Глезено или не?

  • 1 188
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 193
 Търпение трябва! Ако считаш, че порекалява, вземи мерки. Не се подчинявай на всички желания! Ти трябва да решиш! Whistling

# 16
  • Мнения: 695
И моят така се държи, но вече му давам да разбере, че не винаги ще има това, което си поиска. Все пак е време да се налага някаква дисциплина.

Ако няма играчки, също не яде и иска да става от стола, така че се занимаваме. Мрънкането за нещо е почти постоянно.
и при нас е така.аз си мисля,че малките съкровища пробват до колко и при какви обстоятелства родителите им дават това или онова newsm78

# 17
  • Мнения: 303
Аз повече бих се притеснила, ако за всичко ме слуша, бои се да ми се противопостави и не иска нищо да пипа Wink просто е по-активно детето ти...слушай интуицията и сърцето си, а не хората!!!! Peace А и след няколко месеца ще намалеят гневните изблици  Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 771
Детето ти е много темпераментно, любопитно, с характер, но не и разглезено. Моят син беше същия на тази възраст, та и до днес. Вкъщи няма неизучен шкаф или предмет, но не виждам нищо нередно в това. От такова изучаване на заобикалящия ги свят, децата няма какво да загубят. Винаги съм го оставяла да пипа и разхвърля на воля, под мое наблюдение. И при нас се налага да се разиграват сценки всеки ден по всякакви поводи - да го съблека, да го облека, да му измия ръцете. Вярно, че е много изтощаващо, но такова е и твоето дете по темперамент и ти не можеш да го промениш. На мен лично обратният случай още повече не ми се нрави.

# 19
  • Мнения: 465
Според мен това е етап през които ще мине и повечето деца минават през него, няма страшно всичко е временно, важното е детето да е щастливо Peace

# 20
  • Мнения: 8 917
Не мисля, че е разглезено  Naughty Напълно нормално си е детенцето - радвайте му се  Heart Eyes Има време да се учите Peace

Общи условия

Активация на акаунт