Естетична хирургия на гърди/Мамоплатика - 11

  • 53 017
  • 768
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 169
Снимки нямам, но просто на голо заради широката основа изглеждат големи, с дрехи изглеждат като съвсем нормални естествени гърди. Мислех, че с 555 ще приличам на фолк звезда 😂 обаче за да постигна такъв ефект май ще ми трябват към 1000сс

Може ли да споделите при кой доктор си слагахте силикон? Благодаря!

# 691
  • Мнения: X
Живко Кънев във Вита

# 692
  • София
  • Мнения: 3 898
Аз не знам 1000сс има ли изобщо такива импланти, гледах по таблиците на разни производители, започват от 100сс и стигат до 800сс най-много. Аз с 300сс нося сутиен или 65Е, или 70С.
Тези с екстремните кубици силикон, а пък слаби надолу, какви дрехи въобще могат да носят?

# 693
  • Мнения: 65
Аз съм с чашка С, размера на основата ми беше 13,4см.
Интересно,моята основа на гърдата е 13,3см. и максимумът беше 400сс, иначе и аз съм 80С в момента.

# 694
  • Мнения: 48
Аз пък бях с основа 13 и 13,4см, с 400cc съм и нося чашка D

# 695
  • Germany
  • Мнения: 116
Аз пък бях с основа 13 и 13,4см, с 400cc съм и нося чашка D

А какъв беше старта ти , тъй като съм със сходни мерки и ме интересува какъв ли би бил размера на чашката ?

# 696
  • Бургас
  • Мнения: 290
Аз съм с 13,5 основа и 475 сс анатомични.
Чашка 75 Д или 80 С - и двете вършат работа.
С дрехите не е чак толкова ли сложно, ако съдържат еластан. Размер М ми става... Много малко дрехи изхвърлих или подарих. Проблема идва при роклите - надолу е супер, но горе теснее и ограничава движението. Решението е - пола/топ 🙂.

# 697
  • София
  • Мнения: 3 898
Да, ако е от 2 части, може за горе и долу различен размер. Даже и при бански може да се комбинират. Но рокля например, аз харесвам и ми става XS, но си давам сметка, че горе ако бях с 2-3 см повече, нямаше да ми стават. А обичам да нося рокли, много.

# 698
  • Мнения: 62
Момичета,колко време използвахте дрехи с предно откопчаване след операцията? Чудя се да си набавям ли такива или с две пижами ще избутам🤔

Последна редакция: пн, 17 авг 2020, 20:44 от den10

# 699
  • Мнения: 16
Момичета,колко време използвахте дрехи с предно откопчаване след операцията? Чудя се да си набавям ли такива или с двет пижами ще избутам🤔
В началото носех дрехи,които са еластични и лесно се обличат.Аз съм слабичка и доста от дрехите ги обличах от долу на горе,за да не вдигам ръце на високо.

Може ли да споделите при кой доктор си слагахте силикон? Благодаря!
Д-р Енчев

Последна редакция: пн, 17 авг 2020, 22:34 от Не се сърди, човече

# 700
  • Мнения: 48
Ами,носех B или С, в зависимост от модела

# 701
  • Мнения: 82
Момичета, като чета тук повечето са с Мотива и са доволни от резултата и започвам да се притеснявам. Искам меки и подвижни гърди а не като на кукла. На 20-ти ми операцията при Георгиев и той категорично каза Ментор. Споделете тези от вас, които са с Ментор, как стоят и как се усещат.

# 702
  • Бургас
  • Мнения: 290
Момичета, като чета тук повечето са с Мотива и са доволни от резултата и започвам да се притеснявам. Искам меки и подвижни гърди а не като на кукла. На 20-ти ми операцията при Георгиев и той категорично каза Ментор. Споделете тези от вас, които са с Ментор, как стоят и как се усещат.

Струва ми се, че повечето са с Ментор. Чела съм коментар от потребителки, че по време на консултация са имали възможност да докоснат импланти на различни производители. Не се сещам при кой пластичен хирург обаче. Най меки са били Мотива, най плътни и твърди Ментор. Въпреки това твърдение, аз съм с ментор и не намирам, че гърдите са твърди и изкуствени. Притежават мекотата на желирани бонбони 😂. Подвижни са , но не прекалено. Ти нали знаеш, че ментор имат серии различна плътност - т.нар кохезивност . Знаеш ли кой вид
Точно е предвиден за теб- освен обема, нещо друго като информация -цифри, букви ... Кръгли или анатомични ?

# 703
  • Мнения: 82
Момичета, като чета тук повечето са с Мотива и са доволни от резултата и започвам да се притеснявам. Искам меки и подвижни гърди а не като на кукла. На 20-ти ми операцията при Георгиев и той категорично каза Ментор. Споделете тези от вас, които са с Ментор, как стоят и как се усещат.

Струва ми се, че повечето са с Ментор. Чела съм коментар от потребителки, че по време на консултация са имали възможност да докоснат импланти на различни производители. Не се сещам при кой пластичен хирург обаче. Най меки са били Мотива, най плътни и твърди Ментор. Въпреки това твърдение, аз съм с ментор и не намирам, че гърдите са твърди и изкуствени. Притежават мекотата на желирани бонбони 😂. Подвижни са , но не прекалено. Ти нали знаеш, че ментор имат серии различна плътност - т.нар кохезивност . Знаеш ли кой вид
Точно е предвиден за теб- освен обема, нещо друго като информация -цифри, букви ... Кръгли или анатомични ?
Анатомични ще са, но подробна информация не съм искала, днес питах какъв профил са предвидени. Отговориха ми, че доктора преценявал индивидуално. Утре ще попитам. Аз ли трябва да си избера или това го преценява доктора?

# 704
  • Бургас
  • Мнения: 290
Би трябвало да е двустранен процес - ако ти искаш да са по видими в горната част , по изпъкнали - висок профил е ок. Но пък тялото не винаги може да поеме високия профил сигурно. Може да няма достатъчно жлеза, достатъчно тъкан или кожа да покрие импланта. Аз така разсъждАвам поне.
 Така или иначе доктора нали мери , смята и изчислява ... Не се ли случи това при теб ? Нямаше ли подробна консултация ?

Общи условия

Активация на акаунт