Естетична хирургия на гърди/Мамоплатика - 11

  • 52 940
  • 768
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 725
Не са болести по други причини, няколко страници на зад имаме и такъв случай тук и експлантация.

Следя много внимателно форума ,но не съм срещала случай с експлантация? За кой става въпрос ? По принцип този въпрос много ме вълнува, защото смятам че е много сериозно

daracaos, виж в нейните публикации.

# 736
  • Мнения: 23
Момичета, като чета тук повечето са с Мотива и са доволни от резултата и започвам да се притеснявам. Искам меки и подвижни гърди а не като на кукла. На 20-ти ми операцията при Георгиев и той категорично каза Ментор. Споделете тези от вас, които са с Ментор, как стоят и как се усещат.
Здравей, аз съм оперирана при др Георгиев с импланти Ментор и съм много доволна омекнаха много след 2-3месец и в момента изглеждат и се усещат като естествени. Не се притеснявай др Георгиев е професионалист няма да сгрешил, че си избрала него. Успех.

# 737
  • Мнения: 1 725
Момичета, като чета тук повечето са с Мотива и са доволни от резултата и започвам да се притеснявам. Искам меки и подвижни гърди а не като на кукла. На 20-ти ми операцията при Георгиев и той категорично каза Ментор. Споделете тези от вас, които са с Ментор, как стоят и как се усещат.
Здравей, аз съм оперирана при др Георгиев с импланти Ментор и съм много доволна омекнаха много след 2-3месец и в момента изглеждат и се усещат като естествени. Не се притеснявай др Георгиев е професионалист няма да сгрешил, че си избрала него. Успех.
Може ли снимки на лично, интересувам се от неговата работа и събирам материал така да се каже.

# 738
  • Мнения: 82
Здравейте, вчера мина и моята операция при д-р Георгиев. Супер доволна съм от вниманието на целия екип. Резултата също. Избрах 440сс. Ментор, анатомични, подмускулно, висок профил. Болките не са нещо особено. Корема за сега не ме боли и не ми е подут.  Но аз една седмица преди операцията взимах пробиотик. Може и от това да е. Ще пратя снимки на лично, ако някой има интерес.
Само да питам някой ползвал ли е този сутиен, и според вас подходящ ли е за първите седмици след операцията? Изглежда удобен...

# 739
  • Мнения: 16
Здравейте, вчера мина и моята операция при д-р Георгиев. Супер доволна съм от вниманието на целия екип. Резултата също. Избрах 440сс. Ментор, анатомични, подмускулно, висок профил. Болките не са нещо особено. Корема за сега не ме боли и не ми е подут.  Но аз една седмица преди операцията взимах пробиотик. Може и от това да е. Ще пратя снимки на лично, ако някой има интерес.
Само да питам някой ползвал ли е този сутиен, и според вас подходящ ли е за първите седмици след операцията? Изглежда удобен...
Здравей! Аз съм с две ръце за Tiumph, за този сутиен нямам представа дали е качествен и удобен.Стягай се доста в началото със сутиена,може би са ти казали.Бързо възстановяване!

# 740
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Подкрепям за Triumph, струва си парите, изключително удобен. Показаният по-напред ми се струва по-мек отколкото трябва да бъде в началото сутиенът.

# 741
  • София
  • Мнения: 1 782
И от мен един глас за Триумф, идеален е за след операция. На мен докторът ми каза да не си вземам с предно закопчаване. Действително отпред малко или много закопчаването ще натиска гърдите, а и моите бяха чувствителни и всичко се отбелязваше по кожата.

# 742
  • Бургас
  • Мнения: 16
Здравейте момичета на 08.08.2020 беше и моята операция за увеличаване на гърдите.Оперира ме Молов в Бургас.Операцията мина доста добре,болки нямах никакви даже и без обезболяващи бях,че имам язва и не посмях да ги пия.Импланта ми е 535 сс Ментор,кръгли висок профил.За сега всичко е наред само ме притеснява че дясната гърда е по надута и стои леко по горе от лявата.Имал ли е някой такъв проблем,асистентката на Молов ми каза,че няма място за притеснение и е нормално да има първите два месеца разлика в гърдите.Кога долу-горе ви се поутпуснаха гърдите.Моите за две седмици приличат на футболни топки,добре че сутиена ги озаптява.

# 743
  • Мнения: 77
Здравейте момичета на 08.08.2020 беше и моята операция за увеличаване на гърдите.Оперира ме Молов в Бургас.Операцията мина доста добре,болки нямах никакви даже и без обезболяващи бях,че имам язва и не посмях да ги пия.Импланта ми е 535 сс Ментор,кръгли висок профил.За сега всичко е наред само ме притеснява че дясната гърда е по надута и стои леко по горе от лявата.Имал ли е някой такъв проблем,асистентката на Молов ми каза,че няма място за притеснение и е нормално да има първите два месеца разлика в гърдите.Кога долу-горе ви се поутпуснаха гърдите.Моите за две седмици приличат на футболни топки,добре че сутиена ги озаптява.

