Естетична хирургия на гърди/Мамоплатика - 11

  • 51 175
  • 768
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 61
Krasi81 Защо точно Христов, а не Кънев, при положение, че трябва да работят на една цена (тази на Вита)? Имаше преди време тук пост за повдигане с импланти негови и кошмарен резултат.

При него сега има промоция до 15.08.2020г. и затова:)

# 541
  • Мнения: X
За бога не се подлагайте на промоции 😂 това не е като да си купите кафе машина.

# 542
  • Мнения: 2 730
Alfa, ти в крайна сметка направи ЯМР и там се потвърди спукване то или направо пристъпи към операция? И малко глупав въпрос, но предполагам нищо не чувстваш по-различно при спукване на импланта? Имаше ли промяна в формата на гърдата да става по-малка, сплескана или нещо друго?

# 543
  • София
  • Мнения: 4 884
Jenyyy, супер са ти Heart Моля ви, когато става дума за Ментор, уточнявайте дали става дума за обикновените висок профил или Xtra Smooth High, защото има определно разлика. Та, Jenyy, ти с кои си точно, мерси:blush:
А high profil Xtra един и същ ли е с вторите споменати?

Има Xtra High Siltex и Xtra High Smooth.

# 544
  • Мнения: 1 725
300 лв е Ямр или дори може да видиш за ваучер. Само трябва да имат такава приставка, че е по-различно и я няма на доста места. Гадно е, но поне е сигурно и ще спести хиляди левове. Или отиди на още мамолози. И на мен така бяха ми сбъркали една диагноза за кръвоизливчета около импланта.

# 545
  • Мнения: 225
Krasi81 Защо точно Христов, а не Кънев, при положение, че трябва да работят на една цена (тази на Вита)? Имаше преди време тук пост за повдигане с импланти негови и кошмарен резултат.

При него сега има промоция до 15.08.2020г. и затова:)

Скоро гледах едно старо тв интервю на Росен Петров с д-р Стоянов. Много ми хареса отговора му на въпроса за промоциите. ,,Естетичната хирургия, не е залежала стока, за да се продава на промоция. Тя е творчество. ''
Мисля, че е прав. Там, където абсолютно всичко е на ниво..от първия до последния детайл, няма как да бъде на промоция.

# 546
  • София
  • Мнения: 3 841
Подкрепям. Аз дори на нещо елементарно като маникюр с гел лак не ходя на промоции, като видя все обявено на промоция, си мисля, че не е добро. За сериозно нещо като импланти пък абсурд.

# 547
  • Мнения: 35
Alfa, ти в крайна сметка направи ЯМР и там се потвърди спукване то или направо пристъпи към операция? И малко глупав въпрос, но предполагам нищо не чувстваш по-различно при спукване на импланта? Имаше ли промяна в формата на гърдата да става по-малка, сплескана или нещо друго?
Отидох на ЯМР, видя се спукване в единият имплант и се оперирах тогава. За жалост нищо не се усеща или променя при роптура на имплантите.
Днес имам час на мамолог да видя сега с тези какво ще се прави. Sad

# 548
  • Мнения: 80
Здравейте момичета,
Много се извинявам на всички, които съм подвела с цената за моята операция при д-р Георгиев.
Набила ми се е като цена едно 500 и директно казвам 4500 евро, а всъщност беше 4900 евро и 9500 лева.
МНОГО, МНОГО СЕ ИЗВИНЯВАМ за тази подвеждаща информация.
Незнам какво ми е щукнало и защо така съм го запомнила ...
Не е нарочно.

# 549
  • Мнения: 2 730
Alfa, ти в крайна сметка направи ЯМР и там се потвърди спукване то или направо пристъпи към операция? И малко глупав въпрос, но предполагам нищо не чувстваш по-различно при спукване на импланта? Имаше ли промяна в формата на гърдата да става по-малка, сплескана или нещо друго?
Отидох на ЯМР, видя се спукване в единият имплант и се оперирах тогава. За жалост нищо не се усеща или променя при роптура на имплантите.
Днес имам час на мамолог да видя сега с тези какво ще се прави. Sad
Пиши като минеш прегледа, аз се съмнявам от това да се спуска. Къде записа час пак ли в Токуда? А ти преди кой вид Политекс беше, ако помниш
300 лв е Ямр или дори може да видиш за ваучер. Само трябва да имат такава приставка, че е по-различно и я няма на доста места. Гадно е, но поне е сигурно и ще спести хиляди левове. Или отиди на още мамолози. И на мен така бяха ми сбъркали една диагноза за кръвоизливчета около импланта.
?
Петя, слава богу не ми се налага, само информативно питам

