Естетична хирургия на гърди/Мамоплатика - 11

  • 51 042
  • 768
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 44
Jennnnny, уникални са! Така се надявам да застанат и моите, стартът ни е еднакъв. Колко кубика бяха?
Благодаря!400сс висок кръгли .Ще станат ,моите се променят още.

Прекрасни са! Браво! Кой йм беше майстора?

# 526
  • Мнения: 35
Alfa аз задължително бих се прегледа след такава ситуация. Може да си разказвал, но какво стана след като разбра за спуканият имплант? Ти ли ги беше сменила при Молов и сега се притесняваш, че нещо не е наред с единия имплант? Може и да греша.
Jennnnny, много са хубави, но и старта ги е без проблемен така, че добрият резултат се е очаквал. Къде се оперира и какви са имплант ите?
Ооо задължително ще ходя на преглед, просто исках да ме видят в спешното, но уви попаднах на незаинтересована лелка.
Аз бях оперирана при Кънев, импланти Политех, анатомични 480 сс. На 2,5 години от операцията се видя спукан имплант, лекаря не реагира адекватно и направих реоперация при Георгиев. Сложих Ментор, анатомични, 555 сс, висок профил. Едва 6 месеца са минали от операцията и супер много ме е страх да няма някакви щети и по мен, освен по колата...

# 527
  • Мнения: 65
Jennnnny, уникални са! Така се надявам да застанат и моите, стартът ни е еднакъв. Колко кубика бяха?
Благодаря!400сс висок кръгли .Ще станат ,моите се променят още.

Прекрасни са! Браво! Кой йм беше майстора?
Д-р Молов 😁

# 528
  • Мнения: 1 725
Alfa аз задължително бих се прегледа след такава ситуация. Може да си разказвал, но какво стана след като разбра за спуканият имплант? Ти ли ги беше сменила при Молов и сега се притесняваш, че нещо не е наред с единия имплант? Може и да греша.
Jennnnny, много са хубави, но и старта ги е без проблемен така, че добрият резултат се е очаквал. Къде се оперира и какви са имплант ите?
Ооо задължително ще ходя на преглед, просто исках да ме видят в спешното, но уви попаднах на незаинтересована лелка.
Аз бях оперирана при Кънев, импланти Политех, анатомични 480 сс. На 2,5 години от операцията се видя спукан имплант, лекаря не реагира адекватно и направих реоперация при Георгиев. Сложих Ментор, анатомични, 555 сс, висок профил. Едва 6 месеца са минали от операцията и супер много ме е страх да няма някакви щети и по мен, освен по колата...
Alfa13, може ли да ми изпратиш снимки. Замислям за Георгиев за смяна при евентуални такива щети, че и аз съм с Политех.

# 529
  • Мнения: 2 721
Alfa аз задължително бих се прегледа след такава ситуация. Може да си разказвал, но какво стана след като разбра за спуканият имплант? Ти ли ги беше сменила при Молов и сега се притесняваш, че нещо не е наред с единия имплант? Може и да греша.
Jennnnny, много са хубави, но и старта ги е без проблемен така, че добрият резултат се е очаквал. Къде се оперира и какви са имплант ите?
Ооо задължително ще ходя на преглед, просто исках да ме видят в спешното, но уви попаднах на незаинтересована лелка.
Аз бях оперирана при Кънев, импланти Политех, анатомични 480 сс. На 2,5 години от операцията се видя спукан имплант, лекаря не реагира адекватно и направих реоперация при Георгиев. Сложих Ментор, анатомични, 555 сс, висок профил. Едва 6 месеца са минали от операцията и супер много ме е страх да няма някакви щети и по мен, освен по колата...
Ох дано да няма щети по теб. Имам няколко въпроса как реагира доктора при тази ситуация, те нали и имплантите имат гаранция? И аз съм оперирана при Кънев с Политекс? Беше ли доволна от резултата при него? И много ми е интересно, като сравниш Политекс и Ментор какви разлики намираш, като изключим размера?

# 530
  • София
  • Мнения: 4 884
Jenyyy, супер са ти Heart Моля ви, когато става дума за Ментор, уточнявайте дали става дума за обикновените висок профил или Xtra Smooth High, защото има определно разлика. Та, Jenyy, ти с кои си точно, мерси:blush:

# 531
  • София
  • Мнения: 1 754
Jenyyy, супер са ти Heart Моля ви, когато става дума за Ментор, уточнявайте дали става дума за обикновените висок профил или Xtra Smooth High, защото има определно разлика. Та, Jenyy, ти с кои си точно, мерси:blush:
А high profil Xtra един и същ ли е с вторите споменати?

