Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 юни 2020, 03:36 ч.

Бременна ли съм?

• 582
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте, възможно ли е зачеване 5 дни след оволацията? Този месец имаше менструация. Правих 3 теста от, които 2 положителни. От както ми свърши менструацията на 21-ви “преди 3 дни”. През деня и вечерно време съм с болки ниско в корема, също така няколко сутрини също и по време на менструацията не ми понасяше кафето. Менструацията попринцип ми върви между 5-7 дни, но този път първия ден беше много обилна и тъмна, втори ден почти пред спиране и трети и четвърти ден беше по-точно тъмно кафяво течение, което се превърна, което продължи до вчера. Въпроса ми е, нормално ли е ако има настъпила бременност да има и болки ниско в корема? Имам желанието да си направя кръвен тест, нужно ли е преди това да мина през лекар?

# 1
  • София
Имала си менструация и мислиш, че си бременна? Как точно си го представяш.
И не, 5 дни след овУлация няма какво да бъде оплодено за да забременееш.

Последна редакция: ср, 24 юни 2020, 09:44 от Nandin

# 2
Аз не разбрах за какво са били тестовете - за овулация или за бременност? И кога са правени?

# 3

Здравейте мами! Според вас този тест дали е положителен? 🧐🧐🧐

# 4
  • Пловдив
Отрицателен е. Разглобен и отрицателен.

# 5

7 дни след предполагама овулация, не мога да направя по-добра снимка.
Какво мислите?

# 6
Прекалено е рано за тест,би трябвало да изчакаш закъснение,забелязва се бледа втора черта

Общи условия

Активация на акаунт