Естетична хирургия на гърди/Мамоплатика - 11

  • 51 055
  • 768
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: X
Аз на 5 седмици я свърших същата, отидох вчера на разходка до един хълм беше и топло, изпотих се и се и натоварих май повече 5-6км пеша. Днес ме болят и шевове и гърдите се стегнаха много и болят. Така, че се пазете Simple Smile

# 91
  • Мнения: 96
Аз на 5 седмици я свърших същата, отидох вчера на разходка до един хълм беше и топло, изпотих се и се и натоварих май повече 5-6км пеша. Днес ме болят и шевове и гърдите се стегнаха много и болят. Така, че се пазете Simple Smile

Ясно, това лято го отписвам. Одеве ми махнаха конците и може да си постоя с тоя сутиен и 6 месеца. Без него ми опъва много и тежи. Явно без импланти е друга работа...Та това лято ще ми е куково...плаж на куково лято 🤣

# 92
  • Мнения: 11
Здравейте момичета! След 4 дена дренажи днес ми ги махнаха , искам да кажа, че бях чела някъде във форуми, че дренажите болели много при вадене , имало парене , болки, но при мен абсолютно нищо не се усети , даже не разбрах кога ми ги свалиха. Олекна ми доста след махането им... 2 часа след това обаче вдигнах температура и продължавам да имам ниска температура, което ме притеснява... Някой от вас вдигал ли е температура след операцията?

# 93
  • Мнения: 127
kd95, видя ли че излишно се притесняваше за тези дренажи Blush
Аз поддържах температура около десетина дни след операцията, след консултация с доктора повторих антибиотика и всичко беше наред .. и други момичета са вдигнали температура, но нищо обезпокоително не е било.. така че свържи се с твоя доктор, и знай, че и това ще мине Blush

# 94
  • Мнения: 11
kd95и други момичета са вдигнали температура, но нищо обезпокоително не е било.. така че свържи се с твоя доктор, и знай, че и това ще мине Blush
Да, обадих се казаха ми да взимам парацетамол, че след махането на дренажи било нормално, сега усещам непрекъснато тежест и особено докато спя гърдите ми се втвърдяват като скали ... Виждат ми се огромни днес е 4ти ден 490cc са , но явно от големия размер са ми така тежки и каменисти хах

# 95
  • Мнения: 1 725
kd95и други момичета са вдигнали температура, но нищо обезпокоително не е било.. така че свържи се с твоя доктор, и знай, че и това ще мине Blush
Да, обадих се казаха ми да взимам парацетамол, че след махането на дренажи било нормално, сега усещам непрекъснато тежест и особено докато спя гърдите ми се втвърдяват като скали ... Виждат ми се огромни днес е 4ти ден 490cc са , но явно от големия размер са ми така тежки и каменисти хах
Така ги чувстваш, защото е много рано. Като се отпусне мускула ще видиш голяма промяна.

# 96
  • Мнения: 11
Снощи момичета имах чувството ,нче ще ми се пръснат гърдите , бяха се уголемили пареха и направо си казах ще излязат от кожата така бяха подути и днес като ми махаха дренажите казаха, че е нормално, защото и цикъл се очаква скоро и това още повече влияе. Първоначално мислех, че нещо се случва ... Щом казвате, че до няколко дни като се наместят ще ми поолекне се успокоих.

# 97
  • Мнения: 127
kd95, ще изчезне напрежението със сигурност.. и аз имах чувството, че ще ми се разцепи кожата и имплантите ще изхвърчат Grinning пък и твоите не са малки.. а и няма да се разсърдим ако ги покажеш Wink

# 98
  • Мнения: 11
Ще ги покажа само още малко време да мине да изглеждат по-лицеприятни и ще кача снимка. 😊

# 99
  • Мнения: 3 022
При мен беше още по зле, защото зимата от студа става страшно Simple Smile С масажите също много се отпускат и се облекчават.

# 100
  • Мнения: 96
И аз съм така. Тежат зверски и имам чувството, че ще се откъснат от тялото ми, а реално преди са тежали повече. Не знам откъде идва това чувство, но щом аз съм така, с импланти сигурно е още по-силно чувството.

# 101
  • Мнения: 11
А кога започнахте да правите масажи?

# 102
  • Мнения: 9
Момичета, на почти два месеца след операцията съм, от две седмици напипвам (дори и леко се забелязва подуто) топче на едната гърда, бях на преглед при опериращия ми лекар, но сякаш безсмислено, тъй като само го поопипа и ме прати на ехография, като каза че ако се окаже фибром ще се наложи да го премахне оперативно. Има ли сред вас подобен случай? Ще съм благодарна да споделите.

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
А кога започнахте да правите масажи?

Масажите не са задължителни. Лекарят може да каже дали и кога да се правят. Аз не съм правила. До вторият месец гърдите бяха ужасно твърди, високо позиционирани и доста безформени. След това бавно започнаха да се нормализират нещата. След два дни стават 4 месеца от операцията, като визия нямат нищо общо с това в началото. Отпуснати са и приятни за пипане. Още има какво да се желае, но докторът ме предупреди, трябва да минат поне 6 месеца.
И на мен в началото много ми тежаха. Имах чувство, че като махна сутиена и ще паднат Simple Smile. Сега усещането е като че ли цял живот съм си била с тях.

# 104
  • Мнения: 96
А кога започнахте да правите масажи?

Масажите не са задължителни. Лекарят може да каже дали и кога да се правят. Аз не съм правила. До вторият месец гърдите бяха ужасно твърди, високо позиционирани и доста безформени. След това бавно започнаха да се нормализират нещата. След два дни стават 4 месеца от операцията, като визия нямат нищо общо с това в началото. Отпуснати са и приятни за пипане. Още има какво да се желае, но докторът ме предупреди, трябва да минат поне 6 месеца.
И на мен в началото много ми тежаха. Имах чувство, че като махна сутиена и ще паднат Simple Smile. Сега усещането е като че ли цял живот съм си била с тях.

А от кога започнахте да махате сутиена за душ въпреки това чувство на тежест?

Общи условия

Активация на акаунт