Как да му кажа

  • 4 490
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 622
Не отговори, какви грижи изисква майка ти?

# 16
  • Мнения: 11 569
Да, аз затова го споменах. Да не би да не иска животинките и ти затова да се дърпаш.
А на по колко години сте, ако не е тайна?
От североизтока ли сте?

# 17
  • Мнения: 110
Аз живея с майка си грижа се за майка ми, но приятелят ми иска да сме сами а и апартамента ми е малък двустаен е но съм свикнала да живея тук но мисля утре когато се видим да му кажа.
Грижите за майка ти могат ли да продължат, ако се преместиш у него? Иначе разкажи какво е станало, след като говорите. Принципно е по-добре да се сами, а не да се съобразявате с родители, и дет се вика да може да отидете по гащи до WC. А ти ми се струва, че не си дорасла за живот с мъж. На колко си?
На 18 той е на 21

# 18
  • Германия
  • Мнения: 865
Аз живея с майка си грижа се за майка ми, но приятелят ми иска да сме сами а и апартамента ми е малък двустаен е но съм свикнала да живея тук но мисля утре когато се видим да му кажа.
Грижите за майка ти могат ли да продължат, ако се преместиш у него? Иначе разкажи какво е станало, след като говорите. Принципно е по-добре да се сами, а не да се съобразявате с родители, и дет се вика да може да отидете по гащи до WC. А ти ми се струва, че не си дорасла за живот с мъж. На колко си?
На 18 той е на 21
Закъсняла си!

# 19
  • Мнения: X
На 18 не си ли още ученичка? По-рано споделяш, че вече не си на работа... Явно майка ти се грижи за теб - той ще може ли да поеме изцяло твоите нужди, без да го прави на проблем след два-три месеца? Или очаква освен да му чистиш и готвиш, да учиш и да работиш?

# 20
  • София
  • Мнения: 12 006
И как ги виждаш нещата в 2 стаички да сте 3мата + коте и 2 кучета? Първо как ще приобщите животните? 2ро кой млад мъж би искал, вместо да си живее спокойно с жена до себе си, да се съобразява с майка й? Не че нещо, ама вечно да се съобразяваш кога шумиш, как отиваш до банята, как не може да се награбите спокойно и т.н. не е оферта за малди хора, при наличие на празен имот. Как смятате да се издържате? Ти ще учиш ли или ще работиш? Момчето работи ли, с възможност да издържа и теб /в случй, че искаш да учиш/? А на 18 пък от какъв зор се наемаш да живееш на семейни начала идея нямам, ама това е съвсем друга тема! Както казах не си дорасла за таква връзка с мъж. Като пораснеш и се пуснеш от на майка си полата - живей с мъж.

# 21
  • Мнения: 11 569
Не той, неговите родители ще я поемат. В тия среди така се действа.

# 22
  • Мнения: 19 976
Абе, къде ще се събирате по на 20 години да живеете заедно, ти нямаш и 20. Да си налягаш парцала и да търсиш да учиш или да работиш и да поживееш малко сама. Не се захлюпвай с мъж на тези години. Само грижи ще береш. На тази възраст и двамата сте зелени и не знаете какво става. Стой си у вас и той у тях. Или сами, но на квартира, да ви се попече малко под дупарите и да разберете от реалния живот. При мамите всеки може.

# 23
  • Мнения: 110
Това не ми пречи на ученето аз съм зряла за възрастта си и го обичам, но искам той да живее при мен а не аз при него.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Направо презряла за възрастта си...Това ли е най-новият трол във форума?

# 25
  • Мнения: 159
Щом си на 18 майка ти би трябвало да е доста млада. Защо се грижиш за нея?

# 26
  • Мнения: X
Това не ми пречи на ученето аз съм зряла за възрастта си и го обичам.

Как така си зряла за възрастта си и се обичате, а като ти потрябваха пари на заем, отиде да искаш от чуждо гадже, а не от своето?

# 27
  • Мнения: 2 638
Тя от де да знай, че ще я заключат Grinning

# 28
  • Варна
  • Мнения: 36 646
Това момче дали е наясно какъв таралеж си слага в гащите... Всъщност май е наясно, в другата тема се спомена, че бил много ядосан задето тя искала пари от друг мъж. И още иска да живее с нея. Този ще да е готов за светец.

# 29
  • Мнения: 19 976
Оле, тази дето я заключиха ли е?
Аааа, не, недей, ако даваш, излъчваш такива сигнали само от едно искане на заем от приятел, представям си ако, недай Боже, помолиш да ти вземе презервативи или дамски превръзки от аптеката приятел. Този ще те смачка от бой. Приятеля ти за живеене, а приятелката на другия ще те набие, най-малко.

Общи условия

Активация на акаунт