Лаковe за нокти - 140

  • 25 575
  • 727
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 27 664
Добре де, тези четки от лаковете за рисуване само на мен ли ми се струват твърде дебели/големи? Thinking Grinning

Последна редакция: нд, 05 юли 2020, 21:27 от dolce miele

# 511
  • Мнения: 1 049
Блъд, невероятно е! Heart Eyes Heart
Лейди, в края на май месец поръчах от Лакодом. Поръчката не отиде на митницата, но се забави около 40 дни. Два пъти преди това съм поръчвала и не са ги спирали на митницата. Тогава пристигнаха за около 10 дни.

# 512
  • София
  • Мнения: 1 183
Долче, лепенка е, с две леви ръце съм Joy

# 513
  • Берлин
  • Мнения: 4 530
Свят ми се зави от майсторлъка ви. Красота!!! Имам 100 идеи,но никакво време. Днес до дъно и бързичко (личен рекорд 15 минути със съхненето)

# 514
  • Мнения: 174
Хайде на лятната вълна Blush


Мадам, какъв е розовият лак? Може ли да споделите?

# 515
# 516
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 426
Наде, Диди - благодаря ви то сърце за инфото. Simple Smile

# 517
  • Мнения: 2 244
Долче, точно този е със супер тънката четка. Много е малко шишенцето и четката не е много дълга, но ми е супер удобна. Купувала съм го преди сто години, но си пазя шишенцето. Тези много приличат - https://11314-bg.all.biz/lak-s-tynka-chetka-g115919

Lqnipa, розовото се е получило при преливката от червеното и жълтото. Simple Smile И то на живо не е баш розово, по-скоро много бледо от червеното. Просто телефона ми така предава цветовете.

# 518
  • Мнения: 211
Напоследък нямам време да се включвам, но след работния ден задължително влизам да погледам карасоти Heart Eyes

# 519
  • Мнения: 20 181
Браво нас вас, докато бера череши, вие сте творили красоти, всички много ми харесахте!

# 520
  • Варна
  • Мнения: 1 752
GR Ice chic, 3 слоя върху 2 слоя бял.

# 521
  • Мнения: 15 359
Дясна ръка


Лява ръка
Скрит текст:
Ляво


Дясно
Ваденките бяха еднакви и на двете ръце и много добре се съчетаваха, но на лявата ръка на средния пръст топ лака се "балонира", трих, лакирах наново, но се оказа, че нямам друга ваденка с такава шарка, та импровизирах с друга от серията. Мани, изтормозих се снощи, ама тъй е като се лакирах посред нощите. Първо се наброкатих, но станах като циганска булка Joy, трих, лакирах. Оф.

Но най накрая се получи това:
Скрит текст:



Момичета, страхотни сте. Толкова свежи и летни. Прекрасни. Heart

# 522
  • Мнения: 1 420
Макар че китайчето беше желязно, реших да пробвам другия нов и нетипичен за мен цвят - Флорар от серията Перла № 459. Спука ми нервите тънката четка и супер течната консистенция Stuck Out Tongue Нанесох го на три слоя и тук таме леко се балонира, ама ще го изтрая заради декорацията. Не е лош цвета, но в шишето повече ми харесваше.

# 523
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 725
От мен едно ягодово мохито Heart Eyes


# 524
  • Мнения: 327
От мен едно ягодово мохито Heart Eyes



Ивче, ПРЕСТЪПЛЕНИЕ е са споменеш толкова рано в работен ден ягодово мохито 😄😄😄 сега целият ми ден ще мине в мечти за плаж с мохито в ръка. Страхотен маникюр! ❤️

Общи условия

Активация на акаунт