# 532
  • Мнения: 65
Jenyyy, супер са ти Heart Моля ви, когато става дума за Ментор, уточнявайте дали става дума за обикновените висок профил или Xtra Smooth High, защото има определно разлика. Та, Jenyy, ти с кои си точно, мерси:blush:
Ами аз съм писала подробно,не много отдавна-преди месец някъде .Разбира се не ми пречи да се повторя Ментор,кръгли,висок профил ,400сс,Siltex кохезивност II,поставени с разрез под гърдата, подмускулно,диаметър на импланта 12,3см,основа на водещата гърда 13,3см,старта се вижда,събудих се някъде 3ч и половина след поставяне под упойка,дренажи някъде около 15 часа извадени неусетно и безболезнено,болка средно търпима първите 12часа, после общо взето никаква почти,обезболяващи почти не съм вземала.За съжаление до момента съм качила 6кг без промяна в режима и двигателната активност.Подут корем около месец.Белезите от  20 ден мажа с кело кот,а гърдите от самото начало с невен кройтерхоф.Първа превръзка на 4 ден от операцията,свалени конци на 8 ден /това беше най-неприятната част ,не за друго,а от страх/.Пожелавам си така леко и безпроблемно да е и за напред.

# 533
  • Мнения: 35

Ох дано да няма щети по теб. Имам няколко въпроса как реагира доктора при тази ситуация, те нали и имплантите имат гаранция? И аз съм оперирана при Кънев с Политекс? Беше ли доволна от резултата при него? И много ми е интересно, като сравниш Политекс и Ментор какви разлики намираш, като изключим размера?
[/quote]
Бях доволна от резултата при Кънев. Това, което ме разочарова при него беше реакцията му. Първоначално отидох при него с резултати от ехограф, които показваха спукан имплант. Изпрати ме на второ мнение при негов познат д-р, с който работи. Той не успя да каже дали имам 100% роптура и ме насочи към ЯМР. Кънев искаше да ме оперира без ЯМР, което за мен беше недопустимо. Каза ми, че при операцията като ги извади и види, че са здрави ще ми ги върне, а аз ще платя самата интервенция. Ако има спукан имплант подменя го, но само с Политех. Това всъщност е и гаранцията им, дават ти други импланти, евентуално може и по-голям размер, но операцията се заплаща от пациентката. Тъй като бях дочула, че някои модели на Политех излизат от употреба поради връзката с рядък вид рак реших, че така или иначе ще плащам, да се оперирам при Георгиев.
Разлика между Политех и Ментор не усещам кой знае каква. Може би Ментор са една идея по-твърди.
Прикачам снимка на паспорта, там се вижда кой точно висок профил са. Simple Smile

# 534
  • Мнения: 1 725
Искам тогава да попитам има ли промяна във формата при подмяна. Смисъл има ли значение работата на хирурга, винаги ми е било интересно, за да де затвърди или не тезата за предразположеността на анатомията. Да си по сближение или други разлики.

# 535
  • Мнения: X
А на мен ми е интересно има ли някой подменил анатомични с кръгли, след като първия път му е било препоръчано да са задължително анатомични? Ако при мен се наложи корекция се чудя дали може кръгли втория път?

# 536
  • София
  • Мнения: 4 884
Jenyyy, супер са ти Heart Моля ви, когато става дума за Ментор, уточнявайте дали става дума за обикновените висок профил или Xtra Smooth High, защото има определно разлика. Та, Jenyy, ти с кои си точно, мерси:blush:
Ами аз съм писала подробно,не много отдавна-преди месец някъде .Разбира се не ми пречи да се повторя Ментор,кръгли,висок профил ,400сс,Siltex кохезивност II,поставени с разрез под гърдата, подмускулно,диаметър на импланта 12,3см,основа на водещата гърда 13,3см,старта се вижда,събудих се някъде 3ч и половина след поставяне под упойка,дренажи някъде около 15 часа извадени неусетно и безболезнено,болка средно търпима първите 12часа, после общо взето никаква почти,обезболяващи почти не съм вземала.За съжаление до момента съм качила 6кг без промяна в режима и двигателната активност.Подут корем около месец.Белезите от  20 ден мажа с кело кот,а гърдите от самото начало с невен кройтерхоф.Първа превръзка на 4 ден от операцията,свалени конци на 8 ден /това беше най-неприятната част ,не за друго,а от страх/.Пожелавам си така леко и безпроблемно да е и за напред.

Изивнявай, сигурно е така, но тази информация се губи в общия поток постове, благодаря, че пак сподели 🙂
Твоите са от класическия модел, видях го в таблицата. Доста широка ти е основата,  а на снимката от старта ти не личи да е така, затова като каза за 400сс ме замисли. Чудесни са, още веднъж да кажа, браво!

Последна редакция: нд, 02 авг 2020, 22:33 от Buena esperanza

# 537
  • Мнения: 35
Промяна във формата няма кой знае каква. Кънев ги беше направил хубави, но не криеха почти гънката с белега. Сега Георгиев ги "отпусна"и гърдите са като естествен бюст, лягат на гънката и белег не се вижда. Според мен е от значение и анатомията на гърдата. При реоперацията Георгиев ми предложи кръгли, но имаше опастност жлезата да "висне"под импланта и заради това избрах отново анатомичните.

# 538
  • Мнения: 61
Здравейте, искам да попитам , имали ли някоя от вас която си е слагала силиконови гръдни импланти при доктор Христо Христов от болница Вита? Ще съм ви много благодарна и ако ми изкажете мнения за него.Благодаря!

# 539
  • Мнения: X
Krasi81 Защо точно Христов, а не Кънев, при положение, че трябва да работят на една цена (тази на Вита)? Имаше преди време тук пост за повдигане с импланти негови и кошмарен резултат.

Общи условия

Активация на акаунт