Случвало ли ви се е при първа среща...

  • 2 508
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8
Случвало ми се е обратното за първи път да видя човек в голяма компания и много да ми хареса външно!!Обаче след това като излезнахме на среща само двамата той почти не обели и една дума само аз говорих и заради това ми стана даже неприятен и дори и външното привличане изчезна...Но след това всичко се оправи и се оказа че той просто се е притеснявал в началото и след това бяхме заедно две години  Peace

# 16
  • Мнения: 116
Редовно, затова хич не разчитам на първо впечатление!

# 17
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Да, случвало ми се е ........да сварвям човека в кофти настроение и да ми се стори антипатичен, но в последствие да си променя мнението.....

# 18
  • Мнения: 1 052
Да, мъжът ми......

# 19
  • Мнения: 1 416
Да, случвало ми се е...

# 20
  • Мнения: 1 666
Да, случвало се е няколко пъти, най-странното е, че единият случай е мъжът ми. Първата ни среща (среща изобщо, не любовна) беше в училище и той реши да се прави на голям мъж, което на мен изобщо не ми хареса. И след две години като просто приятели той леко-полеко успя да обърне представите ми за него и се стигна и до първата ни любовна среща, а оттам  - леко-полеко я докарахме дотук  Laughing ...

# 21
  • Мнения: 490
да, случвало се е

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Да, случвало ми се е. За пример мога да дам любимият си.  Blush

# 23
  • Мнения: 321
Да, случи ми се преди 6 години И след 4,5 години се омъжих за него  Peace

# 24
  • Мнения: 3 537
Да, и в момента съм омъжена за него Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 1 427
Да, случи ми се.Сега съм щастливо омъжена за него Simple Smile

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 537
Да, дори повече харесах приятеля му, но после имахме дву-годишна много страстна връзка, раздяла, 6 години мнооого добри приятели, а сега сме щастливо семейство (от две години) с дву-годишна дъщеря

# 27
  • Мнения: 3 154
Случвало ми се е, да. В първия момент наистина не ме впечатли, ама хич! След това ми стана много, много, много добра приятелка. Grinning

# 28
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Случвало ми се е, рядко, но все пак ДА.  Wink

# 29
  • София
  • Мнения: 3 679
да- рядко но се е случвало и то най-вече,защото съм се подвела по външния вид-с тези хора сме си много близки и до сега...

Общи условия

Активация на акаунт