Сами ли опаковате подаръците?

  • 5 032
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 8 282
Практикувам опаковането и затова обикновено има подръка разни материали.
Предпочитам го пред това да използвам подаръчна торбичка.
За специален случай бих се доверила и на специалисти.

# 16
  • Мнения: 5 622

 Вече не. Съвсем наскоро открих едно място, до нас, където опаковат доста красиво, та ходя да опаковам там.

А ти много красива опаковка си сретнала.Браво  Peace

# 17
  • Мнения: 9 706
Панделката е сатенена лента и не е вързана а горната част е залепена със силикон върху другата. Оформяш я както ти харесва, захващаш с телбод или силикон, зависи какво позволява финтифлюшката и я лепиш.

# 18
  • Мнения: 990
Браво на тебе , много добре си се справила   bouquet! Аз също сама си ги опаковам и мислех ,че се справям добре , но сега като видях твоя подарък май  ще търся помощ от професионалисти занапред Laughing

# 19
  • Майничка
  • Мнения: 12 583
Това ми доставя същото удоволствие като избора на подарък. Винаги имам на разположение в къщи материали (хартии, панделки, кутийки и т.н.), но за съжаление не винаги имам време.

# 20
  • Мнения: 8 917
И мислите ли като мен, че е добре да го направите сами и да вложите лично отношение. Или предпочитате по-лесния вариант да ги опаковат в магазин?
Това е последната кутийка, която направих за сватбата на моя приятелка. ( а вътре има картичка, сребърна икона и парички)

Обичам да си избера  материалите за опаковане и аз да направя това, каквото ми хрумне на момента Peace Без да скромнича, бих казала, че винаги  е различно, оригинално и красиво Hug

# 21
  • Мнения: 712
Е, ти направо ми съсипа самочувствието! Бравос на таквизи хора!   bouquet
Мислех, че добре се справям, но сега не знам дали ще пипна повече!  Laughing Laughing Laughing

С радост избирам и опаковам подаръците на близките си, а понякога и на приятели. Макар и леко нескопосано, показва лично отношение. За съжаление все по-рядко намирам места, където да занеса подарък и да ми го направят хубав, без задължително да ме изръсят колкото за подаръка. А и в тия магазини взеха да работят хора, които са без грам фантазия.

# 22
  • София
  • Мнения: 10 825
Опаковането не е от силните ми страни, та предпочитам да се доверя на професионалистите Grinning

# 23
  • Мнения: 6 155
Различно - понякога имам желание аз да опаковам, друг път - не  Rolling Eyes

Кутийката е много красива. Браво  Peace

# 24
  • Мнения: 9 706
Благодаря на всички за комплиментите!   bouquet Доставя ми огромно удоволствие да майсторя разни неща и си мисля вече дали да не се пробвам малко по-сериозно. И без това не си харесвам работата особено много.

# 25
  • Елин Пелин
  • Мнения: 209
Наистина подаръка ти е станал страхотен! Продължавай все така! Аз не съм се замисляла какво бих направила- зависи много от повода и човека, за който ще е подаръка.

# 26
  • Мнения: 491
Наистина страхотно си се справила! Браво! smile3501
И аз много обичам да се постарая сама - за специален човек, за специален повод, естествено трябва да съм и в настроение.
Попадна ми наскоро една книга за изкуството да опаковаме. Боже, какви неща бяха показани там !!!!! Само че, струваше 49 лв.  Sad Не си я купих  Sad
А докато гледах още детето в къщи, гледах един документален филм едно от изкуствата на гейшите - да опаковат красиво. Те го правят с платове - не с хартия. Една бутилка какво я направи тая ми ти японка - велико! Показваха и как се опакова оригинално книга и т.н.  Но толкова бързо беше всичко, че трябва да го имам на запис и да го изгледам 100 пъти, за да вдяна как става.
Но и с книги, и с такива предавания можеш да се научиш на някои техники, да ти се подскажат някои идеи, но обикновено е достатъчно човека, заради който си се постарал да разбере, че си го направил специално за него.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Умея да опаковам подаръци, може да не съм от най-добрите, но предпочитам сама да опаковам, да избера цвета на хартията, панделката и картичката за пожеланията.
В случай, че нямам време, тогава се доверявам на професионалист.

# 28
  • Мнения: 8 505
Много рядко опаковам сама.Прсото смятам,че на едни им се отдава,а на други-не.

# 29
  • Мнения: 17
Ами аз съм плевенчанка, живееща в Бургас.  Joy


'Ми то се видя, хората от Плевен си ги бива в опаковането  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт