не се е погрижил да социализира кучето - все пак те живеят с нас и трябва да се научат - по-скоро НЯКОЙ трябва да ги научи. Мразя невежи стопани!

# 19
  • Мнения: 5 370
А стопанина какво ви каза ???
Нищо! Аз си взех детето от земята и започнах да го гушкам и успокоявам, а тя какво направи в момента-не знам!

Щях и и вдигна скендъл и да поискам регистрационния паспорт на зверЪ.
Щях на момента да звънна, ако щеш даже на полиция ли,и аз не знам.
Че аз скендъл вдигам тука на бабките, дето си изс...т кучетата насред улицата бе!!!
Камо ли за такова нещо.

# 20
  • Мнения: 652
Нина, съжалявам за случилото се. Как е малкия сега? Много ли се уплаши?
Момичета, какъв скандал - тя едва е имала сили да нагушка детето си, в такъв момент понякога е невъзможно да се караш с идиоти.

# 21
  • Мнения: 2 584
А стопанина какво ви каза ???
Нищо! Аз си взех детето от земята и започнах да го гушкам и успокоявам, а тя какво направи в момента-не знам!

Щях и и вдигна скендъл и да поискам регистрационния паспорт на зверЪ.
Щях на момента да звънна, ако щеш даже на полиция ли,и аз не знам.
Че аз скендъл вдигам тука на бабките, дето си изс...т кучетата насред улицата бе!!!
Камо ли за такова нещо.

 Peace и аз това исках да питам, не може ли да подадеш оплакване в полицията, имаш и свидетели, само да кажа че не мразя кучетата за мен вина имат кучкарите, толкова улични кучета има около нас и досега не съм имала проблем с тях, дано и да нямам, но аз бих я набила тази жена че не си държи кучето вързано #Cussing out

# 22
  • Мнения: 695
ужас smile3511 домашни любимци-ок.,но да си ги държат на каишката

# 23
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
А стопанина какво ви каза ???
Нищо! Аз си взех детето от земята и започнах да го гушкам и успокоявам, а тя какво направи в момента-не знам!

Щях и и вдигна скендъл и да поискам регистрационния паспорт на зверЪ.
Щях на момента да звънна, ако щеш даже на полиция ли,и аз не знам.
Че аз скендъл вдигам тука на бабките, дето си изс...т кучетата насред улицата бе!!!
Камо ли за такова нещо.

 Peace и аз това исках да питам, не може ли да подадеш оплакване в полицията, имаш и свидетели, само да кажа че не мразя кучетата за мен вина имат кучкарите, толкова улични кучета има около нас и досега не съм имала проблем с тях, дано и да нямам, но аз бих я набила тази жена че не си държи кучето вързано #Cussing out

Според мен от полицията ще ви се изсмеят...........не защото нямате основание

# 24
  • Мнения: 565
ужас smile3511 домашни любимци-ок.,но да си ги държат на каишката
И с намордник големите породи! Въобще не ме интересува колко са възпитани и как си играят! Не трябва деца да се стресират заради "невинните им игрички", които и собственицети им не могат да гарантират как ще завършат, защото не сме си възпитали децата, така както на тях им оттърва smile3511
В Пловдив няма бездомни кучета, но ми ПИСНА  от кучкари!

# 25
  • Мнения: 520
Стискам палци детето на е добре! А за стопанката нищо няма да кажа #2gunfireАз съм имала булонка дълги  години и тя ненавижда децата. Затова винаги е била завързана и съм предупреждавала децата да не се доближават и да не посягат към нея, защото животното си е животно и ние сме тези които трябва да контролират поведението им Naughty

# 26
  • Мнения: 2 040
Много съжалявам за случилото се, дано е добре детенцето ти бързо забрави за случая ...   Praynig

...... Затова винаги е била завързана и съм предупреждавала децата да не се доближават и да не посягат към нея, защото животното си е животно и ние сме тези които трябва да контролират поведението им Naughty

Браво elly_G, дано всички собственици на кучета започнат да мислят като теб ...  Peace

Мен ме нападна куче в подлеза към Президенството .. неможех да повярвам, че на толкова място е възможно това, но факт ... Бързах за урок по англ. преди време и изведнъж се хвърли отнякъде си  куче към мен, добре че по- голямата част от захапката му беше на плика с книжата ми, та мен само ме одраска по крака ... Такъв страх изпитах, че после все пресичах Дондуков и Цар Освободител отгоре като самоубиец ... да не казвам, че никой от минаващите не ме попита как съм, въпреки че видяха какво стана ... ама тва е друга история ...

# 27
  • burgas
  • Мнения: 83
Нина, много съжалявам!
Горкия Ники,нацелувай го от мен.

# 28
  • Мнения: 1 149
Моят син също му скочи насреща голямо куче-и вече 7години му се отразява.Отначало плачеше нощем а след това започна да заеква.И до сега при смяна на сезон -лафа неможе да си каже.Направо се измъчваме да го слушаме.Може да ви изглежда доста вулгарно но с голи ръце бих удушила всяка мастия която е нападнала детенце.Къде ли не сме го водили-от тогава започна и да се напишва -та до ден днешен #Cussing outНо мисля че стопаните са виновни-не кучетата.Трябва да се измисли закон който да ги накара да си носят последствията #Cussing outА травмата върху нас и децата ни ще ни остане завинаги благодарение на слабомислещите стопани.Нямам думи не ми се пише че побеснявам.Извинявам се за разхвърляния текст но много се ядосвам като говоря за кучета.Млъквам Sickзащото ще почна да обиждам а не е редно.

# 29
  • Мнения: 1 149
Много съжалявам за случилото се, дано е добре детенцето ти бързо забрави за случая ...   Praynig

...... Затова винаги е била завързана и съм предупреждавала децата да не се доближават и да не посягат към нея, защото животното си е животно и ние сме тези които трябва да контролират поведението им Naughty

Браво elly_G, дано всички собственици на кучета започнат да мислят като теб ...  Peace

Мен ме нападна куче в подлеза към Президенството .. неможех да повярвам, че на толкова място е възможно това, но факт ... Бързах за урок по англ. преди време и изведнъж се хвърли отнякъде си  куче към мен, добре че по- голямата част от захапката му беше на плика с книжата ми, та мен само ме одраска по крака ... Такъв страх изпитах, че после все пресичах Дондуков и Цар Освободител отгоре като самоубиец ... да не казвам, че никой от минаващите не ме попита как съм, въпреки че видяха какво стана ... ама тва е друга история ...
Браво на теб и аз ти се възхищавам дано някои да вземат пример от теб мила

Общи условия

Активация на акаунт