Хапвали ли сте "крехко агнешко "?

  • 5 365
  • 160
  •   1
Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Естествено, че е вкусно. Кожата на едно 17-годишно ухае на карамел, уважаема Blush

На тези години няма да пробвам, изключено Naughty - съученичките ми имат деца на тези години. Ще трябва да ти повярвам Grinning

# 16
  • Мнения: 805
Агнешко предимно. И зеленчуци. Диетата ми го изисква.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 383

Днешните малко на аспартам бият!  Wink
На какво?! Направо ме разстреля с тая дума Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Не умирай - ти си българка!  Wink
Не знам, доказаха ли че вече се мре от аспартама ..... newsm78

# 18
  • Мнения: 1 666
Веднъж почти... Въпросният младеж, точно поради характеристиката си "крехко агнешко", така и не можа да довърши свалката.

# 19
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не обичам агнешко. Имам здрави, остри зъби, дайте ми на мен волско.  Mr. Green
"Дъвчем, дъвчем, па манем и глътнем" - както казваше един дрът, беззъб шоп. Joy Joy Joy

Последна редакция: пт, 25 авг 2006, 14:01 от Василиса Умница

# 20
  • Мнения: 1 052
Сега какво да се прави, понякога и старото месо се оказва донякъде агнешко, при положение, че си имат насреща такъв опитен готвач като мен Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 1 105
Да, но изобщо не разбрах. Скри ми шапката момчето и ми каза едва преди 3-4 години, че всъщност съм била първата жена, с която е спал. Е, няма какво да си кривя душата, готино ми стана Blush.

# 22
  • Майничка
  • Мнения: 12 584
Тцъ, още не. Но има време за всичко - след десетина-петнадесет години може би (като в рекламката "а-а, ето я твоята тайна..." Laughing).

# 23
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Мдаа, изпуснала съм, значи Crossing Arms
Нищо де, ще си доглозгвам моето си бившо агънце Mr. Green

# 24
  • Мнения: 4 736
Да, но изобщо не разбрах. Скри ми шапката момчето и ми каза едва преди 3-4 години, че всъщност съм била първата жена, с която е спал. Е, няма какво да си кривя душата, готино ми стана Blush.
Еми на Simple Smile Сега ще те помни цел живот,може и в некой мъжки форум да те четка Wink Ние, нашите " първи " честичко ги споменаваме току се мине не мине сексуална тема

# 25
  • Мнения: 3 447
Нищо де, ще си доглозгвам моето си бившо агънце Mr. Green
Какво агънце, твойто нали е пръч като мойто Mr. Green

# 26
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Бившо рекох! Той беше агънце, ама вече не помня кога ooooh!

# 27
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
Не съм хапвала, ама и хич желание нямам май  Rolling Eyes Все си мисля, че на такова требе и дупките да му показваш  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 4 736
Все си мисля, че на такова требе и дупките да му показваш  Mr. Green
Че и после да му бършеш сълзите, като го нариташ Simple Smile Хихихихихи,каква съм гадна ( за моите форумски лични псиохоаналиТИЧКИ само да спомена, че Не с мен Не са постъпили така на времето)

Между другото защо говориш за "дупкИ"? Mr. Green

# 29
  • Мнения: 5 622
Само по заглавието знаех какво ще питаш  Joy

Да  Peace (но не чакай подробностиGrinning

Същото  Wink

Общи условия

Активация на акаунт