Естетична хирургия на гърди/Мамоплатика - 11

  • 52 908
  • 768
  •   1
Отговори
# 720
  • Бургас
  • Мнения: 290
А относно размера и вида имплант обсъдихте ли  подробно ? Този голям обем на иммпланти ли остава ?
Разбира се, че искаме детайли ... И преди и след 🙂. Успех и леко и бързо възстановяване !

# 721
  • Мнения: 20
Мацки, скоро не съм се включвала, че не остава време, ама да споделя-вече цицките са на един месец, всичко е точно, от вчера тръгнах на фитнес. Струваха ми се огромни, вече ми малеят, ако ги подменям след време, ще сложа 600 😆Дясната засега е малкоо по-високо, но нали беше коментирано, че при десничарите десният мускул е по-стегнат и се отпуска по-бавно/надявам се да в това/. Кога ви се уеднаквиха вашите?

# 722
  • Мнения: 82
А относно размера и вида имплант обсъдихте ли  подробно ? Този голям обем на иммпланти ли остава ?
Разбира се, че искаме детайли ... И преди и след 🙂. Успех и леко и бързо възстановяване !
По негова преценка няма никакъв проблем от 325 да се премине към 495, но ако в хода на операция реши съм дала съгласие за 450. За мен е Ок, стига да съм добре и да се чувствам комфортно. Мисля, че съм в добри ръце. Ще ви изпратя снимки преди и след и ще дам отзиви, стига всичко да мине добре. Благодаря ви! От скоро съм във форума но изчетох всички мнения, видях всички снимки и в други по-стари групи и ми беше много полезно.

# 723
  • София
  • Мнения: 3 865
Значи ти имаш капсулна контрактура и затова изглеждат по-малки имплантите, отколкото са били преди? Какви са точно симптомите на КК? И моите ми се струва, че са се смалили, но аз го отдавам на стопяване на моята тъкан, жлеза и т.н. Сега като чета твоя разказ, се замислих, да не би пък и аз да имам КК, а да не знам? Едва ли е така, като знам д-р Стоянов колко много мерки взима да не се получи КК, но кой знае.
При реоперация се слагат около 100сс повече, минимум, мисля, че е нормално това.

# 724
  • Мнения: 82
Значи ти имаш капсулна контрактура и затова изглеждат по-малки имплантите, отколкото са били преди? Какви са точно симптомите на КК? И моите ми се струва, че са се смалили, но аз го отдавам на стопяване на моята тъкан, жлеза и т.н. Сега като чета твоя разказ, се замислих, да не би пък и аз да имам КК, а да не знам? Едва ли е така, като знам д-р Стоянов колко много мерки взима да не се получи КК, но кой знае.
При реоперация се слагат около 100сс повече, минимум, мисля, че е нормално това.
Здравей, това е свиване на мускулната капсула около импланта. Гърдите доста се втвърдяват и ясно се вижда на ехограф. Едната ми гърда е по твърда от другата и тръгва леко нагоре. Това е заради мускула, той може да я деформира. Моят доктор подозира, че е реакция на организма от самият имплант.Тялото го отхвърля. Но може от всичко да е. А Стоянов как се грижи да не се получи това?

# 725
  • София
  • Мнения: 3 865
Да, разбирам, моите са меки все още, слава богу. Д-р Стоянов казваше, че подмускулно поставяне и импланти с грапава повърхност (които в последните години бяха отречени, заради онзи рядък вид рак) намаляват сериозно вероятността да се развие капсулна контрактура.

Последна редакция: ср, 19 авг 2020, 16:07 от Lizia

# 726
  • Мнения: 17
Имам въпрос към оперираните момичета.Имахте ли подут и болезнен корем?Адски ми се е надул корема и ме боли.

# 727
  • Germany
  • Мнения: 116
Момичета ,какво мислите за BII (Breast implant illness) ? Смятате ли че това е вярно ? Познавате ли някой ,който има проблеми като тези? Попаднах на няколко американски групи ,където има огромен брой случай със страшно много симптоми след поставяне на импланти. Лично аз не съм мн сигурна дали това не са болести по други причини..

# 728
  • Мнения: 1 725
Не са болести по други причини, няколко страници на зад имаме и такъв случай тук и експлантация.

# 729
  • София
  • Мнения: 3 865
Преди години четох в един форум, пак американски, за жена с такива проблеми. Да, не е мит. Тя говореше за световъртежи, умора, такива неща. Четох неотдавна статия за известни личности, премахнали имплантите си по същите причини. Една от тях беше вдовицата на Хю Хефнър, ако не се лъжа.

# 730
  • Мнения: 250
Аз също съм чела публикации на жени, които са се чувствали като болни от грип години наред - докато имплантите са били в тях. Решили са да ги махнат и са се оправили.

Винаги съм искала по-големи гърди, но такива статии са една от причините да не сложа - до сега. И без това покрай проблеми със щитовидната, не ми е супер жизнения тонус.

Сега съм на 34 - гърдите ми са точно същите, скромна чашка Б, същата форма и свежест каквато имах на 14 - 15г.  (след година кърмене измежду годините). По време на бременността и кърменето си стояха скромни Grinning

Ако обаче започнат да губят свежест и тонус, мисля, че суетата ще надделее и ще си сложа импланти. Просто се познавам.

# 731
  • Мнения: 62
Имам въпрос към оперираните момичета.Имахте ли подут и болезнен корем?Адски ми се е надул корема и ме боли.
Аз още не съм минала през това,но прочитайки напред в темите много момичета се оплакаха ,може би е често срещано.

# 732
  • София
  • Мнения: 1 772
Моят корем беше 2-3 седмици подут и болезнен, имах чувството, че ще си остане така. Към третата седмица се оправи и си стана пак плосък.

# 733
  • Мнения: 16
Имам въпрос към оперираните момичета.Имахте ли подут и болезнен корем?Адски ми се е надул корема и ме боли.
Да и дори се бях изплашила,но всичко се нормализира след няколко дни.

Последна редакция: ср, 19 авг 2020, 18:58 от bubanka

# 734
  • Germany
  • Мнения: 116
Не са болести по други причини, няколко страници на зад имаме и такъв случай тук и експлантация.

Следя много внимателно форума ,но не съм срещала случай с експлантация? За кой става въпрос ? По принцип този въпрос много ме вълнува, защото смятам че е много сериозно

Последна редакция: чт, 20 авг 2020, 09:10 от bubanka

Общи условия

Активация на акаунт