Лято в Албена 2020 г.! - 2

  • 41 293
  • 746
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 2 033
Понеделник акустираме в Парадайс. Ще се включа с разказ.
Вчера си мислех, че наближава почивката ви Simple Smile Ще ми е интересно как е в момента.

# 526
  • София
  • Мнения: 1 634
Понеделник акустираме в Парадайс. Ще се включа с разказ.
Вчера си мислех, че наближава почивката ви Simple Smile Ще ми е интересно как е в момента.

И аз на опашката за отзиви. Плаша се от данните за Добрич и броя на заболелите.

# 527
  • Русе
  • Мнения: 665

Има ли някой в Лагуна бийч? Как е положението в ресторанта, има ли опашки и струпване на много хора едновременно?
Скрит текст:
Ние бяхме до 23.07 включ. Хотелът е много зелен и спокоен има  собствен паркинг, но дотук с хубавите неща. 😀 Храната е под всякаква критика. Масите са малко, храната е оскъдна 3 вида салати и 3 вида основни (едното са дежурните кюфтета/кебапчета), които и местната котка не искаше да яде, сирене има само на закуска. Хотелът е пълен и струпването на хора е неизбежно. Когато нещо свърши не се зарежда. Бой за маси и храна. Чадърите и шезлонгите на плажа, и на басейна са крайно недостатъчни, към 8,30-9,00 ч. вече няма места. Закуската започва в 8,00 ч., лоби барът е срещу заплащане.

[/quote]
Ужас, тамън си го набелязах за догодина......    Тук поне в другата Лагуна закуската е 7.30ч което за мен е много добре.
[/quote]
Много са извинявам, но допуснах груба грешка! Отзивът ми е за хотел Лагуна бийч в Созопол, а не в Албена. Следя и темата за Созопол,  и не съм обърнала внимание, къде пиша! Още веднъж моля да ме извините!
За хотел Лагуна бийч в Албена не мога да дам актуално мнение, последно съм го посещавала през 2014 г.
[/quote]
Аз съм била в Лагуна бийч преди две години, Хотела е прекрасен, когато са "нормални" условията на сезона работи под френската марка TUI FRANCE CLUB LOOKEA и развива дейности и услуги, ориентирани към френските туристи. Анимационната програма и обслужването в хотела се осъществяват предимно на френски език. Кухнята беше невероятна има бар на плажа, а стаите са изцяло реновирани. Препоръчвам Ви го с две ръце! За този сезон нямам идея как е, но французи едва ли има така, че обслужването и храната предполагам, че е като в останалите хотели. И румънците са задължителни за съжаление предполагам и там.

# 528
  • Мнения: 3 261
По принцип в Румъния има по 3200 новозаразени тези дни. Тук румънците много кашлят. Може и да затворят границата с Румъния. Но Албена има своето очарование, въпреки всичко. И наистина ще ми липсва. Хубав плаж и пясък, персоналът е мил, храната е доста добра в Сенди бийч. Редно е да изкажа и позитивите, наред с негативите.

# 529
  • Русе
  • Мнения: 665
Да в Румъния маските са задължителни вече и на открито, снощи даваха репортаж от техните плажове. Пукат се по шевовете. Те затова наводниха курортите ни понеже тук мерки и контрол няма.

# 530
  • Северо=Западналия край
  • Мнения: 1 033
Трябваше отдавна да въведат тестове за всички влизащи в страната ни, така както го направиха и другите държави......
И в нашия хотел се чува тук там кашлица, но се надявам да не е короната. Все пак не се навирам близо до тълпите, ограничавам и децата доколкото мога.
На плажа днес е по спокойно, има хора, но са по кротки Wink обаче детските лагери са много, много деца без контрол, предимно русначета. Лошо няма да се радват децата, но наистина са без контрол.

# 531
  • В.Търново
  • Мнения: 6 662
Наши познати бяха резервирали за вили Магнолия , но като пристигнали са ги пренасочили в хотел Малибу.Като цяло са доволни. Храната не била кой знае какво, но гладни не са останали, така каза.Иначе си изкарали добре.Харесал им хотела, но не е нещо уаууу.
Каза, че хотелите, които не са отворили било направо пусто край тях, задната част на курорта също.Пустош голяма.

# 532
  • Северо=Западналия край
  • Мнения: 1 033
На горе парковата зона е направо зловеща.....вчера се разходихме и там все едно не е имало живот поне 2-3 години.... Не знам догодина как ще възвърнат реда и облика на тези хотели. Всичко е орасло с треви и е пожълтяло навсякъде. Учудващо работи маркета, защо ли незнам, то хора горе няма.
Ходихме до картинга, децата много се радваха. Скъпичко е, 20лв за 8мин. но момчетата дето работят там за много готини.

# 533
  • София
  • Мнения: 194
В Калиакра биич сме. Ходим на плаж от 8 до 9 и от 17 до 20 часа. Няма хора по това време на плажа. Дори и сутринта си ползваме шезлонги на първа линия. Винаги са с хавлии на тях, но ние се настаняваме и докато си тръгнем в 9 не е дошъл никой. В 17 следобед също има свободни чадъри на първа линия. Закуската, обяда и вечерята ги правим в 9, 14, 21 часа и сме почти единствените в ресторанта. Всичко е заредено до последно. Пробвахме да ходим в началото на храненията, но стават опашки. Настаняване, персонал, анимация, плаж са перфектни. На обяд и вечер се спират всички водни съоръжения и поливане на тревата и е много тихо и спокойно за сън.

# 534
  • Мнения: 56
Здравейте! Пак да питам за актуална информация...отвориха ли безплатния паркинг Лазур? В комплекса и на плажа допущат ли кученца?

# 535
  • Мнения: 2 033
Здравейте! Пак да питам за актуална информация...отвориха ли безплатния паркинг Лазур? В комплекса и на плажа допущат ли кученца?
На плажа имаше дама с йоркширски териер миналия месец

# 536
  • Мнения: 228
Понеделник акустираме в Парадайс. Ще се включа с разказ.
На акустична китара ли ще свирите?

# 537
  • Мнения: 798
В комплекса и на плажа допущат ли кученца?
В хотелите се допускат срещу заплащане. На плажа няма кой да Ви забрани.

# 538
  • Мнения: 3 261
В три звезди куче до 5 кг е 20 лв, в 4 звезди 50 лв, в Фламинго гранд е 100 лв. И това е дневно.

# 539
  • Белгия
  • Мнения: 298
Понеделник акустираме в Парадайс. Ще се включа с разказ.
Чакам с интерес да чуя за плажа! Сега прочетох коментарите на почиващите в профила на Албена във фейсбук и чак не ми се вярва, че курортът е допуснал да стане толкова зле. Ние сменихме нашата резервация от 1 за 14 август, с надежда, че ще понамалеят отпуските и желаещите за еднодневен плаж. Мъжът ми иска да отказваме почивката и да ходим другаде. Аз все се надявам да се промени тази нелепа политика на курорта.

Общи условия

Активация на акаунт