Лаковe за нокти - 140

  • 25 633
  • 727
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 20 229
Джасте, страхотно се е получило отново. Я кажи как раздели двата цвята, с лентичка ли?
Атрактив, кажи за мохитото, да взема да си направя една черешово довечера?Белия ром може ли да се замени от нещо друго, че нямам?

Последна редакция: пн, 06 юли 2020, 11:19 от Lemy

# 526
  • Мнения: 1 799
Георгиева и аз имах подобен случай с един дуохром на Rival de Loop в нюанс Indian Summer:



Чак от Германия си го донесох, много ми харесва в шишето, обаче на нокти...хем ми харесва, хем не се възприемам съвсем с него. Слагах го 1-2 пъти и го подарих на мама Simple Smile Иначе е много красив, розово-златен с някакъв бронзовозелен оттенък Heart Eyes Установила съм че такива дуохромни лакове възприемам върху себе си ако са в тъмната, направо вамп гама - черна/лилава/бордо/зелена/синя основа и т.н., такива светли не са ми много по вкуса.
Не пробвах новия топ снощи, че имах за още 1 слагане от Quick Dry. Ноктите са ми до дъно почти, непривично за мен счупих 4 и ги скъсих драстично, още по-непривично - лакирах се в червено с един нов Perfect, ще пробвам да снимам като имам възможност и хубава светлина. От Елитис взех 1 розов неон на Габрини (на море ходя само с неоново розов лак от години Simple Smile ) , та очертае ли се море - ще го сложа и ще покажа.

# 527
  • Мнения: 1 420
Кристъл, страхотен е този дуохром ♥ И аз като теб нещо не се възприемам много с моя, но ще му дам шанс Stuck Out Tongue

# 528
  • Мнения: 15 424
Леми, благодаря.
Първо лакирах с основния цвят, после с другия мацнах по диагонал, гледах да е по плътен слой, за да не повтарям и да не се наслоява, самата формула на лака беше по плътничка и тя. Внимавах да е горе долу равно, а и знаех, че като сложа ваденките, ако има неравности ще се скрият. Grinning
Лаковете иначе са на Габрини, от серията matte, исках да правя мат маникюр, но заради първоначалния план с броката, с лъскав топ стоеше по добре и затова съм гланцирана. Stuck Out Tongue Winking Eye

Пп По повод летните маникюри, още от маникюра на Блъдчето се размечтах за лятна почивка на остров, следващите летни красоти само засилваха желанието и мечтанието, а  маникюра на Ивчето, вече ме довърши, щото и ми се допи разхлаждащ коктейл. Sunglasses Wink

# 529
  • Мнения: 1 799
Кристъл, страхотен е този дуохром ♥ И аз като теб нещо не се възприемам много с моя, но ще му дам шанс Stuck Out Tongue
Green Heart Май повече ми харесва ако не е главно действащо лице в маникюра Simple Smile Тоест - да е нанесен само на средния и безименния, а на останалите някакъв крем/желе в допълващ го нюанс (за финал бих лепнала и някое камъче за разкош и настроение).

# 530
  • Измир
  • Мнения: 657
Писах, писах и всичко се изтри Disappointed

С две думи всички ви споменах. Прекрасни сте. От мен един безмислен маникюр. Първа сгреших пръстите, после броката, които сложих не беше този който исках... Освен това изгорях на плажа и едвам се движа.

# 531
  • Мнения: 327
Джасте, страхотно се е получило отново. Я кажи как раздели двата цвята, с лентичка ли?
Атрактив, кажи за мохитото, да взема да си направя една черешово довечера?Белия ром може ли да се замени от нещо друго, че нямам?
Можеш да запазиш стандартната рецепта за мохито, но вместо ром да ползваш водка. Ромът си е важна част, но при безалкохолното мохито рецептата отстава същата, само ромът изчезва и вкуса си е почти сходен.
Бях в едно заведение на плажа където в менюто си имаше Мохито(Бакарди) и Мохито (Финландия).
С черешки не съм пробвала, но ако стигнеш до мохито довечера очаквам мнение, колкото и да не е по темата. 😄

# 532
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 442
Catrice Pale peony & Перфект s137:

# 533
  • Мнения: 1 502
Едно мързеливо холограмче от мен Sunglasses
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 06 юли 2020, 13:20 от Tual 🤍

# 534
  • Мнения: 20 229
Олгарита, много хубаво се е получило.
Атрактив, не зная за безалкохолното мохито, но дъщерята прави нещо много приятно за жегите - вода, малко череши, 2-3 резенчета краставици, малко резенчета джинджифил, няколко резенчета лимон без кората, може и няколко листа мента.
Отивам да търся рецепта за мохито 😸

# 535
  • Мнения: 2 257
Olgarita, много готин огледален ефект Simple Smile Къде може да се намери такъв лак?

Направо и мен ме размечтахте за един коктейл.. Cocktail
ММ е бивш барман Grinning ще го врънкам да прави коктейли тези дни Grinning

# 536
  • Мнения: 27 785
Джаста, толкова добре се е получило! Heart Аз изобщо не забелязах, че ваденките са различни, чак когато каза Joy Но те са почти еднакви. Та няма значение. Wink
Олгарита, много е хубаво, и на мен ми хареса огледалния лак, но и другият е нежен.
Георгиева, как е като име този лак? Заглеждам някакъв нетипичен за мен бронз... Stuck Out Tongue Winking Eye
Тual, мързеливо, ама ефектно! Smiling Imp
Лейди, как винаги поддържаш толкова еднакви нокти? Сигурно ги пилиш често Blush
Ивче, маникюрът е супер, но защо не пусна и рецепта за мохитото? Stuck Out Tongue Winking Eye
Леми, дъщеря ти пасира ли го това нещо? Blush
Кристал, съчувствам за ноктите. А какво е дуохром по-точно? Simple Smile Аз обожавам подобни лакове, а и също мога да карам и само на розови неони/нюанси цяло лято.. .ама има много лакове, техники и декорация за пробване Laughing
Имаше и много хубав маникюр- неон на 5 пласта Green Heart
Спайка, напредваш и с пилата май Simple Smile

# 537
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 442
Долче, в последно време сякаш се харесвам с такава по-умерена дължина. Иначе вчера не мислех да ги пиля и бяха по-дълги, но си счупих единия лекичко (че чистих у нас) и се наложи пак да ги намаля всичките. Simple Smile

# 538
  • София
  • Мнения: 1 002
Мда, моите новозаострени ноктенца паднаха свидна жертва в неравната битка с вихрещия се ремонт...особено, когато мъжът ми пусна един кашон, който се плъзна от ръцете ми и буквално откърти парче нокът. До края на ремонта или вкъщи ще има труп, или ще сме се развели...

# 539
  • Мнения: 128

Семпъл маникюр.
Не е много сполучлив овал, лакиране, но все още се възстановява дасната ръка!

Общи условия

Активация на акаунт