Моите още от ден 1-ви изглеждаха на вид отпуснати и супер естествени, но на пипане бяха твърдички. Дори ми е малко мъчно, защото първите 10 дни бяха значително по -големи и точно каквито исках, но може и да съм свикнала вече и да ми малеят. Омекнаха на 20-ти ден. Вече на 2 месеца и половина са толкова меки и подвижни, че никой не предполага, че е силикон, но Мотива са една идея по-меки. Може би е различно при всеки нямам представа, може да има значение собствената жлеза, за да омекват толкова бързо. 

    # 744
    • Мнения: 97
    Моля Evaivanova1 да си почисти пощата, препълнена е и не мога да и пиша 😁

    # 745
    • Пловдив
    • Мнения: 1 350
    Здравейте момичета на 08.08.2020 беше и моята операция за увеличаване на гърдите.Оперира ме Молов в Бургас.Операцията мина доста добре,болки нямах никакви даже и без обезболяващи бях,че имам язва и не посмях да ги пия.Импланта ми е 535 сс Ментор,кръгли висок профил.За сега всичко е наред само ме притеснява че дясната гърда е по надута и стои леко по горе от лявата.Имал ли е някой такъв проблем,асистентката на Молов ми каза,че няма място за притеснение и е нормално да има първите два месеца разлика в гърдите.Кога долу-горе ви се поутпуснаха гърдите.Моите за две седмици приличат на футболни топки,добре че сутиена ги озаптява.

    Аз съм с Ментор, отпуснаха се много бавно. Връщайки се назад във времето съм си мислела, че са се отпуснали и омекнали, да ама не Simple Smile. Може би сега, почти 6 месеца след операцията, мога да кажа, че са меки и доста отпуснати. И все пак в часта където е импланта стоят малко по-твърди, не знам дали това ще се промени.

    # 746
    • Бургас
    • Мнения: 290
    Здравейте момичета на 08.08.2020 беше и моята операция за увеличаване на гърдите.Оперира ме Молов в Бургас.Операцията мина доста добре,болки нямах никакви даже и без обезболяващи бях,че имам язва и не посмях да ги пия.Импланта ми е 535 сс Ментор,кръгли висок профил.За сега всичко е наред само ме притеснява че дясната гърда е по надута и стои леко по горе от лявата.Имал ли е някой такъв проблем,асистентката на Молов ми каза,че няма място за притеснение и е нормално да има първите два месеца разлика в гърдите.Кога долу-горе ви се поутпуснаха гърдите.Моите за две седмици приличат на футболни топки,добре че сутиена ги озаптява.

    При мен имаше асиметрия и преди поставянето на имплантите. След операцията беше доста видима - вдясно беше по нависоко.след 4 месец се пооправи, но не на 100%.
    Разликата в момента се вижда след продължително вглеждане.

    # 747
    • Мнения: 481
    Здравейте,
    От известно време се говори за импланти Алерган,изтеглени от  пазара.
    За съжаление,се оказа,че аз съм с точно такива 😞Поставени са през 2013г.от Стоянов.Преди година,две ,имах огромно подуване и болка на дясната гърда,както и течност. В последствие това отшумя(ходих на мамолог, не разбрах каква е причината, но пих едни хапчета на билкова основа,предписани от мамолог).
    Напоследък доста започнах да се притеснявам относно симптома,който имах,(освен него забелязвам липса на енергия и тонус,отпадналост и замайване,имах период, в който се появиха проблеми със зъбите)...незнам дали е провокирано от тези импланти.🙄
    В момента съм в чуденка,как да постъпя...писах на имейла на Алерган-отговориха ми,че това е ранен стадии на  лимфом(преди седмица бях на ехограф,всичко уж е наред).
    Обмислям да запиша час при хирурга ,да обсъдя това...
    Просто искам да знам има ли някоя от Вас същите импланти?

    # 748
    • Мнения: 1 725
    Как така слагат диагноза? А реално лимфона как може да се хване дори и в ранен стадии.

    # 749
    • София
    • Мнения: 3 875
    Ако Алерган е същото като Макган, и аз съм с такива. Макган е старото им име. Мисля, че ги изтеглят от пазара заради грапавата повърхност, която в някои случаи (доста редки като %, честно казано) води до този рядък вид рак - лимфом. Аз съм с моите импланти от много години, вече 14. Мисля, че съм си ок. Да, има понякога напрежение в гърдите, преди цикъл и т.н., но това го имат и хора без импланти, хормонално е.
    Гладката повърхност на имплант пък би увеличила риска от капсулна контрактура, така че няма идеално решение.

    Общи условия

    Активация на акаунт