СЕДМИ клас 2019/2020 - Втора изпитна седмична тема - (22.06 - 28.06)

  • 105 672
  • 2 581
  •   1
Отговори
# 45
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 343
Аз точно това се зачудих какво се случва с децата, записали нов език от нулата, а пък за екзотичните езици не искам да мисля...

# 46
  • Мнения: 3 881
gadamer,  и аз се терзая от езиците, екзотиката я отхвърлихме тотално, дори се чудя дали да го мъча с НЕ или като се успокоят нещата да ходи на уроци и като втори език

# 47
  • София
  • Мнения: 2 438
Успех и от мен на художниците! Мария стискам палци за добри резултати на Ния!
Защо отлагат изпита за НГДЕК ясно ли е? Моят претупаха успоредниците в училище и подозирам, че нищо не му е ясно. Може би трябва да попреподам аз този материал и да си реши задачите. По литература май не са взели всичко, но там не е драма. Така или иначе ги е чел произведенията. Още не е оформен освен по рисуване, а учебници ще връщат в четвъртък.
Междудругото много добър съвет от Шарлот да запазим УЧ за 9 клас. Аз иначе щях да ги изхвърля, но сега ще им намеря местенце някъде.

# 48
  • Мнения: 294
Благодаря за новата тема😊Моята вече съм я освободила до края на седмицата и без това по всичко е оформена.Имах конфликт с госпожата по БЕЛ в училище,защото се очертава да завърши с 5 .Помъчих се да говоря с нея ако трябва да я изпита обаче такова отношение не бях виждала ,категорично заяви ,че на моето дете ще остави 5 има тенденциозно лошо отношение към нея 😏На класната по БЕЛ получи 5,45 и още като я върна разбрах,че ще оформя 5.Сега е освободена ,защото се закани ,че може и 4 да й остави ей така от нищото😤

Последна редакция: пн, 22 юни 2020, 10:41 от svetilo

# 49
  • Мнения: 15 654
Здравейте и благодаря за новата тема. Успех и от мен днес на всички, които ще рисуват Simple Smile

Аз продължавам с въпросите за класиранията - ако запиша детето в училището на второ класиране, а на четвърто класиране се окаже, че има свободни места в по-желано училище, може ли да кандидатства там, въпреки, че вече е записан в училище от второ класиране?

# 50
  • Мнения: 6 935
Можеш да играеш на 4то класиране, но с оригиналите на документите, т.е. трябва да отпишеш детето и да рискуваш.

# 51
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 686
Успех на художниците!

# 52
  • Мнения: 15 654
Можеш да играеш на 4то класиране, но с оригиналите на документите, т.е. трябва да отпишеш детето и да рискуваш.

Благодаря Simple Smile

А кандидатстването за четвърто класиране пак ли става през системата или се ходи на място в училището, в което ще пробва детето?

# 53
  • София
  • Мнения: 3 569
Записването винаги става на място в училище. Може би питаш за кандидатстването - след 3 класиране, то също е на място.

# 54
  • Мнения: 1 114
В сайта на 1 АЕГ има качена презентация - Виртуални отворени врати. Няма нещо ново като информация, но който го интересува би могъл да погледне.

# 55
  • софия
  • Мнения: 1 305
Здравейте и от мен в новата тема.
Благодаря на всички активно пишешти.
Тези два дни са много важни за моето дете, между 5 и 6 е по БЕЛ, математика и физика, много му беше трудно последните дни да де съсредоточи, вече де пренасити от учене, отпусна се след НВО и учеше с отвращение.На всичко отгоре ще го изпитват на материала, който не се включваше в изпитите и той не беше наблягал на него.
Трудно им е на децата, но не остана много

# 56
# 57
  • София
  • Мнения: 3 611
Благодаря за новата тема! Да ни е на късмет и да се напълни с хубави резултати и емоции!
И при моя заваляха срочни и годишни оценки в школо, не очаквам изненади, но все пак ми е леко напрегнато за предметите, които не са имали ДО. Все пак се надявам да не изтрещяват накрая. По БЕЛ  и мат каза, че са взели всичко още преди НВО, уж няма неразбран материал. Учебниците ще връщат в сряда, отново един липсва( като всяка година), та баща му хукна да го издирва, а уж е по-сериозен и внимателен от брат си. За албум се снимаха миналата седмица, но само с класния, а  аз си мислех, че ще включат повече учители.
Днес проспал първия час и решил хич и да не влиза и все още се мотае по пижама. Не знам ако имаше още изпити, дали щеше да успее да се събере, но сега се е отпуснал напълно.

# 58
  • Мнения: 3 062
Ще се подредят децата по училищата, няма къде да ходят. Повече ме притеснява идеята за ДО от септември, която като чувам, че из Европа се предвижда, ми се струва все по-вероятна.

# 59
  • у дома...
  • Мнения: 3 086
Девойката е оформена по БЕЛ, ИТ и АЕ със сигурност. По другите предмети най-вероятно оценките ще разберем от системата на МОН. Че при нас електронния дневник се попълва веднъж на високосна. Още има ненанесени срочни оченки за първи срок. Днес взимат "По жицата".

Общи условия

Активация на акаунт