# 550
  • Мнения: 35
Alfa, ти в крайна сметка направи ЯМР и там се потвърди спукване то или направо пристъпи към операция? И малко глупав въпрос, но предполагам нищо не чувстваш по-различно при спукване на импланта? Имаше ли промяна в формата на гърдата да става по-малка, сплескана или нещо друго?
Отидох на ЯМР, видя се спукване в единият имплант и се оперирах тогава. За жалост нищо не се усеща или променя при роптура на имплантите.
Днес имам час на мамолог да видя сега с тези какво ще се прави. Sad
Пиши като минеш прегледа, аз се съмнявам от това да се спуска. Къде записа час пак ли в Токуда? А ти преди кой вид Политекс беше, ако помниш
300 лв е Ямр или дори може да видиш за ваучер. Само трябва да имат такава приставка, че е по-различно и я няма на доста места. Гадно е, но поне е сигурно и ще спести хиляди левове. Или отиди на още мамолози. И на мен така бяха ми сбъркали една диагноза за кръвоизливчета около импланта.
?
Петя, слава богу не ми се налага, само информативно питам
Не помня кой вид бяха Пилитех, но си пазя паспортите и по-късно ще ви напиша.
При д-р Иванов в Токуда записах час.
Той откри първият проблем и после ми прави ЯМР.

# 551
  • Мнения: 1 445
Изчетох последните 2 теми,нямам нерви за повече. Не намерих това,което търся. Има ли някоя от вас, която си е уголемявала бюста в Турция? Ако да-как се спряхте на клиника?
А има ли някоя, която е правила липофилинг на гърди?

# 552
  • Мнения: 4 694
Изчетох последните 2 теми,нямам нерви за повече. Не намерих това,което търся. Има ли някоя от вас, която си е уголемявала бюста в Турция? Ако да-как се спряхте на клиника?
А има ли някоя, която е правила липофилинг на гърди?
странно, че не си намерила Thinking, от скоро следя темата и със сигурност mamaden на няколко пъти писа, че е оперирана в Турция. Даже дава подробна информация, име на лекар и прочие. За друг не помня.
За липофилинг на гърди отдавна знам, че е неуспешна интервенция. За устни правят, но гърди не. Първо трябва да се вземе много подкожна мазнина, която трябва да се обработи за слагане. При тази обработка се губи част от мазнината. Отделно при самото попълване пак се губят близо 30% и бързо се стопява. Не мисля, че някой би се наел.

# 553
  • Мнения: 14
Здравейте момичета,
съвсем нова съм в темата, изчетох почти всичко до сега, но някой оперирал се скоро при доц.Романски в болница Надежда, може ли да ми каже цена, че не се ориенирам в ценоразписа(за увеличаване на бюста да уточня)

# 554
  • Мнения: 1 445
Изчетох последните 2 теми,нямам нерви за повече. Не намерих това,което търся. Има ли някоя от вас, която си е уголемявала бюста в Турция? Ако да-как се спряхте на клиника?
А има ли някоя, която е правила липофилинг на гърди?
странно, че не си намерила Thinking, от скоро следя темата и със сигурност mamaden на няколко пъти писа, че е оперирана в Турция. Даже дава подробна информация, име на лекар и прочие. За друг не помня.
За липофилинг на гърди отдавна знам, че е неуспешна интервенция. За устни правят, но гърди не. Първо трябва да се вземе много подкожна мазнина, която трябва да се обработи за слагане. При тази обработка се губи част от мазнината. Отделно при самото попълване пак се губят близо 30% и бързо се стопява. Не мисля, че някой би се наел.

Интересно, вчера отделих половината ден да се запозная. Много благодаря за информацията, ще се фокусирам върху постовете на mamaden Nature Sun With Face

Общи условия

Активация на акаунт